Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

[quote name='Fauka']Hej. Otrzymałam od Tchibo do testowania zestaw do agility i pomyślałam że może ktoż z Was też chce się pobawić. Testy przewidziane są na weekend, przy okazji będzie nagrywany filmik i będą robione zdjęcia na bloga ([URL="http://www.zdaniempsa.pl"]www.zdaniempsa.pl[/URL]) więc jeżeli ktoś jest chętny to niech odezwie się tutaj a umówimy się jakoś konkretniej ;)[/QUOTE]

Ja sie pisze! Lata tego nie robiłam. To nie jest "ulubiona" zabawa mojego psa, jednak .. no trudno. Chętnie pouczestniczymy w tym przedsięwzięciu we 3 (Karilka + Dolce + Milva). Kiedyś sie bawiłam w agi ze sznaucerem miniaturowym, który niestety oślepł i nie bardzo mogłabym go zabrać. Byłoby mu pewnie bardzo przykro, ze nie może pobiegać..

Dolar nigdy nie biegał na torze - nie mieliśmy okazji.. z resztą to raczej "macho", który da sie pokroić za rękaw, klin, szarpak.
Milva to bojaźliwa i bardzo miła suczka, która mam na DT.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piątek też może być, im więcej osób tym lepiej a ja się dostosuję więc piszcie kiedy możecie, miejsce też wybierzemy razem. Ważne by nie było zbyt wielu ludzi i psów w okolicy by móc spokojnie pobawić się z psami. Agility mam takie raczej zabawkowe - tunel, hopka i slalom ale też jest fajne no i mogę je transportować gdzie chcę bo jest lekkie i w wygodnych torbach.

Link to comment
Share on other sites

fajnie... miejsce gdzie nie ma za dużo psów.. hmm.. Z tym cieżko raczej. No ale moze park 3 maja? Zaciągnęla nas tam Ayia - jest super. Ładna trawa, duzo zieleni... Ludzi stosunkowo niewiele. W poniatowskim zawsze jest sporo... no i tylko jedna polana zacieniona.. Inny park/teren nie przychodzi mi do głowy.
Ja mam wolną sobotę. Jutro niestety troche pracy i "zadań". Sobota - jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

Musimy odłożyć w czasie agility, wczoraj je rozłożylam i brakuje dwóch małych części niezbędnych do hopki i muszę czekać aż mi je podeślą ale dzięki temu mamy więcej czasu by się umówić. Przyszły weekend?

Link to comment
Share on other sites

Dobra, znowu zmiana planów. Tchibo dało mi drugi zestaw i odebrałam go dzisiaj w galerii więc możemy się jutro spotkać, będzie jedna hopka, dwa tunele i dłuższy slalom ;)
Kto jutro może? proponuję godziny kiedy jest już chłodniej 17-18, co wy na to? proponuję park Zdrowie ponieważ tam jest takie jedno miejsce, dużo terenu i mało uczęszczanego. Zaraz wrzucę link do mapy by pokazać Wam gdzie to jest.

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę też może być, najlepiej rano lub wieczorem by było chłodno. Komu jeszcze pasuje niedziela? daję link do dokładnego miejsca gdzie rozłożę tor - [URL="http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid= 210911843766878108170.0004c5d4fa25a49d118d5"][COLOR=#000000][FONT=arial]http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial]210911843766878108170.0004c5d4fa25a49d118d5[/FONT][/COLOR] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

Fauka bardzo fajne miejsce wybrałaś :) tam naprawdę mało ludzi chodzi i zazwyczaj jest ładna trawka :) szkoda, że jutro idę na roczek bratanka, bo bym podeszła z moimi diabełkami zapoznać się :) ale tylko jako widz, bo moje nie skaczą :) może następnym razem uda mi się trafić z terminem, bo do parku mam jedną ulicę do przejścia, konkretnie to Srebrzyńską i już jestem przy jednym z głównych wejść :D


Kirinna, a jak jeździsz na Zdrowie? pytam z ciekawości, bo jak może kojarzysz teraz mieszkam w tygodniu na Chojnach i mam obcykane już wszystkie trasy prowadzące na Zdrowie więc może podpowiem Ci jak najszybciej tam dojechać :D

Link to comment
Share on other sites

Dobra, ustalam termin, kto może ten wpadnie ;)

[B]Jutro, godzina 17 w miejscu które pokazałam na mapce. [I]Oczywiście jeżeli nie będzie deszczu i burzy bo zapowiadają.[/I]
[/B]Weźcie ze sobą smaczki ;) mój numer telefonu gdyby ktoś potrzebował - 535 562 919

Torek będzie fajny bo powiększony :D

patusiove, nie martw się[B]. [/B]Jakoś damy radę, też mam laba uzależnionego od wody ale myślę że jak będą inne psy, smakołyki i torek to w końcu woda jej się znudzi. Na rozgrzewkę mogą sobie nawet popływać, Laremu zwykle to wystarczy, kilka razy aport do wody a później tam na polance rzucam mu piłe, ćwiczę z nim i nie ucieka.

Link to comment
Share on other sites

Możemy organizować zabawę w agility regularnie, w grupie zawsze fajniej. Teraz mam 2 slalomy ale zrobię z niego jeden duży, 2 tunele i 1 hopkę, jeżeli uda się coś wykombinować z drugą to będą dwie ale na chwilę obecną nie ma jak jej złożyć ;) To kto się pisze na jutro? (oczywiście jeśli nie będzie ulewy i burzy).

Co do zdrowia, mój pies tam się często kąpie, biega bez smyczy i nikt nie zwraca na nas uwagi ;)

Link to comment
Share on other sites

Torek dostałam od Tchibo, wprowadzili na kilka tygodni kolekcję produktów dla zwierząt i zaprosili mnie do współpracy, dostałam od nich trochę rzeczy i wzamian za nie piszę na blogu moje wrażenia z używania ich ;) [URL]http://zdaniem-psa.blogspot.com/2012/07/testujemy-dla-tchibo.html[/URL]

Kirinna, świetnie! ;) możemy stworzyć grupę i czasami się spotkać by poćwiczyć całkiem niepoważnie dla zabawy. Bo szczerze to samej mi się nie chce z psem ćwiczyć, w grupie zawsze weselej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...