Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']ooo już głodzisz i zaniedbujesz? tak od samego początku????? :lol:[/QUOTE]

Mam nawet fote tego zaglodzonego przed wyjazdem odemnie, zobacz jaka tragedia:shake:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TZhnOeywahI/AAAAAAAACko/O8LLx2V5ujc/IMG_0098.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TZsFCsy5MdI/AAAAAAAACoo/2Pagkm2Q5t8/IMG_0616.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']
ale tak naprawde skad takie wiesci o tym maltretowaniu bidakow u ciebie????[/QUOTE]

on dt do którego psina trafiła od furciaczkowej...
dodam, że suka onka z problemami ze stawami, w 3 tyg przytyła w tym nowym dt 4kg i nadal chcą zeby przytyła...aktualnie wazy 34kg i podobno strasznie sucha jest:-)

ja nie wiem oni tam maja inne standardy bo ja zyłam w przekonaniu ze suki onki to do 32kg powinny wazyć...a od 22kg...no ale tam wiedzą lepiej:-)

Link to comment
Share on other sites

no ja swoja 10letnia odchudzam na chama wlasnie z powodu stawow bo zaczely sie problemy z ruszaniem i trza bylo szybciutko pomoc coby sie mogla mniej bolesnie ruszac i opieprzam tesciow corki bo znowu mlodego raptem 2,5letniego sznupa chca upasc na wieprza i tez ich strasze stawami moze ja mam jakie przestazale wiesci????
moze juz sie calkiem nie wyznawam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Ja myślałam,że to żart a to o Gwiazdeczce. A to miał być taki dobry dt.

Ten nowy kudłaty to ma jakiś wątek?[/QUOTE]

co do tego nowego dt...to dużo ludzi uważa,że pies ma byc "przy kosci" wtedy oznacza, że jest zdrowy a jak słyszy "ograniczanie ruchu" to już się w głowe puka, bo jak niby psu można dla jego dobra ograniczać ruch...nie zawsze to co pies chce (ile i co jeść, ile i jak się ruszać/biegać/bawić) jest dla niego dobre, to samo tyczy się dzieci i ogolnie wszystkiego
Ostatnio czekałam w kolejce do weta, a ten tłumaczył pewnemu Panu, że to że sunia chce jeść Frolic nie znaczy, że jest to dla niej dobre...
Właściciel psa: "Ale ona (sunia) najbardziej lubi jeść ten Frolic, na inne karmy nawet spojrzeć nie chce"
Wet: "A dzieci najchętniej jedzą McDonalda i nic innego by najchetniej nie jadły"
Właściciel: "Ale ta karma jest z dodatkiem marchewki i innych warzyw, a to przecież zdrowe"
Wet: "Tak a w McDonaldzie jest sałata i pomidory i takie inne zdrowe warzywa, prawda?"
Ludziom sie w głowie nie mieści, że dla psa nie każda karma (przeciez specjalnie dla psów) jest dobra, że dla psa czasem lepiej żeby miał niedowage, że psu trzeba ograniczać ruch bez wzgledu na to jakich jest gabarytow i ile ma chęci do biegania... bo przecież pies to jest pies, wyliże się jakoś ze wszystkiego no nie...?


edit: a tutaj wątek kudłatego
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207273-Atos-cuuudo!-mial-pecha-porzebne-ogloszenia[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

Nie no teraz to juz sie podsmiewam ale w pierwszej chwili to tak mnie zatelepalo ze szok:roll: No ale Ok kazdy ma inne wyobrazenia i doswiadczenia, co poradzic:p

Hekciatemu z glodu padlo na glowe tez:evil_lol:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/Tb7s-0IjiKI/AAAAAAAADJg/yKJ1QD1Ha8w/IMG_6266.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

gratulejszyn hotelu :)
a co do przekarmiania zwierza, sama utuczyłam swojego, tak że waga wskazała 54 kg (o mało zawału nasz wet nie dostał). stare to (pies, nie wet!) i było nieruchliwe, a już po tygodniu dietowania zaczął się raźniej ruszać (fakt cel ruchu: w poszukiwanie jedzenia). Ale odmłodniał o jakieś 3 lata! w mig!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...