Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My też wolimy w tym czasie poszaleć na śniegu :)

Szkoda,że tak niefrasobliwie dobiera się i co chwilę zmienia sędziów na wystawę klubową.

To powinno być przecież nasze "szpicowe" swięto z udziałem międzynarodowych autorytetów, wąskich specjalistów tej grupy ras a nie loteria :(

Link to comment
Share on other sites

Ja tam wole żeby się jeszcze zmieniła sędzzina

Agnieszka a skąd wiesz że husky nie ocenia ten rosjanin??

Te informacje które ja podałam bły bazpośrednio z oddziału w Legionowie..

Aga a sędzia akit według Twoich informacji się zmienił?? (prooooosze, powiedz, że się zmienił!!! :p)

Link to comment
Share on other sites

my tez juz na 100% jedziemy, wyslane potwierdzone. tylko hodowcy mi powiedzieli ze musze podtuczyc pandore. wiec ty sie kadziumia nie przejmuj ja mam "zaglodzonego" psa ty "zapasionego". a jej sie nie da utuczyc ona ciagle biega, szczeka cos robi to jak ma tluszczyk hodowac. najwyzej pozyczymy troche od azzisa,hehe!

Link to comment
Share on other sites

Jak kiedyś nie miałam czasu wyjść z Ursą rano na spacer, bo musiałam pilnie wyjechać, to po przyjeździe dostałam w prezencie wykopane drzewko i położone pod drzwiami?

A skarpetkach i rękawiczkach kradzionych z kaloryfera i znikających na zawsze to już nie wspomnę

Link to comment
Share on other sites

no jest podobno za gruby, po panie w związku powiedziały... (już to opisywalam) no wet wspomniał, ze może trochę, no ale to obfite futro może trochę mylić..., no a przecież sędzia nie jest z kosmosu, tylko osoba w zrzeszoną w FCI ...

Próbowałam mu trochę ograniczyć żarcie, to ze zlości pogryzł połowę klocków mojej córki. Już go nawet nie ważę, bo sie boję...

No a zlodziej z niego pierwsza klasa...

Link to comment
Share on other sites

Pandorka ma:

2 drewniane kosci(kupilam jej bo zaczela nam schody obgryzac w domu. pomoglo. uwielbia je)

2 sznurki do przeciagania

4 pileczki- rozne

2 zmasakrowane pluszaki

swoje poslanie z materialu ktore juz poslania nie przypomina

luny poslanie z wikliny ktore nie ma juz bokow

2 kocyki- pogryzione wedle jej uznania

1 reczniczek jw.

wiec na razie nie kradnie, bo zanim dojdzie do czegos co mogla by zniszczyc napotyka kilka swoich zabawek na drodze, a z nimi robi co chce. wiec poza obgryzionymi schodami i jedna framuga dom jeszcze stoi.

Link to comment
Share on other sites

chcialam zakomunikowac wszystkim, ze na klubowke sie wybieram, bede na 100% i to z Darwinem w kl championow:) Tych ktorzy chca mnie poznac zapraszam do ringu husky

Ja się zgłoszę, bo chciałam, żebyś zmierzyła pyszczek i głowę Szamana, bo chciałam złożyć zamówienie na kantarek 8)

Link to comment
Share on other sites

Ofca.....

a jaki masz sposob na upasienie psa?

Conor ciagle jak dla mnie jest zbyt chudy, do tego sie zakochal(wyzlica sasiadow ma cieczke) i nic nie je...

znika w oczach, a do wystawy malo czasu...

znowu przy innych psach bedzie wygladal na ringu jak anorektyk na szczudlach....

Link to comment
Share on other sites

taki,że dałam ze wygraną! bo daje jej duuuużo jeść, ograniczyłam jejtroche ruch w dobu itd. no i na spacerze miałam ręce do ziemi bo ona mimo że na smyczy normalnie biegała, skakała...

cóż taki temperament! no i próbowałam dawać troche wieprzowiny, czego efektem jest taaakie rozwolnionko!wiec oleje to i przywiaże ja do czegoś żeby siedziała na tyłku! spróbuje tego preparatu na v, wcześniej któraś o nim pisała, ale pewnie efektem będzie rozwolnienie, tak jest przy każdej najmniejszej zmianie jedzenia. ty możesz mu dawać kości, duuużo kości, ja mojej nie mogę bo Luna jest uczulona.

Link to comment
Share on other sites

czyli rozumiem z waszego pisania, że malamuty muszą być "okrągłe"?

:o :o :o

Malamut jest psem sportowym/użytkowym i jako taki nie powinien mieć ani grama zbędnego tłuszczu!Dobry malamut to pies o mocnym kośćcu, sporej masie MIĘŚNIOWEJ oraz bogatej szacie.

Tuczenie psa nie ma sensu!

Grozi raczej powikłaniami zdrowotnymi. Otłuszczeniem narządów wewnętrznych i przeciążeniem układu kostnego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...