Jump to content
Dogomania

ZLOTY(Kami)-Pobity i pogryziony!..-MA CUUUDNY DOM! ... BISMARCK odszedl (*) (*) (*)


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='przyjaciel_koni']Złoty - trzymaj się psiaczku - będzie lepiej (z czasem) !!!!

Złoty otrzymał wczoraj na AFN dotację od Kaas1 ( to bardzo dobra Dziewczyna - pomaga różnym naszym psiakom). Bardzo dziękuję Kaas1 !!!!

Wszystkie Wasze psiaki potrzebują wsparcia !!!![/quote]

Kaas1 dziękujemy ślicznie w imieniu piesków :Rose: :Dog_run:
to najbiedniejsze psinki, najgorzej wyglądające, potrzebujące najpilniejszej opieki, wyciągnęliśmy. W schronisku były długo, niektóre bardzo długo. Wystarczyło kilka dni w hoteliku by Lena i Filip znalazły kochające domy, a ile jeszcze dni/miesięcy/lat musiałyby siedzieć w schronisku by się tego doczekać? Chudzina Sułtan i Wyżel Omar pewnie długo by nie żyły, o Kamim-Złotym nie wspomne.............
Dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Złoty Kami, kochanie, dzis ciocia Zuzia cie odwiedzi, liczę na nowe wspaniałe wieści, że już nie tylko machasz ogonem na widok właściciela hoteliku, ale i nie zmykasz w najdalszy kąt gdy ktoś wyciągnie do ciebie rękę.
Teraz już jesteś bezpieczny......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Kami prosi o domek i człowieka - dobrego człowieka do kochania :([/quote]

Bylam w sobote u psiakow - zabieralam Lene do domu !
Kamusia rany sa juz wyleczone, goi sie wszystko ladnie ...
W sobote Kami lezal na dworze, ale nadal jest w takim stanie, ze nie mozna do niego podejsc.
Glaskalam go jedynie raz - kiedy przyjechal do hoteliku i trzymalam go na smyczy .... nie mogl wtedy ode mnie uciec...
To sobotnie zdjecie nie bedzie sie wiec roznilo od poprzednich....

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ec319b18e5d8bd78.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/224/ec319b18e5d8bd78med.jpg[/IMG][/URL]

Chociaz ...... moze juz jakby mniej przerazenia w jego oczkach.... zostala tylko odrobina obawy .... i moze .... ciekawosc .

Link to comment
Share on other sites

ja caly czas mysle o tymczasie, ale ja mam 3 duze psy, naprawde wielkie, dwa bobtaile i hovawartha. Nie wiem jak on zareaguje, moze byc gorzej, a nie lepiej, to sa ciekawskie smoki, i choc nie zrobia mu krzywdy napewno nie zostawia go w spokoju. Przydalby sie tymczas spokojniejszy...
moze zmiencie tytul???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...