Jump to content
Dogomania

Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS


Patmol

Recommended Posts

[quote name='kaszanka']Czy matka obecnie stoi na łańcuchu?[/QUOTE]
Tak, cały czas stoi na łancuchu bez budy. Tylko raz dziennie jak tam jestem wyprowadzam ją na spacer i to nie moge iśc daleko, tylko po placu u tego dziada. Nawet na pole z nia iść nie mogę, bo od strony jednego gospodarstwa strzelają do nas. Nie wiedzialam co to jest jak pierwszym razem chcialam isc z nimi na pole, bo: jak weszłam na trawę za stodołą, to szczeniaki uciekly z powrotem, a suka nie chciala zrobic dalej kroku. Pociągnelam ją na siłę, to sie połozyła w trawie, a po chwili tylko świstało obok nas. Ktos do nich pewnie z wiatrowy strzelał i boja się bardzo. Na wioche nie moge z nia iśc, bo wszystkie szczeniaki biegną za nami i plącza sie po jezdni, a samochody tym bardziej przyspieszają. Chodzę z nią po podwórzu, na szczescie jest b. duże.
Mam tak dosc, ze to chyba kara dla mnie, tylko nie wiem za bardzo za co. Jak mam tam jechac, to az mnie trzesie. Jest co raz gorzej, bo one chyba sa gnębione przez kogoś. Zrobiły się nerwowe, zupełnie nie wychowane. Skaczą na mnie, nie moge kroku zrobić, jestem cała w błocie za każdym razem. Drapią samochód tak chcą do niego wejśc. Trudno opanowac to wszystko. U mnie w domu te które zabrałam sa grzeczne, spokojniejsze, mogę chodzic swobodnie po placu. A tam koszmar jakis. One roja się jak jakieś muchy. Juz teraz zdjecie to mozna im zrobic tylko jak jedzą, a i to wywalaja miski, gryza sie podczas jedzenia, napadają na matke nawet. Jedza też bez tołku, bo gośc im sypie raz za dużo innym razem widze, że nie jadły w ogóle. Pewnie jak sie nachla, to spi a psy głodne. Ja przeciez tylko raz tam z rana jade, a potem cuda niewidy sie dzieją. Tam sie schodza kolesie do dziadka, to wiadomo jak się mogą "bawic" z malymi. Suka też jakas głupkowata sie robi. Ona juz na szyi ma wytartą siersc od obroży, tak na tym łancuchu szarpie. Ciagle ujada, płacze. Dziad nawet jak szczeniaki sie tłuką to sie smieje i mowi do mnie, ze oni sie bawią. Ja wiem jak wygląda zabawa, a jak wygląda walka. Nie wiem co to dalej bedzie.
Rozpisałam sie, choc odpowiedź na Twoje pytanie kaszanka powinna byc prosta. Tak, suka stoi na łancuchu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='CatAngel']1.[URL="http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/841/_%C5%9Aliczne_Szczeniaczki_bardzo_pilnie_szukaj%C4%85_domku"]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/841/_Śliczne_Szczeniaczki_bardzo_pilnie_szukają_domku[/URL]!!
2.[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/13986933_sliczne_szczeniaczki_bardzo_pilnie.html[/URL]
...
129.[URL]http://www.123info.pl/ogloszenia/1119/Sliczne_Szczeniaczki_bardzo_pilnie_szukaja_domku[/URL]
130.[URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=215386953&ts=1307834044[/URL][/QUOTE]
Kocie Słodki dziękuję za ogrom pracy :angel::B-fly::cool2:

Może choć kilka znajdzie domki, ona są takie śliczne.

Link to comment
Share on other sites

Jezu, nie moge tego czytać...
Pipi zmień tytuł, np.RATUNKU gnębiona suka i jej dzieci u chłopa lub jakoś podobnie,
te pijusy jak tam przychodza na pewno mają rozrywkę z nią jak ona sie boi i nie może uciec, to ja gnębią........tak samo pewnie maluchami sie zabawiają.....
nie wiem czy w schronie nie byłoby lepiej.....

to czyja w końcu ona jest???? i ile małych zostało???
a soniamalutka nie wziełaby choć dwóch na DT? ja karmę moge kupić....

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam pocztę. Elu, bardzo dziekuję, ze napisałas do tej pani.

Słuchajcie!!!!!
Zadzwoniła do mnie Evelin i powiedziała mi cos takiego, że rozpłakałam sie jak mała dziewczynka. Tak się wzruszyłam, że jeszcze mnie trzyma.
Powiedziala mi, ze w niedzielę zawiezie 6 szczeniakow do Ania,Milva i Ulvetr. Przecież to jest problem rozwiązany z tymi Popławami. Jutro rano zabiorę je wszystkie do siebie i do niedzieli moze troche złapią równowage psychiczną. Połączę je z tartacznymi, zeby sie zapoznały i mysle, ze pojadą 3 tartaczne i 3 popławskie. Zostanie u mnie 6 szczylkow. Przecież to połowa mniej. Nie moge uwierzyć, normalnie nie moge.
Musimy tylko zadeklarować przynajmniej jakies 200 zł, bo mimo, ze Ania bardzo opusciła z ceny, to Evelin nie da rady sama pokryc wszystkich kosztów.
Bardzo proszę, kto ile może złózmy sie na ich utrzymanie. Damy radę?
Nie wiem tylko co bedzie z matką? Zostawie ją tam, to raczej marny jej los. W dodatku jak przestane tam jeździć. No bo dla jednej matki nie ma sensu. Moze i dla niej miałby ktos miejsce. Ona w realu jest bardzo ładna.

Link to comment
Share on other sites

Evelin jesteś fantastyczna :loveu:
Irenko ja też deklaruję pomoc finansową dla szczeniaczków. Niewiele moge ale 20 zł miesięcznie myśle, że dam radę. Jeśli wpłaty na Twoje konto, to znam, jesli na inne to proszę o info na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']sunia ma takie smutne spojrzenie :-(

Enia, u Bajk21 tragedia - do 28-go czerwca musi opuścić wynajmowany dom!!!:shake:

Musi zabrać wszystkie psy i koty!!![/QUOTE]

dzięki Jolu, że tu zajrzałaś, (liczyłam, że w ostateczności może u niej w przytulisku?, ale zaraz poczytam co u Was słychać...)
wysłałam link do jeszcze jednej "bullkowej" ciotce, ale pewno nie ma ani czasu ani pomysłu co z sunią zrobić....
ja też deklaruje Evelin 20zł- rozumiem, że na Twoje konto :)

Link to comment
Share on other sites

O jejuuu- chwilę mnie nie było, a tu tyle się działo. Evelin- jak zwykle, wielki, wielki szacun :modla: . Czasami mam wrażenie, że jak jest jakaś sytuacja beznadziejna, gdzie już nikt nie ma pomysłu co zrobic itp. to Ty się zjawiasz i zawsze znajdujesz jakieś rozwiązanie :iloveyou:
Ode mnie też 20 zł dla maluchów i prosimy o nr konta ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też deklaruję 20 zł.
Wczoraj z córką rozmawiałyśmy o Pestuni że ta bezdomność i głód odcisnęły na niej piętno.Ona robi wszystko żeby nam się przypodobać,żeby jej samej nie zostawić,a o spokojnym braniu jedzenia z ręki musimy jeszcze poczekać:-(
Jest przekochanym maleństwem.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusiek']Ja też deklaruję 20 zł.
Wczoraj z córką rozmawiałyśmy o Pestuni że ta bezdomność i głód odcisnęły na niej piętno.Ona robi wszystko żeby nam się przypodobać,żeby jej samej nie zostawić,a o spokojnym braniu jedzenia z ręki musimy jeszcze poczekać:-(
Jest przekochanym maleństwem.:loveu:[/QUOTE]
W takim domu szybko zapomni o tych przejściach :)

Link to comment
Share on other sites

to ja też deklaruję 20 zł :) dusiek przelewaj 40 zł, a ja Ci do ręki oddam swoje 20.. Bo wiesz, że u mnie na koncie pustki, prędzej coś w portfelu się znajdzie ;)

Co do jedzenia.. rzeczywiście dzisiaj Pestka dała popis.. ;) Dawałam psiakom uszy do gryzienia.. Kiedy podawałam ucho Tośce, Pestka wykonała tygrysi skok, wyrwała jej z pyska ucho a mnie przy okazji dziabnęła w palec ;) A jak się nawarczała na Tośkę.. hoho.. nie brzmiała jak szczeniaczek.. Tośka nie mogła wejść do kuchni, bo Pestka tam obgryzała swój przysmak :p Ja oczywiście mogłam podchodzić bez problemu (akurat sprzątałam więc cały czas krążyłam przy niej), bo przecież moja ręka jest taka dobra, bo rozdaje same smakołyki.. :D

No i nie jest takim maleństwem, bo waży już 4 kg :D ależ jestem z niej dumna.. wcześniej była kruszynką, teraz nabiera ciałka, jeszcze to nie jest to co bym chciała, bo jeszcze trochę czuć u niej kosteczki.. Ale z każdym dniem jest lepiej :D

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści. Gdyby tak wszystkim psiakom się trafiało... :loveu:
Moja przygarnięta ze schronu Belunia odblokowywała się około 1,5 roku, ale ona miała 6-8 lat, gdy zawitała w naszym domu i bardzo złe przejścia na tułaczce i w schronie. Wasza sunia jest szczeniaczkiem więc szybko zapomni co przeszła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...