Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Kirinna']Na spacer wybieramy się gdzie chcemy kiedyi kto chce:) na razie nie było konkretnych
planów.
Może ma ktoś jakiś konkretny pomysł?
Proponuje park poniatowskiego bo jest najbardziej w centrum[/QUOTE]
Ja też lubie Poniatowski, mimo, ze jestem z Górnej. Podpisuje się pod tym postem ;)

Link to comment
Share on other sites

A gdzie jest Poniatowskiego? Jeśli byłby nie daleko to może byśmy się tak w sobotę spotkali? OK. godz. 14/15?
Jak coś to ja z teofilowa z małą suczką 11 kg. Niestety boi się trochę większych psów ale pracujemy nad tym od. 3 tyg. wiec mam nadzieje ze Dolar(?) bylby dobrym "wielkim" wujciem ;)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystak']A gdzie jest Poniatowskiego? Jeśli byłby nie daleko to może byśmy się tak w sobotę spotkali? OK. godz. 14/15?
Jak coś to ja z teofilowa z małą suczką 11 kg. Niestety boi się trochę większych psów ale pracujemy nad tym od. 3 tyg. wiec mam nadzieje ze Dolar(?) bylby dobrym "wielkim" wujciem ;)?[/QUOTE]

ja mam 13 kg:)
poniatowski jest między Jana pawła, żeromskiego i mickiewicza
my będziemy koło w 10:30 lub 11 w tę sobotęw poniatowskim bo wracamy ze szkolenia więc po drodze wstąpimy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystak']No to może koło 11 się spotkamy?Całą sobotę mam wolną(no po za wieczorem bo wychodzę) więc mogę się spotkac różnie ,ale jeszcze musiałbym zobaczyc jak z dojazdem na miejsce bo komunikacja nie wszedzie dociera ;)[/QUOTE]

z teofilowa jedzie 83, które dojeżdza do gdańskiej(przystanek Skłodowska -curie):)

ok to ja na pewno będę,o ile Jun czegoś nie odwali np skaleczenie w łape(w ciągu pół roku 4 razy skaleczył się), może uda mi się namówić jamniczke do przyjścia to będzie kilka osób

Kopra a ty, może dojedziesz?Jun kocha nie wiem dlaczego wszystkie spaniele:)

Link to comment
Share on other sites

Krystak polecam Ci tę stronę: [url]http://lodz.jakdojade.pl/[/url] :) ja wpisałam akurat z Rojnej - Traktorowej i pokazało trasę 83 do Legionów - Włókniarzy, a dalej 8 do Szpitala WAM, można też 83 do Gdańskiej i 15 podjechać :)

Kirinna ja bym musiała męża ciągnąć, bo jak mówiłam nie znam zupełnie parku Poniatowskiego, a Tosia biega zupełnie sama bez smyczy więc trochę się boję sama, ale obiecuję, że się zastanowię :D a i jeszcze opcja czy ja wstanę tak rano w sobotę :D

Link to comment
Share on other sites

O coraz nas więcej:)
To ja ju już może was poinformuje że Jn chodzi na lince :)
W towarzystwie psów go spuszczm ale wtedy mam oczy dookoła głowy obserwując dzieci, rowerzystów i inne psy. A przy okazji jesteśmy na etapie uczenia się przywoływanial w trudnych warunkach.
A i mój jest w jakze cudzym wieku 11 miesięcy więc sprawdźa na ile można pozwolić sobie z psami. Czyli jak nie dostanie po mordzie lub ją go nie doprowadzenia do porządku może zaczeplac ale w 99% przypadków jest bardzo pozytywnie nastawiony .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...