Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem bardzo chętna na jakiś spacer, Laremu wyraźnie brakuje innych psów, na smyczy bywa agresorem ale uwielbia się bawić, ostatnio spotkał amstaffa, zaatakował go ale amstaff młody był i uciekł i zaczął go zachęcać do zabawy, wtedy Lary zmienił nastawienie o 360 stopni, złapał patyka i chciał się bawić. Nie mamy w okolicy nikogo żadnych spotkań psiarzy, są tylko starsze babcie ze swoimi jamnikami, westami i innymi takimi biegającymi luzem. Jestem ze starego polesia, chodzę z psem na stadion orła.
Mogę djechać wszędzie z psem na spotkanie, osobiście polecam glinianki na retkini, obok lotniska :)

Link to comment
Share on other sites

To ja odświeżę temat :)
Ktoś chętny na niedzielny spacer w okolicach radogoszcza? :)
Moja kudłta niemota wyraźnie pragnie kontaktu z psami, a w okolicy wszyscy na widok obcego psa umykają w boczne uliczki :roll: A przecież to tylko collie....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Może byłby ktoś chętny na spacer do parku Julianowskiego bądź w okolice? Mam sukę owczarka niemieckiego oraz niedużego młodego psiaka( około 45 cm w kłębie). Przydałoby im się trochę kontaktu ze zrównoważonymi psami. U nas w okolicy przeważają znerwicowane, wychodzące tylko przed blok psy i te zamknięte cały czas w ogrodach przy domkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agad19']To może w tą sobotę ?[/QUOTE]

ja moge, tylko nie wiem jak psy sie dogadaja.
Mam 10 mieś. kundla. Jun biega tylko na lince treningowej, no chyba że okolica jest pusta to wtedy moge go spuscić. Hormony mu szaleja i chce wszystko gwałcić:) Pies uległy może sobie nie dać rady w ustawieniu go.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...