Jump to content
Dogomania

Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..


Folen

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mi sie snila moja Sunia tylko raz.... a tak jak spie to czuje ze ona jest, jak sie budze to boli bardzo serce, swiadomosc.... tym razem jej nie lubie.... moglabym tak spac i spac.....
wspolczuje bardzo i zycze Twojej Slicznej Suni zeby byla radosna i zdrowa za TM... i zebysmy kiedys je spotkaly ... i mogly poprzytulac i poczuc znowu ich zapach, bez ktorego zycie stracilo sens.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Umka']tego zapachu chyba człowiek nie jest w stanie zapomnieć... swoją Yoszki poznałabym z zamknietymi oczami. ale na tym swiecie taka szansa została mi brutalnie odebrana...[/quote]
ja caly czas wychodze na dwor i patrze na niebo i blagam o to zeby ja kiedys dotknac, placze .... i ciagle jest jakas nadzieja ze mozna to wszystko oswrocic... analizuje co by mozna bylo zrobic inaczej... i czy mozna by bylo... straszne mam poczucie winy ze nie wyszlam ze skory swojej zeby jej pomoc... nigdy juz nie bedzie tak samo:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='Umka']tego zapachu chyba człowiek nie jest w stanie zapomnieć... swoją Yoszki poznałabym z zamknietymi oczami. ale na tym swiecie taka szansa została mi brutalnie odebrana...[/quote]

[B][FONT=Comic Sans MS]Umeczko od odejścia Sary dzisi mija 11 miesięcy. Ostatnio zdawało mi się, że czuje jej zapach.Boże jak ja się wtedy poczułam. Nie umiem tego opisać. Przez chwilkę zdawało mi się, że ona jest w domu. A po chwili brutalny powrót to szarej rzeczywistości. Czesto się łapie np. na ty, że wracam do domu i już ma na końcu języka czy ktoś był na dworze z psem. Nawet po takim czasie łapie się na różnych rzeczach.To jest właśnie przywiązanie.[/FONT][/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Coś w Twoich oczach sprawia, że
chcę się zatracić w Twoich oczach..
Coś w Twoim głosie sprawia, że
serce bije szybciej..
i sprawia, że to uczucie
będzie ze mną wiecznie...
Będę kochać Cię zawsze
bo Ty jesteś dla mnie wszystkim
i nigdy nie kochałam tak mocno.."

zawsze będę o Niej pamiętać...

Link to comment
Share on other sites

Umka, słońce... Wiem, to już 2 miesiące... Ale ja i tak nie mogłam w to uweirzyć :shake: Zdaje sobie sprawę że to co pisze to tylko słowa, bo chodź przeżyłam już śmierć mojego doga to i tak nie będe wiedziała co Ty czujesz teraz...

Dzisiaj się dowiedziałam o śmierci Soniaka.. ojca mojego słońca,

Niech razem biegają po tych zielonych łąkach, na których czasu nikt im nie liczy, i gdzie zawsze będą wolne, wolne nie od nas, a od swoich trosk i psich problemów... Wolne od tej codzienności która przytłacza i nas i je...

Wolne bo wkońcu mogą całymi dniami biegać razem, bez smyczy. kagańców i innych i nikt im tego nie zabroni... Mogą żywnie niszczyć teraz gazety, zjadać kwiatki, wysypiac sie wkońcu na wiecznie zabronionych kanapach czy łóżkach.. Mogą wszystko poza jednym...

Nie mogą przyjść i przytulić się do nas, trącić zimnym i mokrym nosem, pozaczepiać w najmniej odpowiednich chwilach... Nie mają części swojego serca bo ono zostało z nami, i pozostanie do póki znowu się nie spotkamy...



Yoszi... [']

Link to comment
Share on other sites

Umka, tak mi przykro.... ja tez odchodze od zmyslow.... nie daje rade zyc normalnie , tak Ja kocham ze bez Niej nic nie istnieje....
Yoszi<*> spotkaj tam Ernusie, blagam.... ona taka bezbronna , taka samotna beze mnie, pomozcie tam sobie nawzajem bo my tutaj mozemy tylko plakac ....

Link to comment
Share on other sites

Yoszki to najwspanialszy człowiek na ziemi psią skorą powleczony...jej mądrość, jej serce, piekno wewnetrzne... była cudem , marzeniem, nadzieją i miłością samą w sobie. była moim sensem, moja wiarą, moim...Bogiem

przepraszam jeśłi kogos uraziłam ale to jest moja prawda i moje wspomnienie...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nawet jeśli dojde tam gdzie chcę
Spłonie w ich zachwycie sen
Będe kroczyć wśród najdroższych znanych miejsc
Już nie będzie ciebie przy mnie wiem
Nawet jeśli zniknie cały zgiełk
Świt odgoni myśli złe
W smutku znajde sens
A w śmiechu skryje się
Już nie będzie ciebie przy mnie wiem

Będę czekać na ciebie tam
Zaczekam na ciebie tam

Nawet jeśli uda kochać się
Zimo zrzuci skórę swą
Spowiedź ramion będzie zawsze smutna bo
Już nie bedzie ciebie nigdy przy mnie wiem, nie będzie cie

Ciszy już nie boje się
We mnie grają słowa twe
Najpiekniejszy świata skarb
Miałam w dłoniach ciebie tak...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wiesz tyle łez dzisiaj radoci.... to dla Ciebie Yoszi
boje sie czasem tutaj zagladac...zburzyc nadzieje ze jestes na dworzu i wykopujesz cebulki kwiatow i podgryzasz badyle z roz... pamietaj ze jestes biciem mojego serca, tylko nasza milosc trzyma mnie w pionie...tylko dla Ciebie...

To glupota przestac kogos kochac tylko temu ze odszedł...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...