Jump to content
Dogomania

Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='ewa gonzales'].... prosze pani szanownej , samemu trza miec tez szacunek dla innych, tem bardziej , jezeli sie kogos nie zna , prosze pani ..............:shake::shake::shake: , num tel jest moj , szczepienie i odrobaczenie jest wklejone i wpisane na wateczku , ja sprawdzalam super domus . ktory sie zglosil po Stefanka , wydawalo sie naprawde , ze dobrze trafil Stefanek
chwilami to sie czlek czuje jak w obozie .......jesli sie nie mozna okazac grzecznoscia - to trzeba ja wykluc na pamiec .... to nic nie kosztuje , i nie odpycha ludzi od siebie[/QUOTE]


Ewo, jeśli ktoś prosi Cię o konkrety i nie wyraża się w [I]niunianiowy[/I] sposób, to uznajesz jego wypowiedź za brak szacunku ? Nie moja wina, że to tak odebrałaś, zostałam poproszona o pomoc, ale ja na [I]niunianie, ciociuniowanie[/I] ani emotikonki nie mam czasu, na studiowanie wątku też nie - stąd moje pytania, bo w tekście do ogłoszeń, który jest powyżej nie ma info o wecie. Czy pies jest wykastrowany ?

Jeśli mogę coś zasugerować, to w uzgodnieniu z p. Ewą dałabym jej telefon do ogłoszeń, bo to ona będzie skarbnicą wiedzy o tym psie i osobą najbardziej kompetentną do przesłuchiwania potencjalnych chętnych pod tym konkretnym kątem. Dziś mam się słyszeć z panią Ewą, to to uzgodnimy. Czy ktoś miałby coś przeciwko, bo nie wiem, kto jest osobą decyzyjną w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z tego co wyczytałam wcześniej Stefan nie jest wykastrowany, ponieważ ds miał wątpliwości co do tego zabiegu.
Myśle, że faktycznie p. Ewa czyli osoba u której mieszka Stefan będzie mogła najwięcej powiedzec o zachowaniu psa w domu, w stosunku do innych itd.
To jest moje zdanie, ale nie jestem osoba decyzyjną;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Został wykastrowany w schronisku.[/QUOTE]
to istotna informacja - powiedziałabym że istotniejsza niz np stosunek do patyczków. Może warto ją umieścic w 1 poscie no i w ogóle ogarnąć 1 post bo teraz wygląda jakby tam jakaś eksplozja nastąpiła i nikt po niej nie posprzątał;)
Uparcie powtarzam ,że pierwszy post to zawsze wizytówka danego wątku a w konsekwencji szanse ogłaszanego psa. Przy tej ilosci wątków na pwp wiekszośc ludzi nie ma czasu kopać za wiadomosciami i skakac po odsyłaczach - po prostu omija takie miejsca i leci dalej.

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie został wykastrowany. Schronisko, tak samo z siebie, kastruje psy dopiero po zakończeniu kwarantanny (i to też na ogół nie od razu po), a Stefanek był odbierany ze schroniska chyba jeszcze w trakcie kwarantanny. Przy odbieraniu Stefanka dziewczyny powinny były otrzymać umowę adopcyjną, do której jest dołączony kupon na bezpłatną kastrację w lecznicy na katowickim Brynowie.

Link to comment
Share on other sites

Stefanek nie byl kastrowany w ds , kiedy jego adoptowalam ze schroniska - pani kierownik mowila , ze w ciagu miesiaca mozna spokojnie psinke wykastrowac u weta na Brynowie , odrazu pojechalismy do dt , w dt u pani Ewuni sa wszystkie papiery moje zwiazane z adopcja ,poinformowalam panstwa z dt o wszystkim w kwestii kastracji - dt uwaza , ze najlepiej bedzie , jesli to domek , czyli ds - wykastruje Stefanka l elizo sk- jesi bedziecie rozmawiac z dt ,, to prosze poruszyc te kwestie !!
Oczywiscie sprzatne balagan z pierwszych postow , dziekuje za przywrocenie mnie do poziomu , bo czasem zapominam sie i wstawie mnostwo rzeczy niepotrzebnych na watek..............moge rowniez poprosic o przejecie wateczku Stefankowego - przez ktoras z pan ?

Link to comment
Share on other sites

Wszelkie informacje o patyczkach , cmokaniach , uczuciach poprostu .... zostana uprzatniete - jak sobie grono zyczy ......... staralam sie pomoc temu psiaczkowi , jak tylko moglam , prosze sobie mna i mopimi uczuciami , cmokaniami otd- brody swej nie wycierac..... i nie podnosic w niebiosa- swego EGO .. to tyle

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

Ewcia, Eliza na pewno nie miała nic złego na myśli, wiemy że chciałaś dla Stefanka jak najlepiej jak każdy tutaj
ale nikt nie jest jasnowidzem
Może rzeczywiście uporządkuj trochę pierwszy post
Wstaw tam zdjęcia do ogłoszeń i tekst do ogłoszeń i będzie dobrze i głowa do góry

Link to comment
Share on other sites

pierwszy post zmieniony , wstawione zdjecia do ogloszen
wstawione najnowsze ogloszenia
stare ogloszenia usuniete
................ nie bede usuwac moich wszystkich emotikonek , poniewaz nie bede usuwac swej tozsamosci i zycia radosci! Pani Ewuni pieknie dziekuje stokroc za dt sercem uslane , bedziemy w kontakcie telefonicznym ,
Mam jeszcze prosbe ogromna- czy ktoras pani - moze przejac watek Stefanka?
..ja dokoncze tylko swoje niecne bazarki , w ktorych pelno skokow ,:oops::shake: obrazkow:shake: kolorow........ktore jeszcze kilka dni trwaja :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Został wykastrowany w schronisku.[/QUOTE]

Stefanek nie został wykastrowany, dostał kupon i jest on ważny chyba miesiąc, porozmawiajcie z Dt na temat kastracji bo szkoda aby przepadł termin ważności kuponu a nie idzie czekać na DS bo nie wiadomo kiedy go znajdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']pierwszy post zmieniony , wstawione zdjecia do ogloszen
wstawione najnowsze ogloszenia
stare ogloszenia usuniete
................ nie bede usuwac moich wszystkich emotikonek , poniewaz nie bede usuwac swej tozsamosci i zycia radosci! Pani Ewuni pieknie dziekuje stokroc za dt sercem uslane , bedziemy w kontakcie telefonicznym ,
Mam jeszcze prosbe ogromna- czy ktoras pani - moze przejac watek Stefanka?
..ja dokoncze tylko swoje niecne bazarki , w ktorych pelno skokow ,:oops::shake: obrazkow:shake: kolorow........ktore jeszcze kilka dni trwaja :shake:[/QUOTE]

Ewuniu, nawet nie myśl o tym. Na dogo jesteś miedzy innymi za to uwielbiana....
:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu nie obrażaj się i nie gniewaj bo ciotki nic złego nie chciały
każdemu na sercu najbardziej lezy pies i dla jego dobra muszą być wszystkie info najlepiej na pierwszej stronie i bieżące info aby każdy mógł od razu wszystko wiedzieć jak wchodzi pierwszy raz na wątek
teraz najważniejszy jest Stefanek i musimy się skupić aby jaknajszybciej mu znaleźć dom :)

Link to comment
Share on other sites

:modla::modla:Marticzko boc ja kocham jego ponad wszystko i wiele wiele przeciez innych bied , ktorych czasem nawet na oczyska nie ujrzalam ..... modle sie o domus , najpiekniejszy bylby taki , jak u p Ewuni.
Czy ktoras z cioteczek moze przejac prowadzenie wateczku ?:modla::modla:
Troszke zmienilam pierwszy post , obaczcie czy tak byc moze

Link to comment
Share on other sites

Ewcia zostań proszę z nami, Dogo będzie naprawdę smutnym miejscem, jak Cię nie będzie!
OK wątek może poprowadzić ktoś inny, albo po prostu stworzyć kontynuację wątku,
ale nie uciekaj całkiem! Potrzebujemy tu Ciebie :iloveyou:
Prosimy!!!:modla::modla::modla:
Prawda, dziewczyny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...