Jump to content
Dogomania

Światówka Party


Flaire

Recommended Posts

[quote name='aga_ostaszewska']A wiec tak ja mam bilet na intercity z miejscowka. [B]Na 100% dotyczy to tez pociagow pospiesznych [/B]i chyba espressow. Zaznaczam, ze nie mam na mysli znizkowych biletow dla studentow, bo niestety juz pod takie nie podlega.[/quote]
Na pospieszne na 100% nie, [B]Aguś[/B], niestety :(
Ja będę jechała pośpiechami w obie strony i nie ma na nie superbiletów.
[url=http://www.intercity.pl/119]Oto co znalazłam na ten temat na stronie PKP[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja przyjeżdżam w czwartek. Planuję popatrzeć na jamnkiki standard krótkowłose ([B]sirion[/B] :razz:), baseji i obi. W piątek wiadomo co :lol:. A potem się zobaczy...

[B]Aga[/B], z wyszynkiem w Poznaniu nigdy nie było najlepiej (choć może nie dotyczy to tematu "piwko", bo nim nie byłam zinteresowana). W tym roku chyba jednak nikt nie przepuści okazji do zarobienia. Przypuszczam, że zdzierstwo będzie okropne, ale moze to czarnowidztwo (bilet na wystawę nie ma kosmicznej ceny warszawskiej międzynarodówki).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']Ja przyjeżdżam w czwartek. Planuję popatrzeć na jamnkiki standard krótkowłose ([B]sirion[/B] :razz:), baseji i obi. [/quote]
Jura, obi zaczyna się dopiero w piątek...

zach, nie ma możliwości, żebyś przyjechała wcześniej? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']zach, nie ma możliwości, żebyś przyjechała wcześniej? :-([/QUOTE]

No ja też bardzo żałuję, że nie dam rady, choć bardzo bym chciała. W czwartek muszę być na uczelni. Natomiast ekipa, z którą jadę w piątek normalnie pracuje i nie mogą wyjechać wcześniej niż po południu..

Link to comment
Share on other sites

Witam
Ja przyjadę prawdopodobnie z [B]borsaf [/B]- w piątek rano i będe do wieczorka czyli jak najdłużej jest to możliwe - a może jak pozwoli mi pociąg powrotny...
Z domku wyjeżdzam w czwartek rano i robimy przystanek i zarazem małe terierowe party w Gnieżnie:cool3: [B]Bos, zadziorny, Coztego[/B] będziecie?:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']Witam
Ja przyjadę prawdopodobnie z [B]borsaf [/B]- w piątek rano i będe do wieczorka czyli jak najdłużej jest to możliwe - a może jak pozwoli mi pociąg powrotny...
Z domku wyjeżdzam w czwartek rano i robimy przystanek i zarazem małe terierowe party w Gnieżnie:cool3: [B]Bos, zadziorny, Coztego[/B] będziecie?:cool1:[/quote]
Jasneeeeee :cool3: :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A ja jako dodatek do skye'i biorę placek orzechowy (ale nie za duży).[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No i bardzo liczę na to piffko. W Poznaniu zwykle było. Nie to co czasami w Częstochowie, gdzie ten napój kupowało się z pod lady.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

My jestesmy od srody do niedzieli. Ale nie wiem ile uda mi sie poobserwowac, i czy bedzie czas, czy tylko praca ;). na pewno sobota jest moim dniem, wtedy ida czarne teriery, moja Zula ma 30 konkurentek :), w sumie jest 218 CTR-ow. Ogromna ilosc jak na te smoki :). Zapraszam w kazdym razie do nas na kawke - jestesmy na stoisku 107.

Link to comment
Share on other sites

Mamy juz w rekach umowe, teraz musimy do Szwecji pojechac obejrzec produkcje. Zaprosili nas w listopadzie, tylko jest malutki problem, nie ma kiedy pojechac :(. Do 18.11 sa po kolei Poznan i Kielce, a od 20.11. ja musze na miesiac do Berlina pojechac. A moj wspanialy maz beze mnie nie chce jechac :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i CTR']My jestesmy od srody do niedzieli. Ale nie wiem ile uda mi sie poobserwowac, i czy bedzie czas, czy tylko praca ;). na pewno sobota jest moim dniem, wtedy ida czarne teriery, moja Zula ma 30 konkurentek :), w sumie jest 218 CTR-ow. Ogromna ilosc jak na te smoki :). Zapraszam w kazdym razie do nas na kawke - jestesmy na stoisku 107.[/quote]
Kudłate choć nie teriery,też mogą przyjść?

Link to comment
Share on other sites

[B]I[/B][B]z[/B][B]a[/B], weźcie dużo TOP DOG'ów :D Ostatnio wiele się o nich pisało tutaj i podejrzewam, że kilka osób z dogomanii się po nie zgłosi. Ja sama zamawiam już (o ile mogę w ten sposób ;) ) trzy :razz: Będę w piątek na wystawie, mam już kupiony bilet :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Kudłate choć nie teriery,też mogą przyjść?[/quote]

No jasne, moja czarna terierka, to tez tylko kamuflaz :). Moim jedynym prawdziwym terierem jest powstala praktycznie "zza teczowego mostu" skajka :). Wszyscy mile widziani (kubki na kawe juz zakupione ;))
Top Dogi tez beda, tyle ze w nowej wersji, zolte z usmieszkami. Niebieskich chwilowo brak.
No i jak zawsze beda psujace zeby cukierki ;).

Link to comment
Share on other sites

Iza ,zaklepuję duuuuuuużą kawkę z mlekiem juz w czwartek:loveu: może mam na wszelki wypadek mleko z domu zabrać ?? daleko nie mam ;)
a wszystkim radze spróbowac tradycyjnych rogali marcińskich :multi:pychota,z andzieniem z białego maku, bakalii, w cieście pólfrancuskiem. Co roku na św. Marcina jest specjalny wypiek, ogromne ilości poznaniacy pochłaniaja :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No rogale są the best ! Ja prosiłam w hoteliku, w którym śpię, aby przygotowali nam na śniadanie ten cymes specjalnie, bo chcę, aby moi znajomi Austriacy go poznali. A są to osobnicy, którzy lubią dobre ciasta.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i CTR']Mamy juz w rekach umowe, teraz musimy do Szwecji pojechac obejrzec produkcje. Zaprosili nas w listopadzie, tylko jest malutki problem, nie ma kiedy pojechac :(. Do 18.11 sa po kolei Poznan i Kielce, a od 20.11. ja musze na miesiac do Berlina pojechac. A moj wspanialy maz beze mnie nie chce jechac :).[/quote]
Wrrrrr podusze ! :) czekam na karme jak na zbawienie.:diabloti: moim kudlatym strasznie smakowala. Udusze na stoisku ....... hmmm a moze lepiej nie .. bo wtedy wcale nie bedzie ;-) Ale moze w grudniu by byla ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja'] czekam na karme jak na zbawienie.:diabloti: moim kudlatym strasznie smakowala. [/quote]
A jaka to karma, jeśli wolno zapytać? (A jeśli nie wolno to i tak pytam :diabloti: )
[quote name='Nitencja']TYlko prosze z tymi TOP DOGAMI do mnie na ringi nie wchodzic :diabloti: bo wywalam.[/quote]
Wścibska dzisiaj jestem strasznie... A dlaczego wywalasz?

Ja będę na wystawie w piątek od rana do skutku, czyli aż będę miała dość. :lol: Szagasty w tym czasie będzie miał dogsittera :evil_lol: , żeby mi się nie plątał i nie przeszkadzał w podziwianiu piesków ładniejszych niż on sam. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

anisha-szwedzka karma Bozita , zobacz sobie [URL="http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,27492872,43949646184138,01,,pl-pln,17202,0.html"]tu[/URL] .
Tyle,że chwilowo nie mam jej, przepytamy Ize w Poznaniu :evil_lol:
Tak BTW-Iza, zamawiam sobie konsultacje w czwatek, kolo południa ;):loveu:

A kogo i dlaczego Nitencja chce z ringu wywalac, to tez jestem ciekawa :evil_lol:warto wiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...