Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciiiotki mam dzisiaj wywiadówke :shake: Moja mamusia jeszcze nie wróciła ale juz sobie wyobrażam co bedzie jak wróci.
Moja niedorozwinieta wychowawczyni już ładnie jej naoopowiada na mnie... :placz: dlaczego mi sie taka wredna małpa trafiła cooo :placz:
Nie no ide sobie strzelić baranka o ściane....

Pewnie dzisiaj bede miała cały wieczór skan bani także do jutra cioteczki :buzi:
Dobranoc :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Ciiiotki mam dzisiaj wywiadówke :shake: Moja mamusia jeszcze nie wróciła ale juz sobie wyobrażam co bedzie jak wróci.
Moja niedorozwinieta wychowawczyni już ładnie jej naoopowiada na mnie... :placz: dlaczego mi sie taka wredna małpa trafiła cooo :placz:
Nie no ide sobie strzelić baranka o ściane....

Pewnie dzisiaj bede miała cały wieczór skan bani także do jutra cioteczki :buzi:
Dobranoc :*[/quote]
Oto jest pytanie... mnie też to dotyczy.. taka wredna małpa z mojej jest.. ghrr :[

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Ciiiotki mam dzisiaj wywiadówke :shake: Moja mamusia jeszcze nie wróciła ale juz sobie wyobrażam co bedzie jak wróci.
Moja niedorozwinieta wychowawczyni już ładnie jej naoopowiada na mnie... :placz: dlaczego mi sie taka wredna małpa trafiła cooo :placz:
Nie no ide sobie strzelić baranka o ściane....

Pewnie dzisiaj bede miała cały wieczór skan bani także do jutra cioteczki :buzi:
Dobranoc :*[/quote]



co się martwisz! Tina Cię obroni przed mamcią :evil_lol::evil_lol: Dobranoc:bye:

Link to comment
Share on other sites

Czeeśc cioteczki :buzi: no jakoś przezyłam po wywiadówce :D
nie no nie było tak źle, mama nawet nie krzyczła za bardzo :eviltong: a szczerze to w ogóle. Tylko miała jakieś zastrzeżenia co do moich nieobecności :shake:. W ogóle to co się teraz dzieje w tej szkole to jest jedna wielka parodia :mad:. Wychowawczyni przy wszystkich rodzicach zaczeła drzec sie że jedna dziewczyna z mojej klasy pali, potem przyczepiła sie do Wieśka z klasy, ze niby on sobie w kulki leci, bo ma za dużo nieobecności. A co najlepsze ona rzuca sie o nieobecności [B]usprawiedliwione !!!! :shake::angryy: [/B]Ja jestem w stanie zrozumieć wszystko ale nie to że ktoś się czepia o to że się choruje... no nie wytrzymam. Wiesiek ma problemy z zdrowiem a tej :zly7: to nie interesuje. Nie no 4 lata z ta idiotką? to przechodzi ludzkie pojęcie. No ale teraz mamy weekend i badzmy happy :bigcool:

[I][COLOR=Magenta]Po za tym zastanawiam się nad tym zeby ciachnąć Tinuche. Jest już w podeszłym wieku a ja boje sie o te ropomacicze (nie wiem jak sie to pisze) no i musze zaczac czytac o tym i o tej operacji i w ogóle.
Chcę to zrobić jak najszybciej zeby jej nic nie zagrażało, a miala już jedną ciążę urojoną :-( i nawet juz wpadłam na świetny pomysł jak zdobyć pieniądze. Sprzedam moją bluze z adidasa, no ani razu w niej nie byłam i ma jeszcze cene nawet :)

[COLOR=Indigo]a co u Was?[/COLOR]
[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...