Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Telimena']Nie mam dzisiaj niestety dobrych wieści. Nora nie chce jeść. Pobrałyśmy jej dzisiaj znów krew. Teraz sunia pojechała na uczelnię. Dam znać, jak będę coś wiedzieć.[/QUOTE]

Dzięki.

Mam nadzieję,że nic poważnego, chociaż wiem, że głodzonym psom wątroba i nerki siadają :( :( ech, trzeba czekać, co powiedzą na uczelni.

Link to comment
Share on other sites

Norcia po kąpieli prześliczna! :)

[quote name='Selenga'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1585978053[/URL] [/QUOTE]

[B]Selengo[/B] - wielkie podziękowania za piękne allegro! :) Zaraz wstawię do pierwszego postu.

[quote name='Telimena'] (...) W sobotę będzie u nas Telewizja. Mam nadzieję, że to też Norce pomoże. (...)[/QUOTE]

Dobrze, że telewizja zainteresowała się tą sprawą... ale najbardziej martwię się, co dalej z tym żałosnym właścicielem Nory... żeby nie skończyło się na przesłuchaniu przez Policję... Za coś takiego, powinien siedzieć... ale o czym ja marzę... skoro mieszkam w takim kraju...

[quote name='Telimena'] Nora dzisiaj prawie cały dzień spała. Apetyt ma mniejszy ale ogólnie widać, że jest coraz mocniejsza. Urządza sobie coraz dłuższe spacerki. Z każdą chwilą bardziej się do niej przywiązuję. To bardzo mądra i kochana suczka. Nigdy nie pojmę, jak ktoś mógł jej coś takiego zrobić. Mam nadzieję, że jutro będziemy mieć jakieś dobre wieści, jak Nora wróci z konsultacji na uczelni. I mam nadzieję, że nasza wspólna praca pomoże nam znaleźć jej cudowny dom.[/QUOTE]

Norciu, bądź dzielna! [B]Telimeno[/B], czekamy na wieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']Nie mam dzisiaj niestety dobrych wieści. Nora nie chce jeść. Pobrałyśmy jej dzisiaj znów krew. Teraz sunia pojechała na uczelnię. Dam znać, jak będę coś wiedzieć.[/QUOTE]
nie tylko nie to......czyli nadszedl kryzys.......:(
prosze Cie malenka nie rob nam tego......:(
ale czego sie spodziewac skoro psina trafila do Was w stanie takiego tragicznego wyglodzenia........co swiat zasrany:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']Nie mam dzisiaj niestety dobrych wieści. Nora nie chce jeść. Pobrałyśmy jej dzisiaj znów krew. Teraz sunia pojechała na uczelnię. Dam znać, jak będę coś wiedzieć.[/QUOTE]

Norciu... :( Bądź silna... Przed Tobą już tylko lepsze życie... Nie poddawaj się dziewczynko!

Link to comment
Share on other sites

Kochana Telimeno ! W Twoich rękach z tą dozą wrażliwości sunia już dostała szansę na życie !Dr Kiełbowicz to nie tylko spec okulista jest doskonałym vetem.Jeżdziłam do niego ze swoimi psami(prawie 200km).Poza tym sama wiesz ,że jest kilku wybitnych wręcz lekarzy na klinice.Myślę ,że razem dacie radę !!!!Czekam jak wszyscy na wiadomości jak i co.

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję jednak dać Telimenie i innym lekarzom trochę przestrzeni. To musi być niezła presja kiedy wszyscy oczekują cudu. Przepraszam, jeśli jestem zbyt pragmatyczna, ale różnie może być, nie ma sensu dokładać do pieca, bo myślę, że osoby bezpośrednio zaangażowane w ratowanie suni i tak pracują pod presją opinii publicznej. W końcu nawet telewizja była ;) Dziękuję za uwagę i proszę niczego nie traktować personalnie, nie mam na myśli żadnej konkretnej osoby :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...