Jump to content
Dogomania

Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)


Lili8522

Recommended Posts

ostatnio tyle się dzieje że ledwo wystarcza czasu na ogarnięcie / Sunieczki mają się dobrze, nie bardzo klei się podwójna adopcja, narazie zajmujemy się nimi zawsze razem, od tego tygodnia spróbujemy zachowań pojedyńczo, bo jednak trzeba brać pod uwagę i taką adopcję, szkoda im uniemożliwiać uzyskanie dobrego domku choćby pojedyńczo, trzeba je będzie przyzwyczajać do "samodzielnosci", One są przemiłe, gładziutkie, przymilne, ale dwupak nie za bardzo ma powodzenie reklamuję je zupełnie indywidualnie, osobiście rozmawiam z potencjalnymi domkami, to samo moja przyjaciółka, trzeba im zrobić ogłoszenie razem ale z opcją adopcji rozdzielnej także/

ponieważ są zabezpieczone totalnie, sterylizowane, szczepione na wszystko, nie wymagają wydatków na utrzymanie, niczego im nie brakuje, koszty wszelakich usług są częściowo pokryte przez moją przyjaciółkę, część pokrywam ja, tym bardziej że mogę to zrobić stopniowo/ Udało się nam załatwić sterylki 2 w cenie jednej, więc koszty nie są dramatyczne a oszczędności wielkie na pełnym pakiecie księżniczkowym/

potrzebne są nam ogłoszenia, a raczej ogłoszenie w prasie , może w Dzienniku Zachodnim, (poszukam aktualnych namiarów i ceny), może ktoś przygotuje zwięzły tekst z fotka i zamieścimy z moim telefonem kontaktowym/ Nie będzie najprawdopodobniej potrzeby opłacania transportu, bo jednak wolałabym sama osobiście obejrzeć dom gdzie je wydamy, więc zajme się tym beż kosztów, tymbardziej że wybierzemy najprawdopodobniej domki na terenie możliwym do ogarnięcia dla przed i poadopcyjnej wizyty/może Śląsk i Małopolska/

Nie ma potrzeby utrzymywania deklaracji stałych, i więzienia funduszy skoro takie wielkie tragedie w tej chwili wymagają pomocy na już, nie wiem czy cioteczki deklarujące na nasze sunieczki kaskę nie zgodziły by się przenieść swych deklaracji na sunie wymagające natychmiastowej pomocy, tak by nie okazało się za póżno, to są owczarki skrajnie wygłodzone i jedna wymaga aborcyjnej chyba natychmiastowej sterylki

Ja proponuję końcówkę "dobytku" księżniczek przeznaczyć na ogłoszenie, , 250 ZŁ które w tym przypadku pokryć miały koszty sterylek szczepień odrobaczeń itd naszych dam zamiast na nasz rachunek przesłać jak najszybciej na konto wskazane na wątku Desy i Ilanki, myślę że byłaby to kolosalna pomoc dla bardzo zagrożonych losem Lupusa suń/ a dług księżniczek uznać za spłacony/
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216946-Dramat-dwóch-suniek-ON-ILANKI-i-DESY-na-Cito-BARDZO-POTRZEBNA-POMOC[/URL]-!!!

w ten sposób uratujemy jeszcze jakieś stworzenia "po drodze"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak więc że do tego czasu nikt się nie wypowiedział postanowiłyśmy z p. Tereską że 250 zł zostanie przelane na dwie ONki Ilankę i Desę.

Więc proszę Cioteczke Danavas na której koncie są pieniążki o przelanie na konto dziewczyn (wyśle na PW jak się dowiem jakie jest)

Link to comment
Share on other sites

Super to bardzo ważne,Onki sunie nie mają zbyt wiele kasy ani czasu, są w złym stanie ale w dobrych rękach co gwarantuje że grosiaki zostana właściwie wykorzystane!

także ponieważ sunie są na bdt nie ma potrzeby zbierania deklaracji w dalszym ciągu, końcówkę pozostałą wykorzystujemy na ogłoszenie prasowe, a cioteczka dorota1 może ewentualnie deklaracje przekazać na innego psika w największej potrzebie, bardzo dziękujemy za udział w ratowaniu tych naszych cudności!

doroto1, może na Wigora [URL]http://www.dogomania.pl/private.php?do=showpm&pmid=5867168[/URL]

Link to comment
Share on other sites

reszta co została będzie na ogłoszenie, ja tu tez się staram jak moge Znależć im domek, w miare niedaleko aby mieĆ je pod okiem, uwielbiamy je sĄ cudne i przytulaŚne, szkoda że nie dałyŚmy oddzielnie jeszcze we wrzeŚniu, ale wszyscy domagali sie wyadoptowania razem patrzAc jak sĄ przywiazane, mam stale nadzieję że znajdzie się i ich 5 minut a z nimi wspaniały dom, albo chociaż domy!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam za szalone OT ale pilnie potrzebujemy pomocy - dla 42 dzieciaków podopiecznych Domu Dziecka w Żywcu oraz Pogotowia Opiekuńczego w Bielsku-Białej chcielibyśmy zrobić coś wyjątkowego ... uda się tylko wspólnie, sami nie damy rady.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218558-Miko%C5%82ajki-dla-42-dzieci-z-Domu-Dziecka-potrzebna-pomoc%21%21%21%21"]
http://www.dogomania.pl/threads/218558-Miko%C5%82ajki-dla-42-dzieci-z-Domu-Dziecka-potrzebna-pomoc!!!![/URL]

przepraszam, ale i... zapraszam, zajrzyjcie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hurra!Dzięki pomocy jednej z naszych gliwickich cioteczek suneczka mamunia z księżniczek jest juz mam nadzieję szczęśliwa w nowym domu, to przytulak i mam nadzieję że się zaaklimatyzowała, postaramy się o nowe informacje jak się tam czuje, malutka księżniczka, urocza ale zadziorna, jest nadal pod dobra opieką i wkrótce i ona znajdzie domek na jaki zasługuje!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Hurra!Dzięki pomocy jednej z naszych gliwickich cioteczek suneczka mamunia z księżniczek jest juz mam nadzieję szczęśliwa w nowym domu, to przytulak i mam nadzieję że się zaaklimatyzowała, postaramy się o nowe informacje jak się tam czuje, malutka księżniczka, urocza ale zadziorna, jest nadal pod dobra opieką i wkrótce i ona znajdzie domek na jaki zasługuje!![/QUOTE]

Szkoda, że nie udało się razem je umieścić, ale dobrze, że chociaż jedna już w domku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Hurra!Dzięki pomocy jednej z naszych gliwickich cioteczek suneczka mamunia z księżniczek jest juz mam nadzieję szczęśliwa w nowym domu, to przytulak i mam nadzieję że się zaaklimatyzowała, postaramy się o nowe informacje jak się tam czuje, malutka księżniczka, urocza ale zadziorna, jest nadal pod dobra opieką i wkrótce i ona znajdzie domek na jaki zasługuje!![/QUOTE]

Cuudowne wieści :multi::multi::multi:
Bardzo się cieszę!

Szkoda że nie dało się umieścić ich razem no ale cóż widocznie tak miało być...

Proszę napisać coś więcej o domku i rodzinie, wszyscy jesteśmy ciekawi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...