Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

mi nie bardzo Poniatowski, bo moja chodzi bez smyczy, a tego parku w ogóle nie znam :( nigdy w nim nie byłam nie mówiąc już o suce :( zgadam się z mężem czy by pojechał ze mną bo we dwójkę to nie będę się bała jej puścić
P.S. gdzie w ogóle jest ten park? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ach to wiem, który to, ale Tośka go nie zna, a mąż w ten weekend nie może ze mną jechać, bo mamy babcie w szpitalu :( sama nie dam rady przyjechać z nią mpk i jeszcze do obcego miejsca, bo mi dziewczyna samym stresem się zmęczy..w ogóle ja to jeżdżę z nią na Zdrowie :) dalej dużo, ale mam tam rodziców więc mi dużo łatwiej, bo jadę na cały weekend, a park mam zaraz przy bloku :)

Link to comment
Share on other sites

dla nas na zdrowie to za daleko, jeżdziłam co prawda w okolice krakowskiej na agi, ale jechałam prawie 1,5 godziny, więc na spacer mało mi sie opłaca:/
kopra my możemy spotkac się nad stawami jana, tam poprzednim razem miał byc spacer o ile dobrze pamiętam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

owszem ja mogę na Stawach Jana się spotkać :) a Młynek, który? :) ten taki w Łodzi czy ten koło Tuszyna? [url]http://www.canna.pl/tuszyn/index.php?page=turystyka[/url]
my tam jeździmy latem nad wodę, ale teraz byliśmy w weekend zobaczyć jak wygląda sprawa zimą..wspaniałe tereny.. przez dwugodzinny spacer widzieliśmy z 5 osób..można naprawdę się zleźć porządnie, górki, doliny, piękny czysty las i darmowe lodowisko zrobione z kąpieliska (woda jest spuszczana na zimę do głębokości kolan) Tośka była zachwycona :) tylko że kawałek trzeba jechać więc auto musi być :(

Link to comment
Share on other sites

Tuszyn to "moje" rejony. Nad tym bajorem to sie wychowałam, tylko, że kiedyś nie było tam tak ładnie:). Super teren - bywamy tam często latem, popływać i pobiegać z konikami.
Tym razem chodziło mi o ten "młynek" na górnej. mieszkam na dąbrowie i czasem tam bywamy połazić po krzaczorach. Istny dzicz sie z młynka łódzkiego zrobił :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Za miasto - w sensie? My jeździmy do lasu Kraszewskiego...[/QUOTE]


"za miasto" tzn w miejsce gdzie psiaki moga sie wybiegać a gdzie nie ma za duzo ludzi i innych rozpraszajacych czynników.
Nie wiem wprawdzie gdzie jest las kraszewski/kraszewskiego ale jestem zainteresowany...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...