Jump to content
Dogomania

RUDEK-po tylu przejściach znalazł DS!


Angel

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja już jestem i uzupełniam : nowe pieniążki na rudaskowym koncie :
z plastereczków :
[SIZE="4"][U][B]Agata51- 20 zł i werenn - 10 zł [/B][/U][/SIZE]

Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc :loveu::loveu::loveu: i przepraszam , że czasami z opóźnieniem przekazuję informacje , ale ostatnio brakuje mi czasu i sił :-( . Ale jestem cały czas z Rudaskiem , nawet go odwiedziłam w sobotę po schronie :):):). Ale on wpatrzony w cicię :):):) . Fajniutki jest i dzielny z tym wszystkim .

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam wszystkie cioteczki że nie pisałam na bieżąco ale mam masę spraw do załatwiania w temacie Dni Obornik. A wiec Rudasek pociachany:-(. Wet twierdzi że nie było innego wyjścia. Noga od tej zdrowej strony jest ponacinana w trzech miejscach. Na szczęście nic się nie babrze tylko trochę Rudka boli jak mu przy tym grzebię .Opatruję więc tą nogę teraz z jednej i z drugiej strony. Oczywiście żadnych opatrunków nie ma więc wszystko ładnie zasycha i nie ropieje. Postaram się na dniach porobic Rudaskowi zdjęcia i zobaczycie jak ta stara rana już "ładnie" wygląda.
Doszły nowe wydatki:
30zł - spirulina
16zł - olej z wiesiołka
20zł - olejek herbaciany 2x

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniam Rudaskowe konto :) :

Pieniądze od [SIZE="4"][B]Selengi[/B][/SIZE] za allegro cegiełkowe : [SIZE="4"][B]496,65 zł[/B] [/SIZE]:loveu:
[SIZE="4"][B]Biszat : 10 zł [/B][/SIZE]:loveu:
[SIZE="4"][B]K&M : 30 zł:loveu: [/B][/SIZE]za plastereczki

Link to comment
Share on other sites

Angel , uzupełnij jeszcze wydatki Rudka o badania krwi , które były na początku , pierwsze kosztowały 37 zł , a drugie 28 zł .

Dzisiaj rozmawiałam z cicią przez telefon , ale szczerze powiem nie wiem jak nóżka po cięciu , nie zapytałam :oops:. Ale chyba dobrze , bo by mi sama powiedziała gdyby było coś nie tak . Wiem natomiast , że cicia jest na etapie oswajania Rudka z Heniem. Tak się chyba chłopaki nie za bardzo kochają . No ale masakry nie ma :) .

Link to comment
Share on other sites

U Rudaska na pewno dobrze :) , a cicia nie pisze pewnie , bo ma w głowie organizację Dni Obornik , na których będziemy zbierać kasę na duże budy do schronu i pójdziemy tam z kilkoma psami, żeby je pokazać światu :):):) .

Link to comment
Share on other sites

U Rudka naprawdę wszystko świetnie się goi. Nowe rany jeszcze nie wyglądają zachwycająco ale już nie bolą i ładnie się goją. Rudek jest zarąbiście wesołym psiakiem, na spacerach przeszczęśliwy. Tak jak Piesia pisała spotkanie z Heniem nie takie złe ale jak jeszcze są te rany to ja bardzo nerwowa jestem i im się chyba to udziela. Poczekam z tą "przyjaźnią" do wygojenia się ran bo chyba bym umarła jakby Henio krzywdę Rudkowi zrobił.
[IMG]http://i53.tinypic.com/34s45y8.jpg[/IMG]

To jest ta pocięta przez weta zdrowa strona

Link to comment
Share on other sites

To brązowe na obrzeżach to propolis. W tej chwili rana już jest czysta nie ma ani krwi ani ropy. Jedynie utzrymuje się podkurcz ale teraz jak to wszystko jest poluzowane to na spacerach jakaś taka swobodniejsza jest ta noga. Niestety przez te nacięcia musiałam zrezygnować z masowania ale jak tylko bedzie to możliwe to zaraz zaczynam masowanko tej nózki.

Link to comment
Share on other sites

ciocie kochane wiem, że teraz się głównie zajmujecie Rudkiem i innymi psiakami ze schronu, ale Pucek został troszkę zaniedbany.
Telefony nie dzwonią, Pucek zaczął się czuć zbyt pewnie u Emmy i zaczyna robić się niefajnie... atakuje jej staruszki, na spacerach jak jest spuszczony to ucieka...
może coś doradzicie??

może by trzeba załatwić jakąś wizytę behawiorysty??
proszę, zaglądnijcie na wątek waszego Pucka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...