Jump to content
Dogomania

ZLOTY(Kami)-Pobity i pogryziony!..-MA CUUUDNY DOM! ... BISMARCK odszedl (*) (*) (*)


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jutro wybierają się cioteczki do wszystkich piesków
(jedne ciałem, inne duchem :roll: ), do:
[B]Luny, [/B]
[B]Leny, [/B]
[B]Luckiego, [/B]
[B]Złotego (=Kamiego),[/B]
[B]Wyżełka [/B]
[B]i Chudzinki[/B]
oraz [B]trzech innych piesków[/B] które tam przebywają.

Wszystkie zostaną obfotografowane i zostanie zdana relacja z ich zaledwie kilkudniowego pobytu poza schronem.
Pieski sa na naszym utrzymaniu, my pokrywamy koszt leczenia.
Dlatego każdy grosik jest dla nas pomocą.
Zapraszam na aukcje z mojego podpisu :razz:

Link to comment
Share on other sites

Bylam w sobote i wczoraj u psiakow :lol: !
Sa wszystkie cudowne.

Niestety Zlotego ( Kamusia ) nie poglaskalam :shake: - nie chcialam go stresowac - niech dochodzi do siebie i poczuje, ze nic zlego mu nie grozi - trzeba czasu.
A oto nasz psiulek .... innego zdjecia nie dalo sie zrobic, bo on wciaz przybiera ta sama pozycje, kiedy sie tylko na niego spojrzy ...:placz: .

Tutaj w kojcu, gdzie mieszka - sam, zeby nie narazac go na strach przed towarzystwem innych psiakow....

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/84a1aaefd6f34deb.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/255/84a1aaefd6f34debmed.jpg[/IMG][/URL]


A tutaj wczoraj - na dworze .... zobaczcie, jaki ten lancuch naciagniety .... byle dalej od czlowieka .....:-(

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/533c56a00ce00b6e.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/255/533c56a00ce00b6emed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

O Jezu:placz:
dramat
sluchajcie a gdyby zamiast w kojcu byl w domu, czy wiadomo jak by sie zachowywal? Czy tez ucieka przed czlowiekiem w najciemniejszy kąt?
Czy naprawde boi sie innych psow? Bo gdyby poszedl a tymczas do mnie to ja mam psy niestety. Mógłby mieszkac w domu ale moj Bert tez bywa w domu.
Ja juz nie wiem te zdjecia sa okropne, biedak...

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że tymczas by mu bardzo pomogł :(
Tu mimo całej ofiarności tych ludzi jest tylko hotelik, i nie mają czasu zajmować się psychiką każdego psa :(
jemu pomogłoby powoli wprowadzane towarzystwo ludzi i zwierząt. Bardziej niż odizolowanie, ale tutaj na razie nie ma wyjscia - nie można go dodatkowo stresować. To dopiero parę dni po wyjściu ze schroniska :(
BBiedny :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']O Jezu:placz:
dramat
sluchajcie a gdyby zamiast w kojcu byl w domu, czy wiadomo jak by sie zachowywal? Czy tez ucieka przed czlowiekiem w najciemniejszy kąt?
Czy naprawde boi sie innych psow? Bo gdyby poszedl a tymczas do mnie to ja mam psy niestety. Mógłby mieszkac w domu ale moj Bert tez bywa w domu.
Ja juz nie wiem te zdjecia sa okropne, biedak...[/quote]

Na pierwszych zdjeciach - zaraz po przywiezieniu do hoteliku, jest razem z 2 innymi psinami w jednym pokoju . Nie wykazuje agresji i siedzi w kacie. To bardzo lagodny pies.
Kojec jest w przybudowce domu, sa tam obok jeszcze 2 kojce i psy sie widza ( nasza Luna i Chudzina ) - pelna tolerancja i 0 agresji psiakow wobec siebie.

Link to comment
Share on other sites

jak dobrze pojdzie szczeniak od 5 listopada bedzie w nowym domu. Zastanawiam sie nad tymczasem dla Kamiego. Problem widze tylko w tym ze moje psy sa dosc zywiolowe, ze tak powiem... musze to przemyslec. No bede potrzebowala wsparcia finansowego, sama mam 5 psow w tej chwili.
D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']jak dobrze pojdzie szczeniak od 5 listopada bedzie w nowym domu. Zastanawiam sie nad tymczasem dla Kamiego. Problem widze tylko w tym ze moje psy sa dosc zywiolowe, ze tak powiem... musze to przemyslec. No bede potrzebowala wsparcia finansowego, sama mam 5 psow w tej chwili.
D[/quote]

Wsparcie finansowe mogłoby być, to co szłoby na zapłacenie za jego pobyt w hoteliku, mogłoby iść do ciebie, a wiadomo bezpośrednia opieka nad takim zastraszonym psem to nie to samo co hotelik.
To duża pomoc dla niego, by wyrwać go z tego koszmarnego lęku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...