Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie, dogo padło co było główną przyczyna,ale moja sunia tez nadwyrezyla sobie lapke w pt i przez to tez nie mogl bym pojawic sie :( Ale juz jest dobrze,tylko w miare krotkie i spokojne spacery mam miec do piatku(czyli tylko do jutra) :)

Link to comment
Share on other sites

to dwie osoby, kto jeszcze?
Ja mam teraz na DT psa do socjalu także idealnie. Nie wiem czy wezme tylko jego czy dwa. Zobaczymy w jakim stanie psycho-fizycznym będe ;).

Kto jeszcze? kto jeszcze? Zróbmy fajny dogo - spacerek, co? Jak możecie to pościągajcie tutaj ludzi z łodzi i z tego wątku. Ja nie wiem czy bede miała neta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']to dwie osoby, kto jeszcze?
Ja mam teraz na DT psa do socjalu także idealnie. Nie wiem czy wezme tylko jego czy dwa. Zobaczymy w jakim stanie psycho-fizycznym będe ;).

Kto jeszcze? kto jeszcze? Zróbmy fajny dogo - spacerek, co? Jak możecie to pościągajcie tutaj ludzi z łodzi i z tego wątku. Ja nie wiem czy bede miała neta.[/QUOTE]

weź tego swojego pedagoga socjalnego:) co? ktoś mi mojemu wytłumaczyć hak zachowywać się wśród psów bo znowu coś mu "odbiło"

Link to comment
Share on other sites

Może jeszcze pójdzie parę osób z mojego parku, większość to kastraty, a ludzie bardzo fajni, zaraz dam znać, że chcemy zrobić wypad dogomaniaków do poniatowskiego. ;) Dam jeszcze znać, także odwiedzajcie często ten temat ;p
Karilka - "Najlepsza opcja to wziąć dwa" - masz na myśli drugiego psa? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że będzie to jakoś so ogarnięcia, nie mam szczerze pojęcia jak mój się zachowa. bo potrafi objazgotać uroczą goldenkę, a pokochał 2 letniego amstaffa kastrata. Ma strasznie mało kontaktu z psami, trochę się obawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Mam nadzieję że będzie to jakoś so ogarnięcia, nie mam szczerze pojęcia jak mój się zachowa. bo potrafi objazgotać uroczą goldenkę, a pokochał 2 letniego amstaffa kastrata. Ma strasznie mało kontaktu z psami, trochę się obawiam ;)[/QUOTE]

mój jest za to strasznie nachalnie i jeśli pies go nie zignoruje lub ustawi będzie za nim chodził a jeśli nie jn idzie na krótką smyczy bo gonitwy z linka między nogami nie są ciekawie:)
alevdamy radę

Link to comment
Share on other sites

Mój nie lubi zbyt uległych ani zbyt dominujących, upierdliwe i nachalne lubi, a najlepiej jak jeszcze do zabawy zaczepiają, wtedy da się wciągnąć do zabawy, a jak delikwent przesadzi to mój wychowawczo postraszy i dalej się bawi. Ze szczeniakami ma najlepszy kontakt, jest cierpliwy i potrafi "tatkować", pięknie wychowuje.

Link to comment
Share on other sites

Moja Nadusia to jeden wielki leń, oby tylko nalali wodę tam do poniatowskiego wtedy będzie miała co robić bo jak się nie będzie chciała z psami bawić, a Nadia to kocha wodę i nie przepuści ŻADNEJ okazji by się w niej wykąpać, a przynajmniej będzie miała zajęcie jak będzie sobie pływać, bo ona to po prostu kocha. ^^
A no Nadia to ma niesamowitą cierpliwość do szczeniaków, one mogą sobie po niej łazić, a Nadia spokojnie sobie leży. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...