Jump to content
Dogomania

RUDEK-po tylu przejściach znalazł DS!


Angel

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na pierwszej dałam rozliczenia :) cegiełki się sprzedają więc jak akcja sie zakończy to Selenga napewno wyśle kase dla Rudka, bazarek też mamy, chetni też się znajduja także z kasa spokojnie :) damy rade razem! trzymajcie się cicia, buziaczki dla Rudka a piesia ucałuj Skubcia i reszte watachy :)

Link to comment
Share on other sites

do kogo mają wpływać pieniądze plasterkowe ? Bo może ja się rozpędziłam i przesyłałam swoje konto jako księgowa Rudka . Jakieś plasterkowe wpłaty do mnie dotarły , na bieżąco wpisuję wpłaty na Rudka , te plasterkowe też . Mam nadzieję , że nie narobiłam zamieszania :lol:.
Założyłam piękny zeszycik na rozliczenia naszych psiaków , w sobotę przyniosę do wglądu , co by nie zostać posądzoną o jakieś finansowe machloje ;) .
Angel , dzięki za całuski dla moich głupolinków ;) . Być może niedługo będę miała kolejne dwa . Cicia , nie krzycz , to tylko króciutkie tymczasiki z realnymi szansami na szybki domek stały . Miejsce trzymam cały czas dla tych największych bied :) . Buziaczki dla Rudaska :):):) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szyna13222']piesia, kolejne dwa? kto tym razem ? ;) Rozumiem że zamierzasz otworzyć domowe mini-zoo:evil_lol:[/QUOTE]

No . będziesz miała z kim wychodzić jak wyjadę na wakacje ;) . Żartuję , te dwa tylko na króciutko . Będę pisała na naszym ogólnym wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']tak tak do ciebie piesia plasterkowe finanse maja wpływac :) nawet nieźle idzie bo będzie już 40 zł jak wszyscy za plasterki wpłaca :)[/QUOTE]

bardzo się cieszę, że pomysł z plasterkami wypalił, mimo że na razie słabiutko, no ale zawsze jakiś grosik;) super super

[COLOR=red][B]NA RAZIE JEST TAK:[/B][/COLOR]


[IMG]http://i820.photobucket.com/albums/zz129/masuimi33/rudek-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']O kurczę , czegoś takiego się nie spodziewałam jak mi opisywałaś przez telefon . Spytaj jutro weta czy ranę w takim stanie można przemyć szarym mydłem , tu mu przemyję jak jutro do Ciebie przyjadę . Ale chłopak jest dzielny .
Czemu kołnierza nie możemy mu założyć ? Ubranko to rozumiem , bo te rany muszą oddychać , ale kołnierz żeby sobie nie lizał tych ran według mnie byłby dobry .
Biedny Ruduś :(:(:([/QUOTE]
CO WY Z TYM SZARYM MYDLEM ???????????? bron boze!!!!!!!!!!!!!:shake::angryy::shake::angryy:
paypala mi dajcie . ino chyzo

Link to comment
Share on other sites

U Rudaska stan jest bez zmian.Dzisiaj byłam w domu więc miałam więcej czasu na cwiczenia rudkowej nogi - niestety nadal nie stapa na tą nogę. Jak ją masuję to wygląda to tak jakby skóra w tym jednym miejscu(w zgięciu)się zrobiła za krótka. On tej nogi nie może wyprostować. Co prawda nie mam jeszcze Propolisu ale zdjęłam Rudkowi opatrunki i smarowałam obrzeża rany olejkiem herbacianym a potem popryskałam balsamem Szostakowskiego(oj nie lubi Rudek pryskania, nie lubi:-) ale przy pomocy syna udało się:-)).Tylko że po jakiejs godzinie jak zajrzałam do tej rany to wszystko takie znowu mokre się zrobiło i poprzyklejana była sierść. On jak leży to tam nie dociera powietrze ponieważ przygniata sobie całym cięzarem ciała to miejsce. Najbardziej jednak boję się że ta noga nie będzie juz taka sprawna jak kiedyś:-(


Ania z Poznania - przesyłeczka dotarła(Hubowit który polecała Pani Teresa):-) dziękujemy:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977'] Jak ją masuję to wygląda to tak jakby skóra w tym jednym miejscu(w zgięciu)się zrobiła za krótka. On tej nogi nie może wyprostować.[/QUOTE]
jemu zrobił się przykurcz :( Trzeba mu te łapkę jak najczęściej trzymać wyprostowaną, samo masowanie nie pomoże
[quote] Co prawda nie mam jeszcze Propolisu ale zdjęłam Rudkowi opatrunki i smarowałam obrzeża rany olejkiem herbacianym a potem popryskałam balsamem Szostakowskiego(oj nie lubi Rudek pryskania, nie lubi:-) ale przy pomocy syna udało się:-)).Tylko że po jakiejs godzinie jak zajrzałam do tej rany to wszystko takie znowu mokre się zrobiło i poprzyklejana była sierść. [/quote]balsam Szostakowskiego jest oleisty i może dlatego to tak wygląda
[quote]On jak leży to tam nie dociera powietrze ponieważ przygniata sobie całym cięzarem ciała to miejsce. Najbardziej jednak boję się że ta noga nie będzie juz taka sprawna jak kiedyś:-( [/quote]mniej czy bardziej sprawna, ale będzie :)
ten przykurcz mnie bardzo niepokoi bo to zawsze jest trudne do rozciągnięcia jak już się zrobi, u ludzi też...

Link to comment
Share on other sites

Cicia , nie mam pojęcia co to jest paypal . Bardzo mi przykro , ale ja zacofana ciut jestem ;) . Może ktoś kto ma cosik takiego udostępni konto :) .

Zgadzam się z Selengą , może nóżka nie będzie sprawna , ale ważne że będzie , no i przede wszystkim Cicia uratowałaś Rudkowi życie i to jest najważniejsze . Jeżeli ta niesprawność będzie tylko wizualna , a nie będzie to Rudka bolało to będzie mało ważne . A jak tam Rudasek z resztą towarzystwa ?

Wybaczcie , jutro uzupełnię rozliczenia , dziś ciut leniwa jestem ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Cicia , nie mam pojęcia co to jest paypal . Bardzo mi przykro , ale ja zacofana ciut jestem ;) . Może ktoś kto ma cosik takiego udostępni konto :) .

Zgadzam się z Selengą , może nóżka nie będzie sprawna , ale ważne że będzie , no i przede wszystkim Cicia uratowałaś Rudkowi życie i to jest najważniejsze . Jeżeli ta niesprawność będzie tylko wizualna , a nie będzie to Rudka bolało to będzie mało ważne . A jak tam Rudasek z resztą towarzystwa ?

Wybaczcie , jutro uzupełnię rozliczenia , dziś ciut leniwa jestem ;) .[/QUOTE]

paypal to konto dzięki któremu nie ma dużych oplat przy przelewach zagranicznych. ok spokojnie z wpłatami ; ) ja na pierwszej uzupełniam stale ; )

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniam Rudaskowe konto :

[SIZE="4"][U]Biszat[/U] - [B]10 z[/B]ł , J[U]ulia84 [/U]- [B]20 zł[/B] [/SIZE]
[SIZE="4"]Plasterkowe : [U]Pyrdka [/U]- [B]10 zł [/B], [U]Teresa Borcz [/U]- [B]10 zł[/B] , [U]Maruda666[/U] - [B]10 zł[/B] ,[U]AniaGucio[/U] - [B]5 zł[/B][/SIZE]

Rudasek śle buziaczki :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...