Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa&kumpel']Czesc. :razz::razz::razz::razz:
Nie wiem dlaczego, ale jakoś ciągnie mnie do tej Twojej galeryjki. ;-);-);-)[/QUOTE]

o jak nam miło :multi:

[quote name='Paulina_mickey'] to całkiem tak jak ja:bigcry::bigcry:[/QUOTE]

oj kurde jakies ciężkie dni dla wszystkich nastały :-(

[SIZE=2][I]Cioteczki moje kochane chciałam Was przeprosić za to że panuje tu dzisiaj taka beznadziejna atmosfera :-(
Ale 1 raz od bardzo dawna jest mi źle i sie zaczyna nie układać, dlatego przepraszam, wiem ze jakoś to bedzie....

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
[/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']oj kurde a Tobie co ? chyba musimy pogadać na gg....[/quote]
jestem na niewidoQ...oj to za długa i za bardzo zagmatwana historia...w kilku słowach szkoda gadac...mama traktuje mnie gorzej jak 3 letnie dziecko...szlak mnie trafia....sprawdza mnie co robie jak robie i ile mi z tym zejdzie:angryy:
normalnie nie moge...:-(

Link to comment
Share on other sites

Tak kochane ja wiem ze to jakoś bedzie... ale dzisiaj jakos zabrakło mi sił, a zdarza mi sie to naprawde żadko, dzisiaj miałam tak potwornie wszystkiego dosc że nawet moja przyjaciółka (co nigdy w zyciu mnie nie denerwwała) dzisiaj to strasznie mnie wkurzała, i każdy z klasy, normalnie nie wiem, ale jutro juz bedzie wszystko ok, jak pujde spac to emocje opadną...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...