Jump to content
Dogomania

Iga zostaje w domu tymczasowym na zawsze! Już nigdy więcej nie będzie bezdomna! :)


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iga jest u mnie. Nie może tu zostać długo, bo moje koty i suką są wobec niej agresywne :mad: Mam 3 pokoje, nie wystarcza mi pomieszczeń na izolowanie wszystkich (koty nie mogą być razem).
Nie zostawiajcie mnie teraz.
Tylu ludzi uczestniczyło w wątku Igi, gdy wyciągałam ją ze schrona, gdy operowaliśmy, a teraz?...Cisza. Nie dam rady. Już raz przerabiałam włóczęgę z psem przez ponad miesiąc, nigdy więcej!
Nie wykluczam w takiej sytuacji oddania Igi do schrona...
Chyba, że damy ją do hotelu, ale potrzba będzie dużo pieniędzy na utrzymanie. Niewiadomo kiedy dla Igi znajdzie się dom.

Link to comment
Share on other sites

:shake: :shake: :shake: boszeee, przeciez to tak wdzieczna, milutka sunia!:shake: :shake:
A czy Igusia jest na allegro?? 100zl dorzucimy do hotelu,teraz!

Ale hotel to tylko tulaczka i czekanie:-(
Jak to mozliwe,ze NIKT nie chce adoptowac takiej slodkiej suni:-( :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Hotel jest bardzo drogi...Może jednak jakiś tymczas, może za niewielką opłatą?
Maszka jesteśmy z tobą!!!
Ten dom jest pewny, czy to tylko spekulacje?[/quote]

Dom pewny, są ludzie zdecydowani na Igusię ale czeka ich przeprowadzka do nowego domu, na wieś. A to dopiero w styczniu właśnie.
Iga dobrze przespała noc, chrapie jak stary chłop, ale nie ma z ną najmniejszych problemów! Położy się i leży, nie dokucza, nic nie drapie...To tylko (aż) miesiąc. Szkoda oddać Igę do hotelu, znowu będzie 'niczyja' a ona to czuje. Chdzo za mną krok w krok, bo boi się, że ja zostawię. Co ona musi sobie myśleć? :-( Tak chce kochać, a coraz to nowi ludzie się jej pozbywają.
[COLOR=Red][B]Potrzebujemy miesiąc tymczasu!!![/B][/COLOR]

[quote name='ARKA']:shake: :shake: :shake: boszeee, przeciez to tak wdzieczna, milutka sunia!:shake: :shake:
A czy Igusia jest na allegro?? 100zl dorzucimy do hotelu,teraz!

Ale hotel to tylko tulaczka i czekanie:-(
Jak to mozliwe,ze NIKT nie chce adoptowac takiej slodkiej suni:-( :shake:[/quote]

Tak, Iga jest na allegro, i podobno nawet byli chętni państwo, by ją zaadoptować. Wiem to od Tiger, oczywiście ci ludzie do mnie ani do Oli nigdy się nie odezwali :angryy: ARKO dziękujemy za ew. pieniądze, jeśli wejdzie z grę hotel, będzie ok. 5 dni.
Jaki hotelik proponujecie? Trzebaby wysłać Igę tam gdzie ludzie zajmują się troskliwie psami, poświęcają im dużo uwagi. Trzeba dać Idze bezpieczeństwo i poczucie zaufania.

Link to comment
Share on other sites

No i udało się, na szczęście!!! :multi: Co za ulga! Iga pojedzie na dt, na ok. miesiąc na wieś, niedaleko Lublina. Dom sprawdzony, pewny, nic złego nie będzie sie dziać.
Mam taką nieśmiałą prośbę...Chodzi o pięniądze na utrzymanie Igi w dt. Muszę dać troszkę pieniędzy i karmy, będę odwiedzać ją co tydzień. Po prostu nie mam żadnej wolnej kasy. Jestem spłukana...Czy moge liczyć na Waszą drobną pomoc?...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję tym, którzy chcą pomóc. Myślę, że kwota nie musiałaby być zbyt wysoka, może coś około 50 zł. Iga stała się wybredną panienką, trzeba gotować pyszne zupki na kurczaczkach i innym mięsku gulaszowym, albo dawać jej ulubioną, pachnącą karmę-mielonkę. Potrafi jej wsunąć duuuże ilości, ale naturalnie dbamy o linię :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odwiozłam Igę do DT. Jest grzeczna, troszkę poszczekuje, ale ogólnie bardzo dobrze się tam czuje. Ma ogromny wybieg-całe podwórko, biega jak szalona i bawi się z kumplem-psem-kawalerem. Nie jest jednak zainteresowana zalotami, groźnie warczy, gdy ten chce 'czegos więcej' ;)
Zawiozłam worek suchej karmy, 4 długie mielonki, 3 duże puszki. Do następnego weekendu powinno jej wystarczyć, chociaż z tego co widzałam jej tymczasowy właściciel trochę ją rozpieszcza :mad:

Ustaliłam z nowym właścicelem Igi, że utrzymanie psa wyniesie 5 zł/dzień. Nie jest to dużo, hotele są o wiele droższe, ale uważam, że należy się za opiekę nad psem. Iga wymaga sporo uwagi. Dlatego przez miesiąc będzie przy niej trochę chodzenia. Czy mogłabym liczyć również na Was w tej kwestii? Każdy grosik, będzie dobry.
Muszę także Igę zaszczepić i odpchlić.
Oj troszkę się tego nazbierało.
Proszę o jakieś wsparcie.
Na jedzonko już dostałam pieniądze od [B]Buni1[/B]-50 zł. Dziękujemy Ci z całego serducha!!!! :Rose: Ja i Igusia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...