Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja przeczytałam;)
Cześć:lol:
Dobrze, że w szkole ok;)
A co do nauczycieli.... bywają jeszcze gorsi...eh:roll:
Ale też i lepsi:p

Aniu, a co to za leniuszek cię dopadł?:razz:

Ja w sumie zastanawiałam się nad kastracją Azusia, ale właśnie ze względu na wiek i obawe o narkoze zrezygnowałam. A gdy miał ten wypadek, i musiał do operacji zostać uśpiony, to wszystko było dobrze, mimo że ma 13 lat;) Teraz są bezpieczne środki do narkozy;)

Link to comment
Share on other sites

hmm... ja to akurat przeczytalam tylko zapomialam napisac... :oops::oops: no wiec ja sie nie znam .... ale ja bym to zrobila....aaa..... ile ona ma latek tzn Tinusia??
[SIZE=1]Dobcia nie mam pojecia ale ogolnie nic mi sie nie chce robic juz od dawna...[/SIZE] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Jutro dowiedze z nią weta i odrazu co do sterylki sie wszystkiego dowiem.[/quote]

[COLOR=Red][B]NO JA ZA DUZO NEI WIEM NA TEMAT STERYLKI TYLKO ZE KOSZTUJE 100ZL < U MNEI BYNAJMNIEJ>
NO I ZE LEPIEJ STERYLE WALNAC NIZ NP ZASTRZYKI PZRECIW CIECZCE....

NO I JAK DOWIESZ SIEM WIECJE CUS TO PISZ....BO JA TEZ RUDA BEDE CIACHAC....ALE PO 1SZEJ CIECZCE DOPIERO...

DOBRANOC:***[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='Alynkaaa']
[B][COLOR=red]NO I JAK DOWIESZ SIEM WIECJE CUS TO PISZ....BO JA TEZ RUDA BEDE CIACHAC....ALE PO 1SZEJ CIECZCE DOPIERO...[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]DOBRANOC:***[/COLOR][/B][/quote]

[B][I]Alynkaaa to tak jak ja :loveu: . Kama sterylkę będzie miała również po 1 cieczce :multi: :multi: . Co prawda troszkę się obawiam ale .... przeżyje :eviltong:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...