Jump to content
Dogomania

Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS


Patmol

Recommended Posts

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patmol']mnie to zdjęcie zachwyciło
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/41392846_p7023676.jpg[/IMG]

[/QUOTE]

mnie też zachwyciło, zwłaszcza ten wielkolud Rudzik z maluchami wszelkiej maści:lol:

Link to comment
Share on other sites

aNIU, TYLE TYCH BIEDAKOW, ZE JA NP. JAK WIDZE W SUBSKRYBCJACH NOWY POST, TO WCHODZĘ, ALE JAK Z PIERWSZEJ STRONY SPADNIE, TO ZAPOMINAM. pRZEpraszam. Cieszę się, ze malutka juz po wszystkim, dziekuje. My wiemy, ze u Ciebie maja dobrze, to i siedzimy cicho.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na bazarek, z którego dochód będzie przeznaczony na odrobaczenie, szczepienia i karmę dla podrzuconych ostatnio do Pipi 2 szczeniaków. Fanty przekazała Enia. Piękne dzięki :smile::
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210714-***TOREBKI-ANIO%C5%81KI-S%C5%81ONIKI-BI%C5%BBUTY-i-inne-na-szczeniaki-u-Pipi-do-13.VII-GRATISY**"]http://www.dogomania.pl/threads/2107....VII-GRATISY**[/URL]

P.S. Evelin- dzięki za nr konta. Wpłaciłam swoją deklarację dla szczeniorów za 2 miesiące ;)

Link to comment
Share on other sites

Goga pojechała do domu:)
Jej właściciele to młodzi ludzie ,obydwoje po zootechnice, mieszkają w domu z dużym ogrodem. Są tam dwa koty.
Mieszkają w moich okolicach, mieli ze sobą nową obróżkę i smycz, sunią są zachwyceni. Dadzą znac za jakiś czas na maila jak się Goga zadomowiła.
Dziewczyna jako chyba jedyna wiedziała jakie mam psy-chodzi o moje białasy heh:)

Link to comment
Share on other sites

Nie chciał mi się otworzyć ta stronka,a pomyśliwałam dziś o tych popławiakach...
Normalnie skakać chyba będę z radości....Zgodziłaś się na 6 szczeniaków (Pipi płakała ze szczęścia), 2 dni temu z inicjatywy Maddaleny 5 szczeniakami zajęły się dziewczyny z fundacji z Warszawy...
Sama już nie wierzę w to co się dzieje...
Zostały 4 sztuczki...:)
Teraz chyba ogłoszenia pojedyńcze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Goga pojechała do domu:)
Jej właściciele to młodzi ludzie ,obydwoje po zootechnice, mieszkają w domu z dużym ogrodem. Są tam dwa koty.
Mieszkają w moich okolicach, mieli ze sobą nową obróżkę i smycz, sunią są zachwyceni. Dadzą znac za jakiś czas na maila jak się Goga zadomowiła.
Dziewczyna jako chyba jedyna wiedziała jakie mam psy-chodzi o moje białasy heh:)[/QUOTE]
Czy te pieski białe o których mowa to ...owczarki szwajcarskie...bo sąsiadka moja ma takiego ...piękne są no i dość duże ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...