Jump to content
Dogomania

Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D


omry

Recommended Posts

A ja byłam na korkach, żeby wreszcie stać się odrobinę bardziej wartościowa i tyle czytania..
Każdy ma swoje życie serio :) Ja jestem ze swojego naprawdę zadowolona, osiągam kolejno wszystko, co sobie tylko wymyślam. Póki co. Póki co wszystko jest naprawdę w porządku. I miałam też zwroty w swoim życiu, dziwne rzeczy też wychodziły, coś się nie udawało.. No życie. To, czy ja mam maturę czy nie i czy pójdę na studia czy nie nic nie zmienia, ja dalej mam swoje wymarzone w miarę możlwiości życie (wszystko kwestia czasu) i z nikim bym się nie zamieniła. Myślę, że to wielkie szczęście nie chcieć być kimś innym, bo bywało i tak, że chciałam :) KAŻDEMU tego życzę, serio serio :razz:


[quote name='asiak_kasia']Omry jak tam Twoja presa? Będziecie kopiowac? :razz:[/QUOTE]

No a jak! Ale ciii bo to nielegal :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']A ja byłam na korkach, żeby wreszcie stać się odrobinę bardziej wartościowa i tyle czytania..
Każdy ma swoje życie serio :) Ja jestem ze swojego naprawdę zadowolona, osiągam kolejno wszystko, co sobie tylko wymyślam. Póki co. Póki co wszystko jest naprawdę w porządku. I miałam też zwroty w swoim życiu, dziwne rzeczy też wychodziły, coś się nie udawało.. No życie. To, czy ja mam maturę czy nie i czy pójdę na studia czy nie nic nie zmienia, ja dalej mam swoje wymarzone w miarę możlwiości życie (wszystko kwestia czasu) i z nikim bym się nie zamieniła. [B]Myślę, że to wielkie szczęście nie chcieć być kimś innym, bo bywało i tak, że chciałam :) KAŻDEMU tego życzę, serio serio :razz:

[/B]
No a jak! Ale ciii bo to nielegal :eviltong:[/QUOTE]


ament :loveu:

a sami czy hodowca? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']pokaz chociaz jeden post, w ktorym wysmiewam sie z cudzej pracy czy braku matury.

wysmiewanie sie z oblanej matury to bylo w galerii gops.
wtedy mozna bylo sie wysmiewac. i nikoko nie skreslilas jako czlowieka:))))))))))[/QUOTE]
To chyba bym wszystkie posty musiała zacytować :diabloti:

Czym innym jest odp. w afekcie na zresztą też bardzo miłe zaczepki personalne, a czym innym wparowanie komuś do galerii gdzie się było ze 2 razy i pisanie jaka to siara nie znać podstaw matematyki albo, że ty wiedziałaś, że idziesz na studia w przedszkolu :evil_lol: bo cie tak rodzice wychowali (przygana, że ktoś ma złych rodziców? Albo np., że nie ma rodziców?)

Nie rób z siebie neutralnej dyskutantki bo takiego poziomu wylewanego jadu nie widziałam chyba nigdzie w necie. A, jako, że zmarnowałam młodość przed kompem to przynajmniej o tym coś wiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']To chyba bym wszystkie posty musiała zacytować :diabloti:

Czym innym jest odp. w afekcie na zresztą też bardzo miłe zaczepki personalne, a czym innym wparowanie komuś do galerii gdzie się było ze 2 razy i pisanie jaka to siara nie znać podstaw matematyki albo, że ty wiedziałaś, że idziesz na studia w przedszkolu :evil_lol: bo cie tak rodzice wychowali (przygana, że ktoś ma złych rodziców? Albo np., że nie ma rodziców?)

Nie rób z siebie neutralnej dyskutantki bo takiego poziomu wylewanego jadu nie widziałam chyba nigdzie w necie. A, jako, że zmarnowałam młodość przed kompem to przynajmniej o tym coś wiem :diabloti:[/QUOTE]

najbardziej jadowidym "dyskutantem" tego forum jestes ty.
to tylko swiadczy o tym jak bardzo powaznie odbierasz to, co sie tutaj dzieje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']To chyba bym wszystkie posty musiała zacytować :diabloti:

Czym innym jest odp. w afekcie na zresztą też bardzo miłe zaczepki personalne, a czym innym [B]wparowanie komuś do galerii gdzie się było ze 2 razy[/B] i pisanie jaka to siara nie znać podstaw matematyki albo, że ty wiedziałaś, że idziesz na studia w przedszkolu :evil_lol: bo cie tak rodzice wychowali (przygana, że ktoś ma złych rodziców? Albo np., że nie ma rodziców?)

Nie rób z siebie neutralnej dyskutantki bo [B]takiego poziomu wylewanego jadu[/B] nie widziałam chyba nigdzie w necie. A, jako, że zmarnowałam młodość przed kompem to przynajmniej o tym coś wiem :diabloti:[/QUOTE]

o ile się w niej w ogóle było, bo jakoś mi się w oczka nie rzuciło nigdy :diabloti:

już pominę cała resztę wypowiedzi z "debilami" "kretynami", nota bene z wątku o chamstwie ;)

No ale to my się czepiamy, to my gnębimy biedną kobietkę, która dosłownie serduszko na dłoni do nas wyciąga. A to wszystko wina Olka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']najbardziej jadowidym "dyskutantem" tego forum jestes ty.
to tylko swiadczy o tym jak bardzo powaznie odbierasz to, co sie tutaj dzieje...[/QUOTE]
Tak, bo to ja oberwałam bana za obrażanie innych :diabloti:

I tak, biorę na poważnie jak ktoś wypisuje takie rzeczy, że tylko za głowę się złapać. Widzisz - reaguj :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Też je zdradzasz? Mnie aż czasem z tym źle :lol:[/QUOTE]

prawde mówiac jeszcze nie wiem. Póki co czekamy sobie spokojnie az się pojawi miocik rotkowy. Ale klaruje się tez możliwość sprowadzenia sobie pieska z dość daleka. I to takiego własnie wymarzonego, wiec zobaczymy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']prawde mówiac jeszcze nie wiem. Póki co czekamy sobie spokojnie az się pojawi miocik rotkowy. Ale klaruje się tez możliwość sprowadzenia sobie pieska z dość daleka. I to takiego własnie wymarzonego, wiec zobaczymy :cool3:[/QUOTE]

Ja już wybrałam, ale szkoda mi rociaków opuszczać. Kiedyś zaadoptuję sobie jakąś fajną sunię :razz:

[quote name='Aleks89']:loveu:A ja dziś dostałem inspiracji i mam nadzieje w tym roku stworze coś CUDOWNEGO:diabloti:[/QUOTE]

Bierz jednego z dwunastu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...