Jump to content
Dogomania

Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)


sylwija

Recommended Posts

[B]uff i już gotowy - wielki bazar dla Ivora[/B] :loveu:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/213620-Wszystkomaj%C4%85cy-bazarek-dla-Ivora.-Do-04.09.-do-godz.-22-giej.[/URL]

[B]SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!![/B]

Sprawdźcie dziewczyny jeszcze ceny - może coś poprawić ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, Ivor jest teraz u Jamora
1. mamy taniej o 1 pln dziennie
2. mamy bliżej (znaczy ja) i mogę odwiedzać Ivora częściej :)
3. mamy zdjęcia w albumie: [URL]http://www.fotosik.pl/u/jamor/album/941650[/URL]

Ivor jest w kompetentnych rękach, bardzo zależy mi, żeby też Balto tak trafił, zanim w końcu domek znajdzie - [url]http://www.dogomania.pl/threads/212078-Balto-traci-DT-potrzebne-deklaracje-na-hotel-%28[/url]

Link to comment
Share on other sites

odpowiedź od prowadzącej adopcję:

"przykro mi nie [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG]
nawet jak już ktoś w miare był to i tak nie odezwał się po ankiete [IMG]http://forum.shusky.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG]

uwazam że tzreba cos zrobić, żeby go uspokoić, wyciszyć, co by nie miał opisu dominującego(..)"

mam nadzieję, że u Jamora Ivora trochę ewoluuje, póki co to duży, energiczny bardzo szczenior.. na pewno ludzi odstrasza, że wymaga ułożenia, że dominujący, że ma duży temperament, ale taka jest prawda. Trzeba poczekać, może zacznie dojrzewać i znów ruszymy z ogłoszeniami.
ten pies to prawdziwe wyzwanie - jest rewelacyjny, ale wymaga dużo pracy. Bardzo by się sprawdził w zaprzęgach, Jamor też tak uważa, jak p.Grzegorz z hoteliku Alaska

Link to comment
Share on other sites

właśnie zastanawialiśmy się, kiedy Ivor był kastrowany, bo nie ma info w książeczce, a Ivor zachowuje się, jakby hormony jeszcze buzowały.. Jak du niego byliśmy, w czwartek zdaje się, strasznie się cieszył, skakal, biegał, ale miał też takie zachowania, żeby nogę 'obłapiać '.. na szczęście nie gwałcił jej, ale tak łapał 'oburącz'..

Link to comment
Share on other sites

Piękny pies,my mamy haszczaka prawie 3 letniego i to jedyny pies z wyboru, bo sa jeszcze 3 podrzucony jako ok. 2 tygodniowe psie niemowle - kundelek - wisiał na bramie w reklamówce ma teraz 8 lat, prawie z interwencji i prawie dog niemiecki- nieprzemyślany prezent gwiazdkowy po świętach chcieli go uśpić albo oddać na wieś na łańcuch - miał 3 miesiące, teraz ma prawie 7 lat i adoptowany w zeszłym roku w lipcu dog niemiecki ma teraz rok i 4 miesiące. Gdyby nie było tak dużo (bo są jeszcze 2 koty przygarnięte), chętnie byśmy chłopaka wzięli, trochę może kupię na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

To właśnie problem, że prawie wszyscy, którzy chcą pomagać są często "zapsieni" albo "zakoceni" a czasami jedno i drugie. Mieliśmy 5 psów, ale na wiosnę odszedł o nas jamnik strauszek, którego wzięłam ze wsi bo miał zginąć obuchem od siekierki, bo kury dusił (miał 4-5 miesiecy jak do domu przyniosłam), my kur nie mamy bo wolimy takie na 4 łapkach do prztulania

Link to comment
Share on other sites

A ja się cieszę, że nie jest wielu takich jak ja :lol: i robię co mogę żeby tą "chorobą" zarażać :evil_lol: kilka razy sie udało ;)
Robię dużo też dla ludzi, a w szczególności dla niepełnosprawnych i dzieci, nie dlatego że to mdne, ale dlatego że chcę i czuję, że im pomoc potrzebna.
Nie raguję na zaczepki typu tyle głodnych dzieci a ty masz tyle psów, ewentualnie adpowiadam, ale ile ty głodnych nalarmiłaś/łeś choć tylu psów nie masz :diabloti:
Przestli też juz gadać, że tylko jedno dziecko (juz dorosłe), nawet kiedyś ksiądz mi powiedział, że to dobrze że mam jedno bo moge wielu pomóc bo mam dużo miejsca w sercu:lol:
A najważniejsze to w myśl zasady "kropla drąży skałę" kilka osób udało sie wychować. Sąsiadka wysterylizuje suczkę, bo nie umie jej upilnować pomogłam jej załatwić w gmine bezpłatną dla przygarniętych :evil_lol: w końcu kiedyś przygarnęła, a kotce tabletki daje bo na drugą sterylkę się nie zgodza, a ona tyle nie ma, w przyszłym roku spróbujemy, że ktoś podrzucił :evil_lol:
Młodzi ludzie z którymi mam kontakt zaczynają przygarniać bezpańskie psy i koty i pilnują, żeby się stadka nie mnożyły:lol:
Pomagamy tez ptakom, więc jak ktoś znajdzie ranno ptaka to do nas dzwoni lub przwozi, nawet jastrzebia i to na wsi:evil_lol: choć tu nie jest mile widziany, a pewnego razu chłop złapał w gołebniku sokoła i nie zatłukł tylko złapał i do nas przywióżl, bo tochyba pod ochroną, a nam udało się po obroczące znaleźć właściciela, uciekł mu... Także jestem optymistka, bo chyba zmienia się coś na lepsze, mieszkam na wsi już ponad 24 lata i widzę to :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...