Jump to content
Dogomania

NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM


jusstyna85

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4][B][SIZE=5][COLOR=red]NIEWIDOMY[/COLOR][/SIZE][/B] pies,czy nawet człowiek potrafi ujrzeć [B]więcej[/B],niż widzący

[SIZE=5][B]a dlaczego?[/B][/SIZE][/SIZE] [SIZE=4]

BO [B][COLOR=red]WIDZI WIĘCEJ.[/COLOR][/B]...patrzy nieskalaną duszą i sercem...[/SIZE] [SIZE=4]

Zauważa drobnostki i całe piękno otaczającego świata.[/SIZE] [SIZE=4]

Czuje je w zapachu,dotknięciu i [B]w[/B] ........[B]człowieku.[/B]..[/SIZE] [SIZE=4]

Tak przynajmniej powinno być...Człowiek winien być przewodnikiem dla psa,szczególnie dla psa specjalnej troski...[/SIZE] [SIZE=4]
[/SIZE][/CENTER]

[CENTER] [SIZE=4]W przypadku tego psa stało się [SIZE=5][B]INACZEJ[/B][/SIZE]...

Człowiek tylko żądał,czegoś chciał, w zamian niczego nie dając,prócz [COLOR=red][B][SIZE=5]CIĘŻKIEGO ŁAŃCUCHA[/SIZE][/B][/COLOR],okalającego drobną szyjkę...

[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7380/dsc02709tr.jpg[/IMG]

Każdy ciągnie za sobą jakieś zmartwienie,problemy,mówi się w przenośni,że "ciągnie swój krzyż".Ten psiak po mieście nie ciągnął wyimaginowanego "krzyża",tylko ważący pare kg [B]ciężki łańcuch,który pasowałby na krowę...
[/B]
Biegał od jednej osoby do drugiej,potykając się drzewa,krawężniki i prosił o [SIZE=5][B][COLOR=red]LITOŚĆ.[/COLOR][/B][/SIZE]..o ściągnięcie z niego owego "krzyża" i swojego przewodnika,który byłby ostoją bezpieczeństwa,który wskazałby drogę...

NIE ZNALAZŁ...

Za to znalazł się w Schronisku pośród 350 innych psów,które manifestują swoją niezależność,siłę,by przeżyć w stadzie,[B]gryząc się i zagryzając.[/B]..

Obecnie jest oddzielony od psów,lecz zbliża się lato,ludzie będą masowo wyrzucać swoje psy,znajdą się inne-pogryzione,czy po wypadkach potrzebujące osobnego pomieszczenia,a co wtedy będzie ze zwykłym ,ślepym psem,dla którego każdy odczuwany ruch powoduje merdanie ogonkiem...?

To człowiek znowu będzie decydował,który ma mieć większe szanse na przeżycie...

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8991/dsc02721i.jpg[/IMG]

ON NIE MA SZANS NA PRZEŻYCIE W SCHRONISKU,mimo najszczerszych chęci pracowników...

Ma ok 6-8 lat,jest średni.Wielką(powiedziałabym zbyt wielką) wiarę w ludzi.Jest bardzo łagodny,oddany człowiekowi.On kocha ludzi,mimo tego,co mu zrobili...Nie sprawia żadnych problemów.
[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2907/dsc02715x.jpg[/IMG]

PILNIE POSZUKIWANY DOM TYMCZASOWY,BĄDŹ DEKLARACJE NA HOTELIK

19.05
Danavas jedzie po Bobiego do Schroniska i zabiera go do siebie.Jeśli jej psiaki zgodzą się na tymczasowicza,to zostaje u niej w dt,jeśli nie,to będziemy zbierać na hotelik.

22.05
Psiaczek zostaje na DT u Danavas.Przydałaby się konsultacja u okulisty.Pilnie potrzebne pieniążki
[/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wydarzenie na FB.Rozsyłajcie znajomym.

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=170266766365640&pending[/URL]


moni12 - 20 zł
Lolalola - 15zł stałej i 25 jednorazowo
paulinken 10 zł
Lili8522 - coś
marra - 20 zł stałej
26asia - 10 zł stałej
anula42 - 150 zł jednorazowo

Link to comment
Share on other sites

Kurcze to tragedia psa niewidzącego w schronisku.Ale gdzie jakieś DT znaleźć?A ludzie są beznadziejni,jeżeli nie mają ogrodzenia,wystarczyło by pare sztachet zbić do kupy aby ustanowić płot i psa puścić wolno a nie uwiązywać psy na łańcuchach.Widząc psa na łańcuchu zawsze miałam ochotę się spytać-jak ten ktoś by się czuł na łańcuchu i spytałam-odpowiedź brzmiała:ja nie jestem psem tylko człowiekiem i jeszcze przy okazji kilka epitetów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']mamy jakieś dodatkowe info na temat psiaka? Jaki jest do innych psów? jaki do ludzi?o dzieci nie pytam :-)[/QUOTE]


ja go widziałam chwilę,więcej będzie mogła powiedzieć Asta17.W 1. kontakcie jest ufny,nie boi sie,cieszy sie na "widok" człowieka.Nie ma takich typowych objawów ślepego psa,który bojąc sie sytuacji np. warczy.Jak dla mnie,to jest bardzo łagodny.

Link to comment
Share on other sites

Piszcie do Kikou , Ona ma takie staruszki. Za mało nas i nic się tu niedzieje co mogło by psinie pomóc. Dziewczyny załozyłyscie wątek psiakowi , wiec rozkręccie go i wyciągnijmy ta bide . Dam stałą jak sie dt znajdzie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...