Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=DarkRed]Dobry wieczorek...

Ależ Ci się tych fotek narobiło. I jak widac nie tylko psinkowe. Fajnie, gdyby Zbysio znalazł mowych kochających właścicieli. I pewnie tak będzie, bo jest superowy. Twoja suńka jak zwykle ślicznie powychodziła na zdjęciach.
Pozdr.

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&kumpel'][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Dobry wieczorek...

Ależ Ci się tych fotek narobiło. I jak widac nie tylko psinkowe. Fajnie, gdyby Zbysio znalazł mowych kochających właścicieli. I pewnie tak będzie, bo jest superowy. Twoja suńka jak zwykle ślicznie powychodziła na zdjęciach.
Pozdr.

[/COLOR][/SIZE][/quote]

Dziekuje bardzo przekaże to Tince :) napewno sie uczieszy :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[I]Nie wiem o co chodzi ale w Subskrypcjach mi pisze ze Paulina napisała cos na mojej galerii wchodze i nic nie ma.... czy mi sie w oczach mieni czy poprostu coś z Dogo....
nie wiem... :|
Kochane żebyście widziały moja Tine w akcji. Swinka biega sobie po łóżku a Tina skacze dookoła nie jak popażona. A jakie odgłosy przy tym wydaje to można paść ze śmiechu :D Kurde niezrobie nawet fotek bo moj tel nie działa w takim świetle, tzn, aparat nie działa.
moze kiedys zanwestuje w porządny sprzęt ale narazie cieszmy sie tym co jest.
Kurde w ogóle spać mi sie niechce i ja nie wiem jak ja sie jutro zwloke z łóżka...;/ Ale nie mam na szczescie 2 pierwszych angielskich i ide na 8:55 :D ale sie ciesze :D niebede musiała słuchać 2 godzin tego wrednego babsztyla :D

Dobra ciotki ja ide spać ... tzn. ide sie postarać usnąć :D

[B]dobranoc :buzi::buzi:[/B]
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki wy też tak macie że jak sobie klikacie na "Post Reply" to wyskakuje wam jakaś informacja po angielsku...?? bo mi wlasnie tak sie robi i musze odpowiadac przez szybką odpowiedz... kurde ciagle cos sie psuje to znak zeby iść spać :D apapa :buzi: (ciekawe ile razy dzisiaj napisze jeszcze papa :D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']eeeee... żywą tzn. jaką??[/quote]

Hmm.. jakby ci to wytłumaczyc.... :D:D:D No np. jest taka kobieta w wodzie i wypływa jej np z głowy, rąk, nóg itp. woda .. :D i to jest taki pokaz :D Mój wujek w stanach taką nagrał i mi przesłał kasete :D Fajnie to wygląda :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Hmm.. jakby ci to wytłumaczyc.... :D:D:D No np. jest taka kobieta w wodzie i wypływa jej np z głowy, rąk, nóg itp. woda .. :D i to jest taki pokaz :D Mój wujek w stanach taką nagrał i mi przesłał kasete :D Fajnie to wygląda :cool3:[/quote]

No napewno musi to być ciekawy widok ale ja takiej nie spotkałam :placz:

[quote name='psiulka'] PS. Świetne zdjęcia dałaś do konkursu :smile:[/QUOTE]

przepraszam do jakiego konkursu??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...