Jump to content
Dogomania

Kodi. Zastrzyk śmierci już na Niego czeka. Ratujmy Go! Zbieramy deklaracje na hotel.


kasia93

Recommended Posts

  • Replies 860
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o i to jest swietne rozwiazanie, konto w pierwszym poscie, pare osob zadeklarowalo ze kasa poleciala a watek zamknijmy,przeciez rozlicznia i tak nie ma... odpowiedzialnosc polega na tym ze jak sie powie A to trza powiedziec B nawet jesli po drodze staja inne niewygodne literki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Piszcie do Kasi jeżeli coś chcecie wiedzieć o Kodim.
A czy wątek zostanie zamknięty to też zależy od niej, narazie jeszcze jest to można korzystać z okazji. A co do zamkniętych ust to chyba juz wszystko zostalo wykrzyczane i powiedziane.[/QUOTE]

Nie zależy od Kasi, ale od moderatora.
Wątku nie można ot tak sobie zamknąć, bez żadnych rozliczeń, wyjaśnień itd...

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem...
Założenie wątku psu to przede wszystkim odpowiedzialność - zdjęcia psa, wieści o nim, [B]AKTUALNE ROZLICZENIA[/B], trzeba też się liczyć z tym, że jeżeli na dogomanii wystawia się wątek psu, który zaatakował małe dziecko, to oponie mogą być na prawdę różne, bo to jest wyjątkowa sytuacja, takich wątków i z takimi psami na dogo nie ma na co dzień, i uwierzcie mi lub nie, ale zamknięcie wątku to nie jest rozwiązanie. Była mowa o behawioryście, hoteliku... ciekawa jestem, czy teraz to wszystko wypali, bo najlepiej zamknąć wątek i mieć wszystko w d***e, a gdzie odpowiedzialność? Zresztą, [B]agnieszka32[/B] dobrze mówi, że bez rozliczeń wątek nie będzie zamknięty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']rozliczenia można podać osobom, które zadeklarowały jkieś kwoty :P[/QUOTE]
Jesli zbiera się pieniądze poprzez forum, to zgodnie z regulaminem należy rozliczyć je w wątku.

[I]13. W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, wydatków i salda końcowego.
a. gdy fundusze zbierane są na konto fundacji/ schroniska na ogólne potrzeby rozliczenia nie sa potrzebne
b. gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie. Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne, a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy. Fundacja/schronisko infromuje o tym ile zostało pieniędzy i że wykorzystuje je na inne potrzeby.
c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia, a po skończonej akcji zapytać userów na co chca przekazać reszte pieniędzy.
d. W WYPADKU GDY ROZLICZEŃ NIE BĘDĄ ZAMIESZCZANE W 1 POŚCIE WATKI BĘDĄ USUWANE, A OSOBY ZBIERAJĄCE PIENIADZE BĘDĄ BANOWANE [/I]
To z regulaminu PWP

Link to comment
Share on other sites

w klatce jest trzymany? no bez przesady .. zeby schronisko tak traktowało psa , wiemy ze mial prze[rawe z dzieckiem ale to jeszcze nie powód zeby go zamykać w klatkach i w ten sposób znęcać sie nad nim... jezeli ten pies zostanie uśpiony będzie to przykład dbania o bezdomne zwierzęta w Polsce.. nikt poza osoba która ogłosiła psa nie podjął sie pomocy , najlepiej pozbyć sie nie wygodnego tematu a nikt nie pomyśli ze to zwierze czuje odczuwa strach ból .. moze wkoncu ktos zaopiekuje sie tym psem?
...Barkelona takie to jest dziwne ze ktos sie interesuje losem psa skazanego na klatke w schronisku? na smierc, sadze ze kazda osoba ktora zajmuje sie pomoca bezdomnym zwierzetom zainteresuje sie ta sprawa... czy aby sie nie myle jezeli tak to proze o sprostowanie......Dogoamnia jest zrobiona po to by wlasnie pomgac takim zwierzetom jak Kodi? ma byc zamkniety temat tylko niech ktos poda powod na jakiej podstawie ma byc zamkniety? to herezja jakas z tym uprzedzeniem do tego amstafa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']Kto założył wątek, powinien go kontynuować aż do [B]jakiegoś[/B] rozwiązania sprawy. To, ze pies został zamknięty w klatce w schronisku jak dzikie zwierzę w ZOO, nie jest żadnym rozwiązaniem.[/QUOTE]

Ponoć czeka na zastrzyk śmierci, ale nie może się jak widać doczekać. Autorka wątku sama pewnie nic nie wie stąd brak jakichkolwiek rzetelnych informacji.

Link to comment
Share on other sites

Żeby chociaż wiedzieć co z nim. Bo to że był w wiadomościach, gazecie to nie znaczy, że musi być na forum przez 2 dni zrobić szum i to wszystko - jak w mediach.
A czy jest tu ktoś z Ostródy, kto mógłby zajrzeć do psiaka?.
Ja jestem z Olsztyna, pół godziny drogi jeżeli dałoby radę i byłaby potrzeba to mogę zajechać i zobaczyć czy Kodi jest, jak się ma i zapytać co i jak. Bo strasznie mi go żal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase'][B][COLOR=red]Żeby chociaż wiedzieć co z nim.[/COLOR][/B] Bo to że był w wiadomościach, gazecie to nie znaczy, że musi być na forum przez 2 dni zrobić szum i to wszystko - jak w mediach.
A czy jest tu ktoś z Ostródy, kto mógłby zajrzeć do psiaka?.
Ja jestem z Olsztyna, pół godziny drogi jeżeli dałoby radę i byłaby potrzeba to mogę zajechać i zobaczyć czy Kodi jest, jak się ma i zapytać co i jak. Bo strasznie mi go żal.[/QUOTE]

Podczytuję watek - nie wypowiadam się, bo uwazam,że obydwie strony mają swoje racje - prawda jak zwykle lezy pośrodku!
Nie rozumiem zupełnie postów z pytaniem co z psem!
Uważam,że osoby zainteresowane,niezależnie od opcji,powinny zadzwonić do schroniska!
Przecież skoro wątek został założony przez niepełnoletnią,pełną emocji wolontariuszką,która nawet dokładnie nie potrafi opisać aktualnego zachowania psa w schronie!! - to nasuwa się pytanie czy kierownictwo w ogóle wie,że pies ma wątek,że chce się go wyciągać,że zbierane są pieniądze na ten cel!
Myślę,że to najrozsądniejsze wyjście:razz:
Przy okazji można się będzie dowiedzieć jak pies czuje się psychicznie, jak się aktualnie zachowuje i czy wychodzi na spacer?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...