Jump to content
Dogomania

ZLOTY(Kami)-Pobity i pogryziony!..-MA CUUUDNY DOM! ... BISMARCK odszedl (*) (*) (*)


zuziaM

Recommended Posts

Co człowiek mu wyrzadzil, ze tak bardzo sie bio? :-(
Mielismy kiedys w rudzkim schronisku młodego niespełna rocznego psa, przywiezionego z interwencji, psiak był tak zmaltretowany (wybite oko, poderzniete gardło) ale gdy tylko po operacji wybudził się merdał ogonkiem...nie było problemu z znalezniem domu... mam nadzieje że Kami odzyska wiare w człowieka i znajdzie swoj kochany dom, napewno tymczas to dobre rozwiazanie, psiak przebywałby wsrod ludzi, widziałby co robią... wazne aby do niczego go nie zmuszczać, po jakims czasie sam by podszedł nieufnie... on musi zobaczyć, że nikt nie chce zrobić mu krzywdy, ale to jednak wymaga wiele czasu..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Dorothy']jak dobrze pojdzie szczeniak od 5 listopada bedzie w nowym domu. Zastanawiam sie nad tymczasem dla Kamiego. Problem widze tylko w tym ze moje psy sa dosc zywiolowe, ze tak powiem... musze to przemyslec. No bede potrzebowala wsparcia finansowego, sama mam 5 psow w tej chwili.
D[/quote]

JolaK pisala, ze problemu finansowego nie bedzie i tak jest.
Wplacam na hotelik dla naszych psiakow, wiec moge przesylac pieniazki dla Ciebie.
Kami w tej chwili siedzi w kojcu, poniewaz tymczasowy opiekun ma ok. 10 innych ( calkiem obcych mu ) psow i nie moze poswiecic mu zbyt wiele czasu.
Duzo lepiej byloby dla niego, gdyby mial dluzszy bezposredni kontakt z czlowiekiem. A hotelik ... no coz ... az tak wiele nie moze zapewnic :shake: .
Ale psiak ma za to jedzonko i spokoj ... a to tez wiele.
Prosimy wiec o przemyslenie sprawy, [B]dorothy[/B]. I dziekujemy za chec pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Podnoszę :placz:
kami będzie potrzebował wiele miłości :(
Na myśl o tym kimś kto mu zrobiła taką krzywdę ......:angryy: :angryy: :angryy:
Nie będę pisać, bo jeszcze bana dostanę .....
:placz: :placz: :placz:[/quote]

J też nie będę.
A cała energię powstałą w wyniku złości włożę w szukanie mu opowiedniego, cierpliwego domku, który pozwoli mu ponownie zufać.

PS
Oj źle by było Seaside gdybyś zbanowana została ;)
Każde palce do klikania są nam potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Kto poda skrzywdzonemu psiakowi pomocną dłoń??

Zapraszam do licytacji na bazarku (link pod moim banerkiem). Pieniązki będą przeznaczone m.in. dla Kamiego na hotelik :smile: - NIE WRÓCI JUŻ DO SCHRONU!!!!!!!!!!!!

mamy nadzieję, że Kami nie będzie musiał długo czekać w hotelu :( Jego przypadek jest szczególnie pilny!!!

Link to comment
Share on other sites

Psiuncio zaczyna machac ogonkiem na widok pana z hoteliku :loveu: !
To wielki przelom .... chociaz jeszcze w dalszym ciagu boi sie innych ludzi - szczegolnie mezczyzn, ktorych widzi w poblizu.

Pamietam, ze kiedy przyjechal do hoteliku , stalam z nim trzymajac go na smyczy , a w poblizu - ulica przechodzil jakis mezczyzna .... Kami skulil sie wtedy i polozyl plasko na ziemi, a jego oczy nie odrywaly sie od przechodnia ...:-( :-( .... on sie bardzo bal ....

Link to comment
Share on other sites

ja znam ten stan. Moja Sunia zachowywala sie dokladnie tak samo. Jeszcze yeraz, po 2 latach, jak zbyt szybko podniose reke zeby ja poglaskac, przypada do ziemi z piskiem. A przeciez w zasadzie tylko mi ufa, tylko mnie sie nie boi.... A mezczyzni powoduja u niej ta sama reakcje co Kami pokazal. Rozplaszczenie na ziemi, wielkie oczy, drzenie, strach...
Co czlowiek moze zrobic zwierzakowi, wole nawet nie myslec....
Najgorsze jest to, ze to nigdy nie mija zupelnie, taki pies do konca zycia bedzie naznaczony strachem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']jak dobrze pojdzie szczeniak od 5 listopada bedzie w nowym domu. Zastanawiam sie nad tymczasem dla Kamiego. Problem widze tylko w tym ze moje psy sa dosc zywiolowe, ze tak powiem... musze to przemyslec. No bede potrzebowala wsparcia finansowego, sama mam 5 psow w tej chwili.
D[/quote]

Dorothy.......przemyslalas ? :loveu:

Wsparcie finansowe oczywiste, napisz prosze mniej wiecej ile ;)

Link to comment
Share on other sites

przemysliwuje :-)
tymczas bylby mozliwy po 18 listopada, bo 14-18 wyjezdzam na treningi i moje psy zostana z tesciem chyba
oczywiscie musze to jeszcze obgadac z reszta rodziny bo wiecie, nie rzadze sama :-)
a co do kasy, nie wiem, koszty wyzywienia mysle plus weterynarz?
Na hotelik placicie na pewno duzo wiecej...

Link to comment
Share on other sites

W watku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32545&page=2[/URL] - rozliczenie kolejnych wplat na nasze psiaki.

Bede w sobote w hoteliku , wiec bede musiala uregulowac naleznosci za kolejny okres pobytu naszych podopiecznych.
Luna - ma [U]hotelik oplacony[/U] do 25.10.
Kami - do 26.10.
Chudzina ( Sultan :loveu: ) - do 28.10.
wyzel ( Omar :loveu: ) - do 29.10.

[I][B]Prosze o interwencje osoby, ktore posiadaja karme dla jeleniogorskich psiakow o zorganizowanie pomocy w dostarczeniu jej do hoteliku.[/B][/I]
[B][I]Mile widziane rowniez koce i koldry ![/I][/B]
[B][/B]

Jestem zdania, ze psiakowi bedzie duzo lepiej w domu - blisko czlowieka, niz w hotelikowym boksie - mimo pelnej miski i zapewnionego spokoju....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...