Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

Znoof dlugo sie nie odzywalam ale juz jestem i chcialam zakomunikowac wszystkim, ze na klubowke sie wybieram, niektorych ucieszy ten fakt, innych zmartwi a jeszcze innych przerazi:) Mimo to bede na 100% i to z Darwinem w kl championow:) Tych ktorzy chca mnie poznac, wszystkich stesknionych i tych ktorzy sie uciesza na moj widok zapraszam do ringu husky a reszcie moge powiedziec tylko jedno - trzymajcie sie z daleka bo jestem bardzo fajna babka i niedaj boze byscie sie o tym przekonali na wlasnej skorze i co wtedy z uprzedzeniami i wszystkimi plotkami na moj temat?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No a jaką masz gwarancję, że tydzień przed klubową nie będzie kolejnej zmiany? Przecież wcześniej była mowa o rosjaninie!

Właśnie dostałam potwierdzenie z Głogowa/Legnicy, na którym jest napisane, że V grupę sędziuje Peter HARSANYI podczas gdy na stronce oddziału jest jak byk, że owszem Peter, ale REHANEK :o

Biorą od nas wystawców sporą kasę za te wystawy, a nie można być pewnym kto będzie oceniał daną rasę :evil:

Ja na przykład nie mam potrzeby jechać do Rehanka, który oceniał już mojego psa / nota bene na dosk. + CWC/. Za to chętnie dowiedziałabym się co o tym psiaku myśli sędzia węgierski. A tu taki klops :(

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, koleżanka dzwoniła potwierdzić zgłoszenie i zapytała jeszcze kolejny raz o sędziowanie. Rzeczywiście podmienili sędziów, zamienili p.Kozbera na p.Aleksandra Burykina z Rosji, czyli to prawda, że Husky sędziuje p. Kozber, a my u Samoyedów mamy Rosjanina.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A dla mnie to już w tym momencie bez różnicy. Zaplaciłam, wysłałam e-mailem zgloszenie, dostalam następnego dnia potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia mailem zwrotnym (super, bo nie spodziewałam się , że to tak szybko pójdzie) i "po ptakach". Jadę i już.

Chciaż i tak się nastawiam, że raczej wylecę z ringu za zapasionego psa :lol: . No ale mam nadzieję, że i tak bedę sie dobrze bawila, sporo podpatrzę i się może jeszcze nauczę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

oooooooo, to ciekawe-Rosjanin jeszcze nas chyba nigdy nie ocenial, nie mam pojecia co to za sedzia, moze jednak ktos juz mial z nim kiedys do czynienia?

A swoja droga to niezli sa w tym zwiazku, jak dzwonilam do nich ostatnio i pytalam o samoyedy to baba powiedziala stanowczo KOZBER, zapytalam wiec czy to pewna inf. a ona na mnie z morda, ze to powazny oddzial, ze nie robia sobie z wystawcow jak bo wiedza ze nieraz ktos potrzebuje ocene od innego sedziego, wiec poczulam sie jak kretynka ze wogule pytam o takie rzeczy, podziekowalam cicho za informacje i tyle.Ale chyba trzeba bedzie tam ponownie zadzwonic i niech sie wreszcie wyjaja kto sedziuje :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...