Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']W poniedzialek smigam skladac papiery zeby dzialanosc zarejestrowac...platne DT to samo zlo, i czlowiekowi zalezy tylko na kasie....wiec sobie zarejstruje hotel i wtedy bedzie OK...ceny normalne trzeba bedzie dac zebyna podatki wydolic.
[/QUOTE]

Wiesz jedni klepią bo chcą pokazać jacy są mądrzy i mają "wladzę" bo nakrzyczą na innych a drudzy chcą pewnie pokazać jacy sa szlachetni.

Ta psiarnia to będzie wyglądała jak hotel pięciogwiazdkowy!

Coś Preziolek jakiś taki nieswuj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Łoooo matko, jak fajnie widzieć Fur i Prezia, bo już zapomniałam jak wyglądają robaczki kochane:loveu:

A co w tej budzie mieszkało?:hmmmm: Czy to tylko atrapa?:hmmmm:[/QUOTE]

Pusta byla:evil_lol:

[quote name='Alicja']jakaś felerna była musi ta buda ;)[/QUOTE]

[quote name='malawaszka']o kurde z tej od kojca? jaki tam miałaś ten dach? ja się boję o tą blachę na dachu kojca w razie jakiejś wichury...[/QUOTE]

No raczej porzadnie zrobiona, nie sklejana tylko gwozdzie/wkrety i te blaszki metalowe...nie wiem jak to sie zwie:roll:
Wieje straszliwie....

[quote name='wilczy zew']Wiesz jedni klepią bo chcą pokazać jacy są mądrzy i mają "wladzę" bo nakrzyczą na innych a drudzy chcą pewnie pokazać jacy sa szlachetni.

Ta psiarnia to będzie wyglądała jak hotel pięciogwiazdkowy!

Coś Preziolek jakiś taki nieswuj.[/QUOTE]

Prezio ma problem z pilnowaniem zasobow, jak tylko cos dostanie to najpierw godzine lezy i czeka az ktos/cos podejdzie zeby lomot spuscic:evil_lol: A dopiero potem konsumuje albo sie bawi...idiota po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miala byc spokojna, urocza niedziela...niedziela i owszem byla ale napewno nie spokojna i urocza. Byli wyburzac niepotrzebne budynki...

Zaczynaja sie prace, okazuje sie ze ze starego domu do slupa idzie przewod, prad nie odlaczony...machna budynek, slup sie przewroci i pol wiochy bedzie bez pradu. No to jada po kogos zeby odlaczyl...ja w tym czasie sobie laze, patrze...spogladam w gore i na dachu budynku do wyburzenia widze pisklaka...nie wiem, o tej porze pisklak? No ale wlazi do gniazka, wylazi, macha skrzydelkami tak jakby cwiczylo przed pierwszym lotem....no to klops, trzeba sciagnac ptaka. Mowie ze nie wyburza nic poki ptaka mi nie zdejma...swiadomie nie dam zabic zwierzaka. Mina ludzi bardzo wymowna byla no ale co robic...wlazi na lyzke od fadromy typ i podjezdza do gory. Ptasior na szczescie nieudolnie bo nieudolnie ale przelecial na sasiedni budynek, ktory zostaje. No to ja uchachana wracam do domu, niech se wyburzaja. Ale tak patrze na koty, licze, licze i mi sie stan nie zgadza...nie ma Paszteta...kiciam kiciam i nic. No to wizja martwej Paszteci pod gruzami...lece dre pysk ze maja przestac. Chodze po tym gruzowisku, po reszcie budynkow i kiciam jak nawiedzona....mysle ze mieli niezly ubaw tak mnie obserwujac. Oczywiscie Pasztet w domu tylko grubej doopy nie chcialo jej sie ruszyc.
Naprawde trzeba stac nad ludzmi i patrzec co robia....sie zapedzili i wyburzyli ciut za duzo:roll::angryy:
Teraz mam wieeelka kupe gruzu, ciekawe jak dlugo bedzie to tam lezec ehhh
Dzisiaj przywoza zwir, cement i cos tam jeszcze....a jutro kolejny, uroczy i spokojny dzien pt "stawiamy ogrodzenie"...to nie na moje nerwy, nie cierpie pilnowac takich rzeczy:shake: Tymczasom sie przyda kontakt z innymi ludzmi wiec taki chociaz plus:p

Link to comment
Share on other sites

zdjeci narob bedzie co wspominac !!!!
i przed i w trakcie i po bo potem pamiec zawodna hihihi i sie wsio merda!!!!
zwierzaki i ty przezyjecie a potem bedzie juz blogo i pieknie ale wcale nie spokojnie hihihi

ja do dzis nie mam podbitki wlasnie przez pisklaki jak jest pogoda do roboty to juz sa a jak ich nie ma to nie ma checi do roboty bo pogoda do kitu i tak w kolko.

Link to comment
Share on other sites

Wiosenna Promocja:lol:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TawpMQEcExI/AAAAAAAAC0o/RkyoWAGf8V4/IMG_5127.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TawpWKyDbkI/AAAAAAAAC0w/5qa4CyAQi_Q/IMG_5122.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/Tawpgre4_yI/AAAAAAAAC00/qaTaA-H6xhw/IMG_5110.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/Tawpgre4_yI/AAAAAAAAC00/qaTaA-H6xhw/IMG_5110.JPG[/url]

no nie mogie wzielam i padlam !!!!! cudne!!!


ale ale jakzescie mogli PRACOWAC W PALMOWA NIEDZIELE???
hihihi nie po wioskowemu oj nie po wioskowemu hihihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...