Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

[quote name='_ChiQuiTa_']Wiecie co ja nie mam gdzieś siły dzisiaj siedzieć przy kompie... musze sie wyspać... jeszcze chwile pocywieje ale mówie juz dobranoc :buzi:[/QUOTE]
[B][I]Przez ferię to ja mogę nawet całe noce na dogo :evil_lol: Ale teraz to już mówięc dobranoc , a sama lecę na inne galerię :buzi: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&kumpel']Dzień dobry na dobry dzień. A o co chodzi z tą łapką, bo chyba się zgubiłam. :niewiem:[/quote]

No wlasnie Ewuś... pod nikiem nasz 1 łapke :)
z czasem bedziesz miała ich wiecej :) a potem ognie :)

[I]Cioteczki ja tylko na chwileczne wpadłam, bo siotra robi prace... wiec postram sie byc wieczorkiem, ale pewnie bedzie dalej okupowany komp. Także papa :D:buzi:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']
[SIZE=2][I]Cioteczki moje kochane chciałam Was przeprosić za to że panuje tu dzisiaj taka beznadziejna atmosfera :-(
Ale 1 raz od bardzo dawna jest mi źle i sie zaczyna nie układać, dlatego przepraszam, wiem ze jakoś to bedzie....

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
[/I][/SIZE][/quote]

Edytko, każdy ma lepsze i gorsze dni, gdy spadnie deszcz, trzeba się cieszyć, że choć przez chwile świeciło słońce...

Teraz jest źle, ale wierzę, że już niebawem będzie lepiej :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']No wlasnie Ewuś... pod nikiem nasz 1 łapke :)
z czasem bedziesz miała ich wiecej :) a potem ognie :)

[I]Cioteczki ja tylko na chwileczne wpadłam, bo siotra robi prace... wiec postram sie byc wieczorkiem, ale pewnie bedzie dalej okupowany komp. Także papa :D:buzi:[/I][/quote]

Normalnie aż mi głupio, że nie wiedziałami nie zwróciłam uwagi, ale cały czas się czegoś uczę na DGM. Chociaż jeszcze duuuuuuuuuuuuużo wiadomości mi brakuje.
Buziaczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Edytko, każdy ma lepsze i gorsze dni, gdy spadnie deszcz, trzeba się cieszyć, że choć przez chwile świeciło słońce...

Teraz jest źle, ale wierzę, że już niebawem będzie lepiej :*[/QUOTE]

Tak już jest lepiej, ja to w ogole optymista jestem ale czasem tez brak mi ochoty i siły do czegokolwiek...

całe życie pod góke... :roll:

[quote name='Ewa&kumpel']Normalnie aż mi głupio, że nie wiedziałami nie zwróciłam uwagi, ale cały czas się czegoś uczę na DGM. Chociaż jeszcze duuuuuuuuuuuuużo wiadomości mi brakuje.
Buziaczki[/QUOTE]

Nie martw sie ja jak sie zalgowałam to też byłam zielona :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Wiesz co, żeby realistka musiała przekonywać optymistkę, że będzie gud... :shake:
Bo sama mówiłaś, że nią jesteś ;)[/quote]

No tak realistką też jestem... tylko wiesz... ten tydzien mam okropny... ja wiem ze wszystko jakos sie ułozy, i bedzie dobrze... ale wszystko sie nagromadzilo na raz... jeden problem rodzi natępny, jakos niemoge sobie poradzic... wiem ze teraz najlepezym lekarstwem będzie czas....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']No tak realistką też jestem... tylko wiesz... ten tydzien mam okropny... ja wiem ze wszystko jakos sie ułozy, i bedzie dobrze... ale wszystko sie nagromadzilo na raz... jeden problem rodzi natępny, jakos niemoge sobie poradzic... wiem ze teraz najlepezym lekarstwem będzie czas....:roll:[/quote]

:* :* :* :* :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']No tak realistką też jestem... tylko wiesz... ten tydzien mam okropny... ja wiem ze wszystko jakos sie ułozy, i bedzie dobrze... ale wszystko sie nagromadzilo na raz... jeden problem rodzi natępny, jakos niemoge sobie poradzic... wiem ze teraz najlepezym lekarstwem będzie czas....:roll:[/quote]
nie wiem o co chodzi ale mam nadzieje że Ci sie ułoży:buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...