Jump to content
Dogomania

RUDEK-po tylu przejściach znalazł DS!


Angel

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angel']ja mam pakieet od Toli wolny, może by przeznaczyć go Rudkowi ?[/QUOTE]
Niech już cicia rzuci tam gdzie ja mam zapłacone , a to co Ty masz Angel to może jakiemuś innemu od nas zrobimy . Może Herze na początek ?

Cicia , podaje ci link : [url]http://www.dogomania.pl/threads/210701-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82.-dla-Neli-na-HOTEL-I-D%C5%81UG-Zako%C5%84czony-Robimy[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']Rudek ma już ogłoszenia i dzisiaj zadzwonił pierwszy telefon. Dziewczyny trzymajcie mocno kciuki - bardzo rozsądna rozmowa i do tego Pani jest z Poznania!!!! Mój kochany Rudzielec byłby bardzo blisko!!!![/QUOTE]

zaciskam mocno ale to mocno kciukiii!! :)

Link to comment
Share on other sites

Na temat rozbieżności zdań w kwestii zwierzątka w domu mógłby opowiedzieć kot Dusty.
Z tej samej pseudo co Vito z mojego sierokocińca.
Dusty był kopany, gdy tylko paniusia wychodziła z domu, a poza tym nie wpuszczali kota orientalnego do domu, tylko trzymali go na balkonie w zimie.
Znalazłam mu wspaniały dom, teraz żyje jak panisko.

Link to comment
Share on other sites

"najlepsze" jest to że pan psa chce ale obronnego. To na zdjęciu nie widział że Rudek koło obronnego nawet nie stał :-(.

Akrum ja chyba jednak się do Ciebie uśmiechnę o tekst dla Rudzielca. Mam nowe fajne fotki to porobię mu jeszcze ogłoszenia bo teraz ma tylko na 30portalach - może jak będzie go więcej w sieci to ktoś szybciej go wypatrzy.

Link to comment
Share on other sites

Nad tekstem pomyślę, ale daj mi proszę kilka dni na to - teraz mam jeszcze mało czasu i nie umiem myśli pozbierać.
Tekst wzruszający,czy radosny.

Napisz mi w myślnikach jaki jest Rudek
-wiek
-stosunek do ludzi
-stosunek do innych psów/suk
-stosunek do kotów - jeśli znasz
-czy umie chodzić na smyczy
-spuszczony z niej przychodzi na zawołanie
-umie zostawać sam w domu (niszczy, czy nie, czy ma lęk separacyjny)
- umie zachowywać czystość w domu?
- radosny, energiczny? czy spokojny, stonowany, smutny, itd...

Link to comment
Share on other sites

Myślę że Rudek fajniej zaprezentuje się w tekście radosnym bo on bardzo wesoły psiak jest.
Wet określił Rudka na ok.5lat, do ludzi pies ideał, wesoły, przytulaśny, nienachalny kanapowiec, chętnie spiący w łóżku psiak. Nie ma problemów z zostawaniem w domu, nie piszczy, nie niszczy.do kotów nie sprawdzony. Do suczek ok z psami raczej zadzierający(chyba dlatego został pogryziony w schronie). Pięknie chodzi na smyczy, na luzie super się pilnuje , nie odbiega a na zawołanie reaguje natychmiast. Super radosny przytulaśny psiak. nic tylko kochać.
Gdyby nie to że nie potrafię go pogodzić z Heniem nie oddałabym go nigdy nikomu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...