Jump to content
Dogomania

klubowka szpicow - 2004


Dolphine

Recommended Posts

droga askoo: szampon koniecznie do sierści białej, no i jesli dasz rade to najlepiej jeszcze jakaś specjalna pianka do siersci i suszarką z zimnym strumieniem powieterza. nie zartuje, niestety większość tak "robi swoje samojedy".zresztą zobaczysz efekt. no i pamiętaj ze to zajmie trooche czasu.suszyć zacznij i piankować dopiero jak piesek sam trocze podeschnie. z reszta popatrz na zdjęcia samojedów w dogomanii, tych z tytułami, bez panek się nie da bo to zaraz wszystko oklapnie. jezeli ty i ona zniesiecie te wszystkie zabiegi to wystawa to juz pestka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej

Askaa:tak jak napisala ofca-szampon KONIECZNIE dla bialych psow,ja po kapieli stosuje dodatkowo odzywke, ktora pozniej splukuje.Po kapieli zawsze rozczesuje wlosy szczegolnie tam,gdzie maja zwyczaj sie filcowac :x pozniej suszarka bo moim odkurzaczem nie da rady :niewiem: czesze zawsze pod wlos. No a przed wystawa jeszcze drobne zabiegi korekcyjce i gotowe :D Jesli masz wiecej pytan pisz na maila [email protected]

To Twoja pierwsza wystawa z Ursa?Boszz,pamietam jak ja sie stresowalam przed pierwsza :oops: Mozesz napisac z jakiego skojarzenia jest Twoja sunia?Jesli chcesz to na maila.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przekopiowałam:

"Klubowa Wystawa Szpiców, Dużego Psa Japońskiego i Ras Pierwotnych - 29 lutego 2004 r.

Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Turystyki w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Sportowa 66

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:   02.02.2004

OPŁATY:

    - za pierwszego psa (z katalogiem)  75 zł

    - za każdego następnego (bez katalogu) 70 zł

    - za psa w klasie baby 40 zł

    - za psa w klasie szczeniąt 40 zł

    - za psa w klasie weteranów - bezpłatnie

OPŁATY wnoszone w dniu wystawy:

    - za każdego  psa 100 zł, 

OPŁATY NA KONTO:

    ING BSK SA O/Legionowo nr 10501012-2211513888

ZGŁOSZENIE NA ADRES:

    Związek Kynologiczny w Polsce

    Oddział w Legionowie

    05-120 Legionowo, ul. Batorego 11, skrytka pocztowa 53

    lub fax (0-22) 784-27-66

    lub e-mail: [email protected]

Więcej informacji: tel. (0-22) 784-27-66 (pn 10 - 13, czw 18 - 20)

Reklamy w katalogu: hodowcy - cała strona (cz-b) - 50 zł, (kolorowa) - 200 zł, pół strony (cz-b) - 70 zł, (kolorowa) - 120 zł,

firmy odpowiednio - 200, 500, 100 i 300 zł.

Uwaga !   Reklamy wykonane w programie MicrosoftWord nie będą przyjmowane !

PLANOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA:

?

UWAGA !

Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.

Zgłoszenia wysłane faksem lub e-mailem wymagają potwierdzenia telefonicznego w Biurze Oddziału.

Obsada sędziowska może ulec zmianie."

Link to comment
Share on other sites

To jest chyba ściśle tajne. Byłam dziś w Związku kynologicznym w oddziale w Warszawie ( nie głównym), ale niestety nie byli w stanie mi pomóc, oczywiście nie dostali ulotki i nie znają obsady sędziiowskiej..

A tak po za tym to się wybieram :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, ze ostatnimi laty klubówki szpicow nie są traktowane zbyt poważnie, a jakby nie było to jedna z najważniejszych wystaw w roku.

W Legionowie wystawa lada dzień, a nie wiedzą dokładnie kto będzie sędziował. To jakieś kpiny. W ubiegłym roku też w Lodzi w ostatniej chwili zmienili sedziego...

Link to comment
Share on other sites

Dwa lata temu na klubowce tez w ostatniej chwili samoyedom zmieniono sedziego :roll: Przeciez chyba regulamin wyraznie mowi,ze oddzial organizujacy wystawe na kilka miesiecy wczesniej powinien zglosic dokladne miejsce,obsade sedziowska i inne tego typu informacje... Mysle ze spokojnie mozna zapytac w zarzadzie glownym czy tak wlasnie nie jest i co zrobic jesli jest :D I w poniedzialek tak wlasnie zrobie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No to ja w takim razie też zrobię rozeznanie: CZY KTOŚ JESZCZE POZA MNĄ BĘDZIE WYSTAWIAŁ SAMOYEDA W KLASIE SZCZENIĄT???

W zwiazku z Klubówka mam też dylemat, bo w ubiegłym tygodniu pojechałam do odebrać rodowód, a Pani w Zwiazku popatrzyła na Azzisa i powiedziała, że jest za gruby i że siądą mu stawy. No to co ja mam teraz robić? odchudzać? szczeniaka? Byłam u hodowczyni, a ta mówi, że szczeniak jest ok i żebym nie ważyła sie go odchudzać...

No to co ja mam teraz robić?

Link to comment
Share on other sites

a pani w związku nie była za gruba? niech sie sama odchudza! a poważnie te panie na prawde są bardzo niebardzo- jak widze nie tylko w wawie.ale to na inny temat... ja chyba wystawie moją suczkę w klasie szczeniąt i na razie wygląda na to że bedzie sama, zobaczymy.powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Tajraga napisała

panie w zw. kynolog. ktore sie ledwo znaja na uprzejmym obslugiwaniu zainteresowanych sprawami zw...ich poziom kultury, przynajmniej w zw. w k-ce mnie poraza
taaak :o ? A kiedy byłaś ostatnio w ZK? Przecież jakies 9 lat temu szkoda Ci było kasy na nostryfikację rodowodu Tajry, więc raczej nie masz żadnych związków z ZK.
Link to comment
Share on other sites

Ojejku! Naprawdę? Skąd masz te dane ofca?

Już kilka osób przestrzegało mnie przed tym sędzią...., żebym wystawy, na których on sędziuje omijała z daleka. :cry:

Ktoś z was ma jakieś doświadczenia wystawowe związane z tym panem, bo może "nie taki diabel straszny, jak go malują" i niepotrzebnie się stresuję... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Co do Pań z sekretariatu w ZK w K-cach to nie tyle moje znajome co bardzo kompetentne osoby, zawsze chętnie udzielające informacji, co wcale nie jest regułą w innych oddziałach ( niestety :( ).

A co do tych informacji, których udzielono Tobie to chyba raczej należy uznać, że działały z myślą o Twoim a nie związkowym interesie, więc...

Przecież dla ZK byłoby lepiej skasować za nostryfikację, wpisowe i składkę członkowska, potem za rejestrację przydomka, za odbiór miotu, kartę miotu, tatuowanie szczeniąt i wreszcie metryki. No a po drodze trzeba jeszcze zaliczyć minimum 3 wystawy, które też niemało kosztują. I faktem jest, że suczkę najlepiej jest kryc po raz pierwszy w raczej sporo młodszym wieku ( 2-3 lata) nie tylko ze względu na kondycję, ale i plenność.

Link to comment
Share on other sites

No ja chciałam tylko zasiegnąć opinii dogomaniaków :oops: , bo mi jego w taki sposób naświetlili znajomi Malamuciarze ...

No ale z tego, co pisze i ofca i kingulec, to nie mam się czego bać :lol: .

Czyli stanęlo na tym, że na dzień dzisiejszy w klasie szczeniąt startowała będzie PANDA ofcy i mój AZZIS.

Kingulec, czemu jeszcze nie wiesz, w jakiej kategorii będzie startował KING JUNIOR i LOLA? Przecież kryteria klas są jednoznaczne.

Link to comment
Share on other sites

Bo to szczeniaczki po moim psie,nie pamietalam dokladnie ich daty urodzenia,pamietalam tylko ze poczatek wrzesnia.Dzis rozmawialam z hodowca i w dniu wystawy beda mialy 5,5 mies, tak wiec klasa baby :D Ten znajomy dzwonil ponoc do nich na poczatku roku i mowili ze Dunczyk sedziuje :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...