Jump to content
Dogomania

Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..


Folen

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więc napisze tutaj, bo już nie wiem gdzie jest aktualny :)
Byłam w piatek w schronisku, niestety nikt nie widział i nic nie ma. Babka ze schroniska mi powiedziała, ze tez kiedyś szukała psa. Dawała wszędzie ogłoszenia - w gazetach, TV, radiach i się odnalazła. Więc moze też o tym pomyśleć?
Spotkałam sie też z wolontariuszkami. Dałam plakaty. Mają mieć oczy otwarte.
W sobotę pojechałam w okolice Gajowej - Jarzębinowej. Niestety nic nie widziałam, rozmawiałam z ludźmi którzy byli na spacerkach ze swoimi psami. Pokazywałam zdjęcia, niestety nikt nie widział :(
Swoją drogą, jest tam baardzo dużo domków jednorodzinnych w okolicy i chyba trzeba pójść na spacer :)
Jutro jadę do weterynarzy, porozwieszam plakaty, jak skseruję porozdaję. Generalnie daje plakaty gdzie się da.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje Wam bardzo za tak ogromna pomoc... wczoraj dostalam tez informacje ze ktos widzial moje serduszko w bielsku podlaskim (25km od branska) wolno biegajaca. maja to sprawdzic... ja od siebie nie napisze nic bo slow brakuje aby opisac co przezywam...
moje yoszkowe szczescie badz dzielna!

Link to comment
Share on other sites

jest!
bywa tam morisowa
[FONT=Arial]*święta, ferie, wakacje itp spędzam w Bielsku Podlaskim (50 km od Białegostoku / podlaskie); można dopisać mnie też w kontaktach woj. podlaskiego. Jeśli tylko będę mogła pomóc "naszym" psom, to bardzo chętnie...[/FONT]

wolontariusz na Paluchu no i jak widac ...
pisze zaraz do magdy pw

Link to comment
Share on other sites

może Yoszi się już znalazła? niestety nie mogę czynnie włączyć się do poszukiwań, bo mam małe dziecko, ale jak tylko jestem w B-stoku (mieszkam pod), to się pilnie rozglądam...ale niestety :shake:
teraz przeczytałam, że była widziana w BP, myślicie, że mogła przejść tyle km, to chyba mało prawdopodobne, chyba raczej trzymałaby się ludzi? a ta info o pobycie w B-stoku to była pewna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...