Jump to content
Dogomania

Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..


Folen

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=&quot]Przepraszam ze nie podziękowałam nikomu, nie dam rady stawić temu czoła i rozmawiać o tym co się stało. Nie umiem ubrać w słowa...Nie umiem nadać kształtu myślom...
Popatrzcie swoim psom w oczy niech one wyrażą moja wdzięczność za Wasza pomoc i pamięć...

[SIZE=4] Miłość nigdy piękniej nie zaszczeka w moim sercu[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Umka'][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=&quot]Przepraszam ze nie podziękowałam nikomu, nie dam rady stawić temu czoła i rozmawiać o tym co się stało. Nie umiem ubrać w słowa...Nie umiem nadać kształtu myślom...[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Verdana]Popatrzcie swoim psom w oczy niech one wyrażą moja wdzięczność za Wasza pomoc i pamięć...[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=4]Miłość nigdy piękniej nie zaszczeka w moim sercu[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/quote]

Nie musisz dziekowac, tu kazdy z kazdym sie laczy w tym bolu... jestem z Toba.... jestesmy z Toba.... trzymaj sie .....

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Umeczk![/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Zawsze z lękiem tu zaglądam nie wiem poprostu czuje pustkę jak czytam, że kolejny przyjaciel odszedł za TM. [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Umeczko naprawde wierzyłam ze maleństwo się znajdzie. Jak zobaczyłam, że jadnak tak się nie stanie nie mogłam w to uwierzyć. Bardzo mi przykro.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][SIZE=3]Twoje życie - ta mała historia - przesiąkło miłością tak bardzo...
kalendarze nie maja[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3] już[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3] sensu istnienia, czas staną w miejscu...
nicość wszechogarniająca bije w puste ściany serca...
Bo niema boga a jeśli kiedyś okaże się ze jest...
będzie moim największym wrogiem...

[IMG]http://umeczka.fm.interia.pl/sza%B3.jpg[/IMG]
moj wariacie kochany...


[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...