Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

King, moj King jest moim synkiem, wiec jego synek jest moim wnuczkiem :wink: Krotko mowiac jestem Twoja babcia :P

Asia, jesli sie boisz wystawiac, to moge zrobic to za Ciebie :P Troche glupio mi tak sie wpraszac, ale jesli masz ochote to nie ma sprawy. A i pretekst bedzie zeby sie spotkac wczesniej :wink:

Co do wirtualnej imprezki, hmmm zawsze lepiej tak niz nijak, chociaz ja wole domowki :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szantina, zawstydzasz mnie :oops: Ja takze jestem zachwycona. Fajnie jest poznac osobe ktora podobnie swiruje na punkcie psiakow :wink: Napewno sie jeszcze zobaczymy przed wystawa, tym razem zrobimy wieczor kinomana :D

Ania, prawie jak w wenezuelskim tasiemcu- wszystko sie moze zdarzyc :wink:

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Jakiś ''zły duszek"wylogował mnie na amen.Ale już jestem. Kochani czy wasze białasy też są takie "złośliwe" jak moja? Wystawa za pasem a jej się lnieć zachciało. Ja bardzo poproszę o śnieg i sporo mrozu.Wtedy mamy jakąś malutką szansę na odpowiednie futerko.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hej

Wlasnie dzwonilam do zwiazku w Lesznie potwierdzic gloszenie Kinga, no i jedziemy! :D Zgloszone sa 3 samoyedy- ciekawe jakie? Cieszymy sie jednak ze zmiany sedziego- teraz sedziuje nas Krol. Nie wiem czy King przypadnie mu do gustu, ale wiecie moze Krol poczuje jakis sentyment do Kinga, w koncu nazywaja sie tak samo, tyle ze w roznych jezykach :wink:

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi bardzo Szantina, ale niestety nie wiem, która jeszcze z sióstr Twojej SOL jest zgloszona. Wiem tylko tyle, ze w otwartej na wtorek zgloszone byly 4 sunie, jako ciekawostka 3 z jednego miotu, czyli SOL (bo ja zapamiętalam z dogomanii, więc szybko skojarzylam) i jej 2 siostry, no i jedna sunia z przydomkiem NORDSTERN.

Być może jeszcze coś doszlo, bo ostatecznie katalog wystawowy mieli zamknąć w czwartek ...

Askaa, a Ty na wtorek wieczór byłaś sama z URSĄ w klasie mlodzieży.

Z baby KING junior jest sam jeden.

No ale tak jak już wspomnialam, przez środę i czwartek mogly jeszcze dojść ostatnie spóźnialskie zgloszenia.

Ale tak poza tym, to jeszcze ma być kilka innych Samoyedów, których imion i przydomków nie pamiętam, bo najbardziej bylam skupiona na tym, żeby spamiętać konkurencję Samoyedów naszych, tzn. Waszych dziewczyny, mojego AZZISA, jego siosty i mamy :lol: .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No ładnie to King będzie samotnym białym żaglem :D

Pierwszy występ i bez kumpli :cry: , dobrze że chociaż siostra Lola go nie zawiedzie :P , no i pocieszający jest fakt że będzie tatuś i ciocie i wujkowie i może jakiś dziadek się trafi :wink: albo babcia.

i mam pytanko : Kinga zgłaszał hodowca i się zamotał i go zapisał do szczeniąt a nie do baby czy ja mam tam zadzwonić czy na mijscu załatwić sprawę?? Zeby mnie nie zdyskfalifikowali za oszustwo :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jak chcesz KING to zadzwoń, ale coś mi tu nie pasuje, bo co to za siostra LOLA? W jakiej klasie ona startuje? Ja wiem, że baby jest wogóle zgloszony tylko 1 szczeniaczek z Jarpen, ale jak on się zwie, to nie dociekałam, bo pomyślałam o JERRYM. A w klasie szczeniąt chłopców to we wtorek mój AZZIS był jeszcze sam ....

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kadziumia Lola to siostra mojego Kinga tylko nie wiem jakie ma imię hodowlane , Kingula ja zabiera ze sobą bo Lola jest z Wawy. A ja nie dostałam jeszcze potwierdzenia z Legionowa bo podobno mają coś przysłac poczta. A Lola startuje w baby tak jak mój King(Jerry). Lola też będzie z przydmkiem hodowlanym Jarpen. Więc myślę że moje jeszcze nie doszło bo by było dwóch z Jarpen :( .

Link to comment
Share on other sites

Hej

Lola niestety nie wystapi :( tak wiec bedzie tylko jeden maly Jarpenek :P

Ania dzwon koniecznie, nie rozumiem jak hodowca mogl sie tak pomylic :roll: Pewnie automatycznie przesuneli go do baby, ale zadzwon i potwierdz to koniecznie bo moga byc nieprzyjemnosci.

Kadziumia, wiesz moze jakie sa psy w otwartej i championach?

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie wiem, ale jak może w końcu zgłosisz swoje psy :wink: , to przy okazji się dowiesz jaką masz konkurencję :lol:, bo we wtorek jeszcze żaden z Twoich psów nie był zgloszony :o (takie przynajmniej kanałowe informacje otrzymałam), no ale jeśli się mylę i moje namiary są błędne, to przepraszam :oops: . Wiecie jak to jest z informacjami z tzw. trzeciej ręki :wink: .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...