Jump to content
Dogomania

RUDEK-po tylu przejściach znalazł DS!


Angel

Recommended Posts

[quote name='cicia1977']Oj nie taka dzielna ze mnie kobitka. Ostatnio kontaktowałam się z Panią D. na facebook-u i tam też przekazałam jej decyzję(na PW). Właściwie to miękka jestem i dlatego taką obrałam drogę komunikacji.
[/QUOTE]

Dzielna, dzielna! Jak ja starałam się Pani D. na fb wytłumaczyć dlaczego nie to też dużo mnie to kosztowało, zwłaszcza, że Pani D. kompletnie nie rozumiała tego co staram się jej przekazać. Wiem, że było to dla Ciebie trudne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=2][B][COLOR=magenta]który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [COLOR=blue]zapraszam na bazarek [/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, rośliny[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

U Rudzielca właściwie nic juz się nie dzieje i ja sama nie raz nie wiem co pisać. Ale jest jedna fajna wiadomość u Rudaska:-) Rudek jak idzie na smyczy to pięknie stąpa na chorą nóżkę. lekko ją podgina tylko wtedy jak biega na luzaku ale na smyczy jak idzie spokojnie to tak jakby nigdy nic mu się w tą nogę nie stało:-)


[SIZE=4][COLOR=magenta][B]DZIEWCZYNY URATOWAŁYŚMY GO!!!!!:multi:[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']U Rudzielca właściwie nic juz się nie dzieje i ja sama nie raz nie wiem co pisać. Ale jest jedna fajna wiadomość u Rudaska:-) Rudek jak idzie na smyczy to pięknie stąpa na chorą nóżkę. lekko ją podgina tylko wtedy jak biega na luzaku ale na smyczy jak idzie spokojnie to tak jakby nigdy nic mu się w tą nogę nie stało:-)


[SIZE=4][COLOR=magenta][B]DZIEWCZYNY URATOWAŁYŚMY GO!!!!!:multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Hura! Hura! Hura!

Link to comment
Share on other sites

podgladam skromnie wątek RUDZIA i bardzo sie cieszę z sukcesu, sierść na łapeczce można bardzo szybko przywrocić do normy, napiszę o tym ale teraz bardzo się spieszę, co do domku to sprawdza się zawsze powiedzenie śpiesz sie powoli, znajdzie sie napewno odpowiedni domek, ale dopiero wtedy jak już nie bedzie żadnych watpliwości, może zmieńcie tytuł wątku na bardziej optymistyczny???

Link to comment
Share on other sites

pozwalam sobie [COLOR=blue][B]zaprosić na bazarek[/B][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=magenta]

który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [/COLOR][/B]
[/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, kwiaty, kosmetyki[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL]

[SIZE=2][U]Codziennie dokładam nowe oferty[/U]

Wspomogłam wiele zwierząt m.in. Rudka, proszę teraz o pomoc dla innych.
Może coś kupicie, może poreklamujecie, może podniesiecie?[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']hej Rudek, z gdzie twoja tymczasowa pańcia??
zjadłeś ją, że się tutaj nie odzywa??[/QUOTE]
W imieniu cici melduję , że jest cała i zdrowa . Wyjechała na urlop :):):) . I odpoczywa :) . Ale spokojnie Rudek , wraz z Heniem , Beti i oczywiście synem cici , są pod dobrą opieką .

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkie Cioteczki po długiej nieobecności:-) byłam, widziałam, wróciłam. A Rudasek:-)pod znakomitą opieką mojej mamusi zasiedział się u mnie, oj zasiedział chłopak. Ale wróciłam i zabieram się ostro za ogłaszanie Rudego pycholka...
Akrum WIIIEELLKKAA PROŚBA - nasmarujesz coś fajniutkiego o Rudasku do ogłoszeń?
Ma chłopak trgizm w przeszłości to moze coś wzruszającego?

Link to comment
Share on other sites

Witaj cicia1977 :)
Napiszę coś, tylko proszę o chwilę cierpliwości, mam ostatnio tyle na głowie, że na niczym się skoncentrować nie mogę.

cicia1977 do Ciebie też mam prośbę - przeczytaj proszę wątek naszego Kubusia (w u mnie w podpisie) - pogryzionego przez kolegę z kojca.
Może masz coś, jakieś pozostałości po Rudku, co by nam się przydało?
Albo jakieś rady?? Tak na już??

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Rudasek już zdrowiutki i bezpieczny pozwolę sobie zaprosić na wątek naszych maluchów z parwo , jak by ktoś miał ochotę i czas zajrzeć : [url]http://www.dogomania.pl/threads/211325-4-szczeniaki-z-parwo-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie-.-B%C5%82agamy-o-wsparcie-[/url].
Rudasek i cicia nam wybaczą :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL]

[/B]Pomóżcie, proszę...

Link to comment
Share on other sites

Biszat wpłacił 10 zł na Rudaska :loveu:. dziękujemy :)
Rudasek ciachnięty :) : Angel zapisz w wydatkach 100 zł .
Teraz tylko trzeba go ogłaszać , ale my z cicią mało twórcze jesteśmy , a Akrum mocno zajęta . Czy ktoś mógłby piękny wzruszający tekst stworzyć ?
Chociaż Rudek jest tak piękny , że samym wyglądem przypuszczam jest w stanie się zareklamować :).A ja tak dawno nie widziałam Rudka :shake: , ale jutro jadę do cici na ... Cicia co zrobisz dobrego ? kawę czy załapię się na jakis obiadek po schronie ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...