Jump to content
Dogomania

Galeria mojego białego szaleństwa - Lenki :)


A&L

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest papillonek

[quote name='westie_justa']Nie chcę, jakbym chciała to swojego wiewióra poszukam:eviltong:[/QUOTE]

Bardzo śmieszne :eviltong:
Wiewiór jest jeden i niepowtarzalny reszta to zwykłe banany ,a mój to chipita :diabloti:
[quote name='A&L']Cóż za ostre słowa :-o
Czyli agilitowo - fajnie. Ja jeszcze muszę poczekać jakieś pół roku. Teraz kupuję 101 psich sztuczek i się uczymy :)[/QUOTE]

Nie ostre tylko przemawiające ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Aleksandra95']Właśnie też się zastanawiam nad książką 101 psich sztuczek.;)[/QUOTE]

Ta książka ma jedną wadę są pomylone trudności sztuczek ,bo wszystko zależy od psa
Prościej mi było nauczyc np.zdechł pies ,bo mogłam ją naprowadzic ręką,a miało 4 łapki (dla ekspertów) niż ciągnij czego jeszcze nie umie ,a było łatwe bo z 1 łapką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Ta książka ma jedną wadę są pomylone trudności sztuczek ,bo wszystko zależy od psa
Prościej mi było nauczyc np.zdechł pies ,bo mogłam ją naprowadzic ręką,a miało 4 łapki (dla ekspertów) niż ciągnij czego jeszcze nie umie ,a było łatwe bo z 1 łapką[/QUOTE]

dobra, zobaczymy.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Justyna sama powiedz - czy linienie nie jest uciążliwe? Myślę, że strasznie, tym bardziej u dużego psa. Z resztą Kasia, która ma z tym doświadczenie Ci powiedziała :D
Może bordery są świetne, ale nie dla mnie. Nie widzę w nich nic świetnego ;)
Dominika a co dalej? Jakieś studia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...