Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kopra']Ayia, a gdzie byłaś z psiakiem, że pochorował się od kąpieli? :([/QUOTE]
Niedaleko mnie jest taki zbiornik, wygląda na czysty i ładny ale to tylko pozory jak widać ;) i już wiem że w łodzi żadne moje futro nie będzie pływało, trzeba jechać gdzieś dalej aby woda miała przepływ np. Sulejów lub jakieś mniejsze rzeki :)

a skąd jesteś dokładnie? może jakiś wspólny spacer spanielowy? :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Ayia[/B] ja jestem dokładnie z osiedla Chojny - Zatorze :D tzn tu mieszkam obecnie :) a gdzie byś chciała się udać na spacer:)? ja zazwyczaj jestem w parku na Zdrowiu (tam się wychowałam i każdy weekend spędzam u rodziców z Tośką), Młynek w Tuszynie, ale to z mężem muszę jechać, bo ja nie posiadam prawka :D no i coraz rzadziej już, ale jeszcze dość często Stawy Jana :) coraz rzadziej, bo troszkę mały teren dla nas i jak nie spotkamy jakiegoś psiaka to nam się nudzi tam :) no i coraz więcej ludzi na m2 jak jest ładna pogoda :) trochę fajnego terenu i mniej ludzi bez psów mam na placu koło bloku więc nie opłaca mi się na Stawy specjalnie jechać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam

Mam młodą 10 miesięczną sunię, bukiet ras ;) Draka bardzo potrzebuje kontaktów z innymi psami, kocha zabawy i szaleństwa, uczy się też pilnowania się podczas spacerów i przychodzenia na przywołanie. Niestety na osiedlu, na którym mieszkamy brakuje bezpiecznego terenu, ale przede wszystkim psich towarzyszy :( Chętnie dołączymy do weekendowych spacerów, najlepiej w pobliżu (Poniatowski, Lublinek), ale jesteśmy mobilne, więc możemy dojechać :) Pasuje nam niedziela 3 czerwca ok. 10 - 11 lub po południu ok. 18. Czy ktoś miałby ochotę? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to najchętniej umówiłabym się w południe ok. 14-15.
Wtedy mam dużo czasu, a też do Poniatowskiego mam kawał drogi. Poza tym my w parku mamy taką godzinę psiarzy (19:00), każdy przychodzi ze swoim psem i jest ich ok. 12, różnej wielkości, począwszy od Dogów niemieckich, a skończywszy na sznaucerach miniaturowych. Więc też chciałabym tam zdążyć. Poza tym jak jest zimno to nie mam po co iść do Poniaty, bo Nadia będzie sie chciała kąpać, a mi jej szkoda żeby nie wlazła do wody, bo to jej żywioł, i będzie musiała być cały czas na smyczy, a to już bez sensu, a jak w taką pogodę jaka jest teraz wejdzie do wody to wizytę u weta mamy na bank.
W ogóle zapraszam do nas na 19:00, na pewno będziecie się fajnie bawić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Ha! My pilnie potrzebujemy kogoś z aparatem - pojedziemy w tzw Gdziebądź byleby zarobic troche zdjęć:)[/QUOTE]

Ale chodzi Ci o jakiś konkretnie ładnie robiący zdjęcia aparat? :)
Czy po prostu?

No właśnie... Nie możemy się zebrać -.-
Ja mogę od jutra do niedzieli się umówić, bo mój brat wyjeżdża i nie będę musiała go pilnować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove']Ale chodzi Ci o jakiś konkretnie ładnie robiący zdjęcia aparat? :)
Czy po prostu?

No właśnie... Nie możemy się zebrać -.-
Ja mogę od jutra do niedzieli się umówić, bo mój brat wyjeżdża i nie będę musiała go pilnować.[/QUOTE]

Jej chodzi że potrzebuje zdjęć swoich psów ;) a nie ma sama aparatu aby zrobić xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...