Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='g_o_n_i_a'] Samturia, Edytka jako mielonka, jest MOJA ^^ Prawa autorskie co do przeswiska, rozumiesz. ;-) Ja za to jestem zaspa dla Edytki. :evil_lol:
Pa Edytko :buzi:[/QUOTE]

Hehe no własnie :D WSZELKIE PRAWA CO DO MIELONKI ZASTRZEżONE I DO ZASPY TEż:d

[quote name='barbara.h'] oj,jak dobrze,że wszystko dobrze ,Pa.Pa. :loveu:[/QUOTE]

też sie ciesze :multi: papa :buzi:

[quote name='Paulina_mickey']cioteczki co Wy tak na siebie mięsem rzucacie:eviltong: :cool3: :evil_lol:
a tak w ogule to witam:buzi:
popatrz Edytko jaką mamy beznadziejną pogode:roll:[/QUOTE]

a no tak jakos wyszło... a pogoda wprost wypasiona :roll:

[quote name='arystokratka'][U]Hi hi hi xD . Jak wy tak możecie ... wy Parówki :evil_lol:.!![/U][/QUOTE]

to ja może zamiast galeri Tiny zrobie "sklep mięsny Tina" :diabloti:

[quote name='anka11']hihihi :-D:-D dobranocka :*:*[/QUOTE]

dobranoc :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arystokratka'][B][I] A Tinka była wzięta ze schroniska czy co :niewiem: [/I][/B][/quote]

Nierozumiem?
Tinka nie jest ze schroniska...

Ciesze się niezmiernie że do nas wpadłaś :evil_lol:

[B]Ewa [/B]oj nie wiem dzisiaj nie będzie fotek ja spadam spać bo musze do szkółki jutro isc takze mówie wam wszystkim już

[CENTER][I][B][COLOR=DarkOrchid][SIZE=7][FONT=Georgia]Dobranoc :buzi:[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/I]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Kumpel']No to papa, spokojnej nocki[/quote]

a dziękuje b ardzo :) była bardzo spokojna ale szkoda ze taka krótka :roll:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nareszcie Edyta poszła spać wcześniej ode mnie :evil_lol: A więc DOBRANOC, śpij dobrze ;-)[/quote]

:eviltong::eviltong::eviltong:

[quote name='haska_12']A ja mówie Edytce Dzień dobry !!!!!!!! :multi: Moze jakies fotki Tineczki, czy cos :p?[/quote]

Cześć Wiolkciu :multi: kurde nie mam foteczkow, bo strasznie dzisiaj zaganiana jestem, dopiero teraz weszłam na dogo no i nie mam ani jednej fotki :placz: wybaczycie mi to ?

[quote name='anka11']czesc kochana
nie no nie badz wredna malpa i daj foteczki :p pillsssssssssssss :eviltong:[/quote]

ja lubie być wredną małpą :eviltong::cool3:

[quote name='Paulina_mickey']cześć Edytko:buzi:[/quote]

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć śpiochu :smile:[/quote]

Czeeeść
jaki tam śpiochu coo :eviltong:

[quote name='Agushka']Cześć Edysia :smile: Wpadłam na chwilkę do domku i przyszłam zobaczyć, co u Was słychać ciekawego. Dziękuję Ci, ze wpadasz do mnie, mimo, że sobie pojechałam :buzi:[/quote]

Ojej kochana jak miło Cię widzieć :multi:
Ja bede zawsze do Ciebie wpadać nawet jak Ciebie nie będzie :) bo nie da sie zapomniec o takiej galerii jak wasza :evil_lol:
U nas nic ciekawego, jak narazie to wszystko po staremu

[quote name='Tina.Sara']Jezu...Edyta, ile ty śpisz? :cool3:[/quote]

Co Wam przyszlo do głowy że ja śpie ? i to w poniedzialek... no ładnie :mad:
Miałam dzisiaj 9 lekcji od 7:10 a potem bylam na spacerku z Tiną i odrabiałam zasrane lekcje :angryy:

[quote name='Kamcia_14'] [B][I]Hej Edytko :evil_lol:. Ty jeszcze masz ferie czy już ci się skończyły :razz:.[/I][/B][/quote]

Hej :)
mi się jeszcze nie zaczeły :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...