Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='patusiove']A jutro jedziesz?
ym, ja nie wiem jednak czy pojadę. ;c
bo jutro chyba pojedziemy na konie...[/QUOTE]

naprawdę bardzo chciałabym pójść, ale w pon rano wyjeżdzam. nie chce męczyc Juniora przed 4-godzinną jazda samochodem jezdzeniem po miescie dzień wczesniej autobusami

Link to comment
Share on other sites

Cześć, jestem nowa na tym forum. Z na patusiove się znam ;D

Może teraz jakoś umówimy się w większym gronie, w parku Mickiewicza?

Ja mam jamnika, socjalny, lubi się bawić z małymi/średnimi psami, do większych jest w sumie obojętny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potrzebuje spacer. Umarł mój ukochany pies i wypełniam czas na maximum, zeby nie myśleć.. mam dwie, miłe suczki na DT. Jedną średnio/małą i jedną sporą. Milva biega z psami natomiast Gamza - średnio.
Chciałabym spotkać kogoś z aparatem fotograficznym - obydwie dziewczyny szukają domów... W tym jedna jest w trudnej sytuacji finansowej (nie ma nic - potrzebuje karmy, odpchlacza, adresówki itp).. myślę o aukcji allegro i wątku na dogo, jednak nie mam ani jednego jej zdjęcia. Pomoże ktoś?
Telefon mam w podpisie - mozna dzwonić i pisać..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Bobryna']Co tu tak cicho? Może jakiś spacer? Najlepiej Park Poniatowskiego, Piłsudskiego (Zdrowie), Stawy Jana, Stefańskiego...[/QUOTE]

jesli stawy stefańskiego to ja zawsze nawet po szkole ok 16, mam bliziutko
pasuje mi prawie każdy termin:)

park poniatowskiego i zdrowie i stawy jana też mogą być

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']jesli stawy stefańskiego to ja zawsze nawet po szkole ok 16, mam bliziutko
pasuje mi prawie każdy termin:)

park poniatowskiego i zdrowie i stawy jana też mogą być[/QUOTE]
O, to fajnie :) ja mogłabym w niedzielę lub w poniedziałek. Godzina bez znaczenia, ale w niedzielę wzięłabym tylko jednego psa. Mogą być Stawy Stefańskiego ;) [SIZE=1]A, gdzieś czytałam Twoją wypowiedź, że Junior nie przepada za jamnikami? To na spacer wzięłabym najwyżej tylko sucz[/SIZE] :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']O, to fajnie :) ja mogłabym w niedzielę lub w poniedziałek. Godzina bez znaczenia, ale w niedzielę wzięłabym tylko jednego psa. Mogą być Stawy Stefańskiego ;) [SIZE=1]A, gdzieś czytałam Twoją wypowiedź, że Junior nie przepada za jamnikami? To na spacer wzięłabym najwyżej tylko sucz[/SIZE] :p[/QUOTE]

wolałabym niedziele godzina nie gra roli, chociaż wolę przedpołudniem/południe,
mój nie przepada za jamnikami:???:. ma czasami spęcia z psami, ale zazwyczaj większymi, za to suka jesli chce się bawić to mu wszysko jedno czy duza czy nie(chociaż ja wolę większe bo Junior wetdy nie próbuje włazic na tyłek w trakcie zabawy i nie musze go doprowadzać do porządku:)

Link to comment
Share on other sites

To może mi się coś pomyliło ;) Jak niedziela, to o której dokładnie? Wezmę tak czy siak tylko Blusię - sama się nie zabiorę z dwójką autobusem :P
No Blue jest z pewnością większa od Juniora, tylko mam nadzieję, że będzie chciała się z nim pobawić - ostatnio zrobiła się trochę zdziadziała, trzeba ją rozruszać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']To może mi się coś pomyliło ;) Jak niedziela, to o której dokładnie? Wezmę tak czy siak tylko Blusię - sama się nie zabiorę z dwójką autobusem :P
No Blue jest z pewnością większa od Juniora, tylko mam nadzieję, że będzie chciała się z nim pobawić - ostatnio zrobiła się trochę zdziadziała, trzeba ją rozruszać :eviltong:[/QUOTE]

mnie by pasowało ok 11, ale moge sie dostosować bo nad stawy mam 10 min spacerkiem:)



ktos chętny jeszcze na spacer?
nad stawy stefańskiego dojazd jest, może długi ale jednym autobusem z dworca kaliskiego;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Ja byłabym za 12:00 lub 13:00 (a pisałam, że godz. bez znaczenia :eviltong:), ale 11:00 też może być. Może ktoś jeszcze będzie chętny i zaproponuje godzinę.[/QUOTE]


gdzie sie spotykamy? może na tym duzym moście? tam gdzie jest "wodospad"? przed tą restauracją?
ma być ładna pogoda i ciepło więc pewnie będzie sporo ludzi więc ja jestem za 11:) mniej ludzi po prostu będzie




ktoś jeszcze na spacer? woda w stawie jest w miarę czysta więc psiaki mogą zmoczyć tyłki:)



ale się wkurzyłam, rzez pół roku płaciłam bilety za psa.
[url]http://www.mpk.lodz.pl/showarticleslist.action?category=1095&Opłaty[/url]

[B]nie trzeba płacić biletu w mpk za przewóz zwierząt w łódzi[/B]

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

Kirinna, masz rację, będzie niedziela, to lepiej o 11:00 ;) na dużym moście (to jest ten za "wodospadem"?).
A z tymi biletami, to wiedziałam, że jest darmowy przejazd dla zwierząt ;) Jak tylko, zmieniły się ceny biletów, sprawdziłam regulamin przewozu psów, hehe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Kirinna, masz rację, będzie niedziela, to lepiej o 11:00 ;) na dużym moście (to jest ten za "wodospadem"?).
A z tymi biletami, to wiedziałam, że jest darmowy przejazd dla zwierząt ;) Jak tylko, zmieniły się ceny biletów, sprawdziłam regulamin przewozu psów, hehe.[/QUOTE]


a ja nieświadomie płaciłam no trudno:)
taki biały most z niebieskimi płotkie:) od przystanku myślę ze jest najbliżej

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...