Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra widze że wszytskie ciotki poszły spać (no oprócz Goni bo ona jest dobra w te klocki) ale ja niestety nie jestem dobra i tak długo wytrzymałam, ale że ja jestem leń i śpioch to jutro bede spała do 15 :cool3: fajnie coo :D
albo do 17 wstane i bedzie ciemno :D i pujde dlalej spać... hehe :D
Ale nie ja mam w poniedziałek sprawdzian z matmy... hmm... no to pieknie... dostane pierwsza 1 na nowe półrocze:D a nie jedną juz mam z tego nieszczęsnego angielskiego... za aktywnosć na lekcji :cool1:
Dobra juz nie zanudzam bo nikomu sie i tak czaytac n iebedzie chciało

:D:D:D

[B][I][COLOR=SeaGreen][FONT=Georgia][SIZE=7]Dobranoc :*:bye:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

No własnie nie wiem co sie stało, ja jeszcze spałam aż tu nagle moja siostra zaczyna sie na nią drzeć, no to ja sie przebudziłam i mowie do niej zeby na Tine nie krzyczała bo to nie jej wina, a ta dalej swoje... :/
drze sie na Tina juz ją bic chyba chciała, a ona weszła pod kompa tak daleko i wyjsc nie chciała, to ją wziełam do siebie na łózko... no prze zła jestem :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']No własnie nie wiem co sie stało, ja jeszcze spałam aż tu nagle moja siostra zaczyna sie na nią drzeć, no to ja sie przebudziłam i mowie do niej zeby na Tine nie krzyczała bo to nie jej wina, a ta dalej swoje... :/
drze sie na Tina juz ją bic chyba chciała, a ona weszła pod kompa tak daleko i wyjsc nie chciała, to ją wziełam do siebie na łózko... no prze zła jestem :/[/quote]


buuu nie dobrze... ale Twoja sster nie powinna na nią krzyczeć... ja nigdy w życiu nie skrzyczałam cerbera za to, ze zwymiotował... czy na Twoją siostre ktoś krzyczy jak ona sie zle czuje i wymiotuje? wąstpię... i ona też nie powinna krzyczeć na biedną psinę za to, ze jej jest nie dobrze. Wiecie to moze małej zostać w psychice i ona może bać się wymiotować... znaczy jak by następnym razem zwymiotowała to by uznała za coś złego i coś czego nie wolno robić... tak jak siusiać w domu... ale przecież to nie od psa zalezy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Oj biedna Tinka, może zjadła cos 'ludzkiego' i jej zaszkodziło?
Eh zła siostra... psa powinno się jak najczęściej nagradzać, jak najrzadziej karać... a to, że musiała zwymiotować nie było wcale jej winą, po prostu brzuszek bolał :([/quote]

To samo jej powiedziałam.,.... ale wiesz zwymiotowała na jej [I]nowe prześcieradło [/I]i wielka afera w domu :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']To samo jej powiedziałam.,.... ale wiesz zwymiotowała na jej [I]nowe prześcieradło [/I]i wielka afera w domu :angryy::angryy::angryy:[/quote]


ojej no to jak widziała, ze nowe prześcieradło to mogła psa nie wpuszczać na łóżko, mogła przewidzieć, ze może się coś stać. Ja jak założyłam nowiutką satynową pościel na kołdrę to cerberowi na łóżko nie pozwalam wejść bo wiem, że może pozaciągać... a to jest zbyt drogi prezent, żeby móc psu pozwolić szlajać sie do woli... takie rzeczy się przewiduje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']No własnie nie wiem co sie stało, ja jeszcze spałam aż tu nagle moja siostra zaczyna sie na nią drzeć, no to ja sie przebudziłam i mowie do niej zeby na Tine nie krzyczała bo to nie jej wina, a ta dalej swoje... :/
drze sie na Tina juz ją bic chyba chciała, a ona weszła pod kompa tak daleko i wyjsc nie chciała, to ją wziełam do siebie na łózko... no prze zła jestem :/[/quote]

Biedna Tinka, przecież to nic przyjemnego wymiotowac. A jeszcze jak Twoja siostra na nią krzyczała :angryy: to się suńka do końca zestresowała.:placz: Nic dziwnego, że weszła pod komputer i nie chciała wyjśc. :nerwy:
Co tam, niektórzy sobie myślą, że jak pies to już nie ma żadnych uczuc... :placz:
Wytłumacz tej swojej siostrze :mad: jak traktowac pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&kumpel']Biedna Tinka, przecież to nic przyjemnego wymiotowac. A jeszcze jak Twoja siostra na nią krzyczała :angryy: to się suńka do końca zestresowała.:placz: Nic dziwnego, że weszła pod komputer i nie chciała wyjśc. :nerwy:
Co tam, niektórzy sobie myślą, że jak pies to już nie ma żadnych uczuc... :placz:
Wytłumacz tej swojej siostrze :mad: jak traktowac pieska.[/quote]

Oj zebyś wiedziała ile ja sie oklepie w kółko im, ze pies ma uczucia, ze czuje, że myśli, no ale co... tak to jest jak sie mieszka w rodzinie gdzie zwierzeta sa raczej obojetne,oczywiście jak jest wszystko ok to Tinusia jest kochana ale jak coś zrobi to juz be:angryy:
No ja juz czasem nie mam sił im tłuc w kółko, juz wole robić wielką awanture i przynajmniej potem nikt do mnie i do Tiny sie nie odzywa i jest cisza i spokój. Nie no taką mam nerwice ze szok, jeszcze przed chwila sie jeszcze raz pokłuciłam z siostra, i z kolega przez gg ze zaraz cos rozwale normalnie.
Ide sie przejść... :roll:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Edytko chyba każdemu to się zdarza... Tina ma szczęście mieć taką właścicielkę jak TY :* :* :*[/QUOTE]

Dziękuje :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...