Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fauka']Szkoda że akurat teraz pogoda się psuje... miałam w planach przyprowadzenie borderów dla urozmaicenia towarzystwa. Zawsze można wybrać następny weekend, godzinę i miejsce mamy ;)[/QUOTE]

a który borderow ?
jeśli możecie napiszcie w sobote ok 12 kto przyjdzie jeśli karilka nie będziesz mieć int mogę napisać do ciebie

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove']Ludzie, Nadia nie ma cieczki. Jutro mogę przyjść, psy za nią nie szaleją. Już dzisiaj była na dworze bez smyczy biegała sobie.
My weźmiemy aparat, wody nie wezmę. Może Karilka? ;)
To jak?
O 15:00 przy cmentarzu? ;)[/QUOTE]

tak
ją i krystak będziemy przy wejściu od żeromskiego i mickiewicza za 5' hak byś też szła od tramwaju
tylko żeby pogoda w miarę ładna była

Link to comment
Share on other sites

Ja będę wchodziła tam gdzie jest ten bikepark - to coś dla rowerów. A Fauka idzie? :wink:
Jak znam życie to ja będę wcześnie, bo z domu wyjdę o 14:00. Jak coś to mam na imię Patrycja, a pies będzie w obroży od TAKS, ta z kwiatuszkami i na niebieskiej plecionej smyczy, bądź na rozwijanej kolorowej smyczy.

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

Fauka idzie :)
Mojego laba raczej nie trudno będzie rozpoznać, mocno przypieczony z nadwagą :P też będzie w Taksówce ale nie wiem której, czerwona z motylkami albo żóta w kwiatki albo niebieska we wzorki. Stawiam na czerwoną.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...