Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

Tak. Dwa psy. I chyba tak będzie.
Dolar nie bawi sie z psami (a w sumie szkoda). To użytek emerytowany :).
Śniego - Świnek - Ufoludek raczej chętnie pobiega.

Proponuje spotkać się na tym "rowerowym-landzie". Jest najbliżej ulic a wystarczająco daleko, żeby było niebezpiecznie. Do tego przy wodzie moze być mnóstwo ludzi jak będzie ciepło ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My na razie się wstrzymujemy, ponieważ cieczka jak jest tak była. ;)
Damy znać jak się skończy to jakoś się też umówimy.
Rowerzyści są tylko na tym "bike-parku", albo jeżdżą na dróżce, zdarza im się też wjechać na asfalt, ale przy stawie jest taka fajna polanka - brak ludzi, trawa, nie ma żadnych drzew tylko są na około. ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ;)
Mam Don-a 5 letniego ok 35 kg. i szpica -10 kg.
Szpic jest kastrowany, a Don dobrze wychowany, czuły na dziewczyny, lecz nie nachalny.
Jesteśmy praktycznie codziennie w Lesie Łagiewnickim, w okolicach Arturówka.
Don chętnie pogoniłby się i pobawił z towarzyszem(ką) porównywalnych gabarytów.
W razie braku chęci zawsze można udać się w przeciwne strony ;)
pozdrawiam

ps. Park Julianowski lub nawet stadion Startu też jest dobry.

Edited by daderma
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystak']Prosiłbym o jakieś charakterystyczne miejsce, gdzie w miarę łatwo dojśc z przystanku tramwajowego(ósemki) a później gdzieś sobie przejdziemy.[/QUOTE]

jeśli wysiądziesz na przystkanku 8 Mickiewicza-Żeromskiego(szpital WAM, pod wiaduktem) to wejdziesz od parku i zaraz po prawej stronie masz ten tor, jak nie wiesz gdzie mogę na ciebie zaczekać bo ja też od tej strony będę szła

[quote name='patusiove']My na razie się wstrzymujemy, ponieważ cieczka jak jest tak była. ;)
Damy znać jak się skończy to jakoś się też umówimy.
Rowerzyści są tylko na tym "bike-parku", albo jeżdżą na dróżce, zdarza im się też wjechać na asfalt, ale przy stawie jest taka fajna polanka - brak ludzi, trawa, nie ma żadnych drzew tylko są na około. ;)[/QUOTE]

ludzie tam jednak niestety są, przynajmniej jak ostatnio w byłam

[quote name='daderma']Witajcie ;)
Mam Don-a 5 letniego ok 35 kg. i szpica -10 kg.
Szpic jest kastrowany, a Don dobrze wychowany, czuły na dziewczyny, lecz nie nachalny.
Jesteśmy praktycznie codziennie w Lesie Łagiewnickim, w okolicach Arturówka.
Don chętnie pogoniłby się i pobawił z towarzyszem(ką) porównywalnych gabarytów.
W razie braku chęci zawsze można udać się w przeciwne strony ;)
pozdrawiam[/QUOTE]

cześć:)
jak pewnie przeczytałaś organizujemy dogomaniacki spacer w parku poniatowskiego w sobotę, jeśli chcesz to przyjdź, o ilę się orientuję będzie kilka większych psów
nie będzie to spacer pewnie o jakim myslisz ale jakiś jednak będzie:)

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

Dzięki :-),ale raczej nie.Nie dysponuję zbyt dużą ilością czasu,poza tym staram się chodzić w miejsca spokojne i omijane przez psiarzy, bo nigdy nie wiadomo na jakie psy i ludzi się trafi. Moje psy raczej chodzą bez smyczy i kagańców.Dlatego jesteśmy odludkami ;)
W parku to bez smyczy się nie da ;-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']jeśli wysiądziesz na przystkanku 8 Mickiewicza-Żeromskiego(szpital WAM, pod wiaduktem) to wejdziesz od parku i zaraz po prawej stronie masz ten tor, jak nie wiesz gdzie mogę na ciebie zaczekać bo ja też od tej strony będę szła[/QUOTE]
No jeśli będziesz mogła to proszę o poczekanie na mnie, z pewnością będzie łatwiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystak']No jeśli będziesz mogła to proszę o poczekanie na mnie, z pewnością będzie łatwiej ;)[/QUOTE]

to ok będę czekać przy wejściu do parku za 5 15. jak bedziesz wychodzić z przejścia podziemnego to pewnie nas zauważysz, ostrzegam że jeszcze chodzę do liceum:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']to ok będę czekać przy wejściu do parku za 5 15. jak bedziesz wychodzić z przejścia podziemnego to pewnie nas zauważysz, ostrzegam że jeszcze chodzę do liceum:)[/QUOTE]
do parku za 5.15 tzn. o 14.55 tak? Sorry ze pytam ale taki niekumaty jestem ;)
Ostrzegasz mnie o liceum? A do której klasy chodzisz? Bo uwaga! tez chodzę do liceum ! hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystak']do parku za 5.15 tzn. o 14.55 tak? Sorry ze pytam ale taki niekumaty jestem ;)
Ostrzegasz mnie o liceum? A do której klasy chodzisz? Bo uwaga! tez chodzę do liceum ! hehe ;)[/QUOTE]

tak 14 55:) do drugiej

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']To ja wypadam staro, rok temu skończyłam liceum :D
To gdzie w końcu się spotykamy? tam jest taki charakterystyczny cmentarz, może obok niego?[/QUOTE]


no nie przesadzaj :)
teraz to mi wszystko jedno gdzie się spotkamy ale jeśli chodzi o cmentarz to lepiej skonkretyzowac w którym miejscu dokładnie żeby nie szukać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...