Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wiece ja moze to wsyzstko wyolbrzymiłam bo zła byłam.
To wszystko wygląda tak, ze jak Tinuha coś zbroi z własnej winy bądz nie to oni tego nie rozumieją ze ona np. nie chciała tego zrobić, tak jak dzisiaj z tym wymiotowaniem. Poprostu dra sie tak jakby myśleli ze ona sobie to zapamieta...
Teraz juz wszystko jest ok... tylko można było uniknac tego stresu i nerwów zarówno moich jak i Tiny czy mojej siostry...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']No wiece ja moze to wsyzstko wyolbrzymiłam bo zła byłam.
To wszystko wygląda tak, ze jak Tinuha coś zbroi z własnej winy bądz nie to oni tego nie rozumieją ze ona np. nie chciała tego zrobić, tak jak dzisiaj z tym wymiotowaniem. Poprostu dra sie tak jakby myśleli ze ona sobie to zapamieta...
Teraz juz wszystko jest ok... tylko można było uniknac tego stresu i nerwów zarówno moich jak i Tiny czy mojej siostry...[/quote]

No to super, że już jest OK. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Już jej w sumie przeszło, i cala ta nerwowa atmosfera znikneła,
Bosz wyobraźcie sobie ile razy ja sie musze z nimi kłucić. Ja czasem to nie mam nerwów i płacze razem z Tiną...:([/quote]
:glaszcze:Ehh... niestety nie wszyscy to rozumieja...u mnie na całe szczęście na psa nie krzyczy się z powodu ktory nie jest od niego zalezny.. głowa do góry! i wstaw jakies zdjecia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']o razny 4 strony zaległości, aż nie wierze... skoro zamknięto temat o siostrze to ja poprosze fotki jak wrócisz...[/QUOTE]
Oj cerberku ty masz 4 strony a ja 17 stron :evil_lol:. Kika (moja siostra ) napisała mi na jakich galeriach koniecznie muszę pisać. Galeria Tiny sie do nich zalicza :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Co teraz bede mielonką tak ? Gonia to miało byc miedzy nami :eviltong:
No ale cóz jak juz wszyscy wiedzą :D

Wiecie co jestescie okropne, dopiero co dalam foty a Wy sie już nowych domagacie...:shake: no i musze was zmartwić, bo nie zrobiłam fotek... :placz:
Musiałam isc na miasto, potem jeszcze do kolezanki no i tak zleciało, no i jeszcze lekcje i nauka, no i nie miałam czasu.
PRZEPRASZAM WAS NAJMOCNIEJ :-(
Jutro beda foteczki :)

[quote name='arystokratka'] Oj cerberku ty masz 4 strony a ja 17 stron :evil_lol:. Kika (moja siostra ) napisała mi na jakich galeriach koniecznie muszę pisać. Galeria Tiny sie do nich zalicza :razz:.[/QUOTE]

baaardzo nam miło :multi::multi: zapraszamy jak najczęsciej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...