Jump to content
Dogomania

Iga zostaje w domu tymczasowym na zawsze! Już nigdy więcej nie będzie bezdomna! :)


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Liczyłam na to, że Ola zakocha się w Idze, Iga w Oli i suka tam już u niej na stancji zostanie...Dlatego była tu taka cisza. Chyba jednak moje plany legły w gruzach...
Ola dzwoniła do mnie kilka dni temu, że Igusia nie wiadomo-czy ze stachu przed porzuceniem, czy z nudów, pod nieobecność Oli (jedyne 1,5 godz.) wyciągnęła jej wszystkie ciuchy z szafki-fakt, że była niedomknięta, a do tego otworzyła lodówkę i wyżarła-margarynę+pasztet domowej roboty.
Stwierdziłyśmy, że to jej pierwszy samotny dzień w domu-ma prawo.
Jednak sytacja sie powtórzyła...
Ola, która jest troskliwą osobą, martwi się jak jej współlokatorki to dalej zniosą. Są bardzo wyrozumiałe i kochają Igę, ale nie wiem na jak długo wystarczy im cierpliowości...Do etgo marwti się o Igę-że sie denerwuje...
Chodzi o to, że Ola nigdzie nie może ruszyć się bez Igi, sunia chodzi za nią krok w krok. Ola jest przez nią związana-nie może wychodzić kiedy i gdzie chce, a jeśli już musi, bierze ze sobą psiaka.
Ale wiadomo-na uczelnię czy do sklepu nie może jej z sobą wziąć. A wtedy Iga rozrabia. Ona potrzebuje po prostu dużo uwagi i pokazania jej że już nigdy nikt jej nie zostawi-jej zachowanie na pewno z czasem się zmieni, ale początki mogą być z Iga przy boku przez 24 h.
Do tego idą święta. Nie mamy co zrobic z Igusią. Mój walnięty kot nie zaakceptuje jej w domu, natomiast Ola mieszka ponad 100 km stąd, w busa psa nie wpakuje, bo ludzie sie nie zgadzają...

Szukamy więc dla niej domu, na stałe...

Okazało się też, że Iga suwa doopką po ziemi-podejrzewamy coś z gruczołami przy odbycie. Pójdziemy na przegląd na początku przyszłego tyg, więc dowiem się dokładnie co i jak, bo na robale to mi nie wygląda. Owszem, też warto podać coś bójczego, ale sprawdzimy doopcię pod względem gruczołów.
To oczywiście nic bardzo groźnego-wyciska się płyn, który się tam znajduje i takie czynności prawdopodobnie trzeba będzie powtarzać do końca życia, jednak ze sporymi odstępami.

Dom dla Igi bardzo potrzebny, musi się znaleźć do świąt!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...