Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

Witam Rodzinke :D

No to się porobiło. Więc w związku z tym mam do was prośbę w imieniu taty, wujka, stryjka, dziadka itd czyli konkretnie Kingulca (Kamili), Przez przypadek wykasowała hasło i nie może wejść na forum Dostała nowe hasło mailem ale nie może nic zrobić bo jak wpisuje to się wyśietla błąd w logowaniu. Napisałam do admina ale chyba się do niej nie odezwał. Kingulec powiedziała że nie ma już wolnego adresu maila żeby się jeszcze raz od nowa zalogować, i jest lekko zdesperowana że nie może tu zaglądać. No i trzeba coś poradzić (do tych co się znają) w tym przypadku bo przcież rodzina powinna się trzymać razem :P .

Pozdrowienia dla spowinowaconych:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko, żeby się nie okazało, że jest nas tyle, że będziemy krzyczały jedna przez drugą.

Ja się tylko zastanawiam co zrobi mój mąż, który jedzie ze mną. On nie ma aż takiego fioła na punkcie psów jak ja, więc może mu się trochę nudzić

Link to comment
Share on other sites

Ja tam mogę się spodziewać, że mój wytrzyma góra godzinę, po czym oświadczy, że takie imprezy nie są dla niego i teraz to on sobie gdzieś pojedzie, a jak będziemy się z Arleną zbierały do domu, to mamy mu dać pół godziny wcześniej sygnał na komórkę, to po nas przyjedzie.

Po czym zabierze się i pójdzie, po drodze jeszcze zerknąwszy na Malamuty i Basenji :lol: .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ha ha no to ładnie. Wszystkie nasze chłopaki to chyba z jednego worka się wysypali :P Mój mężulek też się zastanawia czy pojechać ale chyba go jednak przekonam po tym co przeczytałam. Jak się chłopakom znudzi niech sobie czas zorganizują sami:), bo my podejrzewam nie będziemy miały tego problemu :wink: Tylko żeby sobie za bardzo do gustu nie przypadli bo jeszcze nam gdzieś znikną :beerchug: :P

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny :D

Aśka mi właśnie chodziło o to że jak sobie za bardzo do gustu przypadną to będziemy miały kłopot z drogą powrotną :P , z tym prawkiem to niegłupi pomysł, chociaż nie uśmiecha mi się wracać do Gdyni jako kierownica :roll:

Ja myślę że im się tak spodoba że na następną wystawę to oni nas będą namawiać. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja mam już chorobę, która się nawywa "komputer" a dokładnie "dogomania i powiadomienie o odpowiedzi".

Jak tylko wracam do domu i mam 1 sekundę wolnego to od razu sprawdzam wiadomości, czy coś nie przyszło.

Teraz też robota czeka a ja wlepiam oczy w monitor

Ale chyba już kończę i pozdrawiam

Aśka

PS nie mogę się doczekać tej wystawy

Link to comment
Share on other sites

Cześć maniaczki :P

Choroba chorobą ale jak mój "staruszek" powiedział że zacznie kompa do pracy zabierać żebym w końcu się za robrtę wzięła haha ale ja się żywcem nie dam :wink: a co do psa to ostatnio pisałam Kingulcowi

(kurcze ona cały czas bidna nie może się zarejestrować i cierpi jak czyta i nie może odpisać )( KAMILKA CZEKAMY TU NA TWÓJ POWRÓT), że nie sądziałm że mi tak palma na jego punkcie odbije.

pochwalę się Wam swoją rodzinką( ta z prawej strony o góry to nie ja :wink: , ja jestem z lewej)

junor.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja mam już chorobę, która się nawywa "komputer" a dokładnie "dogomania i powiadomienie o odpowiedzi".

Jak tylko wracam do domu i mam 1 sekundę wolnego to od razu sprawdzam wiadomości, czy coś nie przyszło.

Teraz też robota czeka a ja wlepiam oczy w monitor

Witaj w klubie :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...