Jump to content
Dogomania

*Cane Corso*- Kastor-odszedl za TM [*] Zegnaj niebieski misiu :(


furciaczek

Recommended Posts

Kastora poznalam w zeszlym roku, zadzwonila do mnie wlascicielka...musieli sie rozstac z psem ze wzgledu na trudna sytuacje zyciowa. Adopcja odbyla sie niejako "obok" nas, nowy dom znalazl psa na stronie adopcyjnej, rozmawialam z nimi wydawali sie OK. Poprzedni dom psa zawiozl osobiscie, nie mieli zastrzezen.
Wczoraj dostaje tel od nowych wlascicieli....musicie go zabrac. Podobno pies pogryzl bardzo dotkliwie 2 czlonkow rodziny....nie zgadzaja mi sie wszystkie fakty no ale nie bede poruszac tej kwestii. Czesc rodziny jakis czas temu pisala list zeby psa odebrac, ze nie chca...wiec nie wiem czy pogryzienie nie jest wymowka po prostu.
Narazie zakladamy ze pies problemowy, trzeba poobserwowac i podjac decyzje czy nadaje sie do adopcji czy eutanazja.
Nie ma kasy, niema DT,niema hotelu....nic niema, tylko skrzywdzony 2,5 letni pies ktory po raz kolejny przezyje rozstanie z najblizszymi...

Nie mamy kasy na hotel, ja juz nie dam rady od siebie dokladac...jesli nic sie nie zmieni bede zzmuszona rozwiazac umwe z hotelem i oddac psa do schroniska, tam bedzie zekal na nowy dom...

Ja nie prosze, ja blagam o pomoc...

[IMG]http://i56.tinypic.com/5efyu0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.tinypic.com/33a9u1y.jpg[/IMG]

Rozliczenie:

Wplaty:

AniaB - 30zl
AniaB- 30zl
Renia - 100zl
GB- 60zl
Chita - 30zl
Agaga - 500zl
Chita 50,50zl
110zl- Rudzia Bianka
50zl Agusiaz
500zl GoniaP
500zl Danusia
94zl szelki

Razem: 1960zl 50gr

Wydatki:
Pobyt u Tattoi + kiltix = 185zl
Hotelik pierwszy miesiac 500zl
Hotelik II miesiac 500zl
Hotelik III miesiac 500zl
Hotelik IV miesiac 500zl
Hotelik V miesiac 500zl
Szelki- 94zl

Razem 2685zl


[B][COLOR=red]
Konto do wplat dla Kastorka

72 1440 1387 0000 0000 1258 6345
FUNDACJA "ZWIERZAKI W POTRZEBIE"
UL. LEGIONÓW 55/1
05-200 WOŁOMIN

Koniecznie z dopiskiem "Kastor"[/COLOR][/B]

Edited by furciaczek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']Ludzie to nawet ratlerkow nie powinni miec, bo nawet z nimi sobie nie radza. A co dopiero CC. Masakra z tym szantazem, bierzcie go albo igla.[/QUOTE]

Najgorsze ze totalnie nie dostalismy czasu na organizacje...mowilam pare dniz eby cos zadzialac...ale pare dni to za dlugo;/ Dzisiaj musimy go zabrac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Najgorsze ze totalnie nie dostalismy czasu na organizacje...mowilam pare dniz eby cos zadzialac...ale pare dni to za dlugo;/ Dzisiaj musimy go zabrac...[/QUOTE]

pewnie godne święta muszą sobie zrobić ..........wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Jutro Kastor jedzie do Tattoi, niestety to opcja na kilka dni. Musimy w tym czasie znalezc docelowy DT/Hotel...wlasciciele psa zawioza wiec chociaz transport mamy z glowy.
Do siebie nie wezme bo przyjezdza Neronek, ten 5 letni z podpisu...

Potrzebne 70zl na tygodniowy pobyt u Tattoi i 60zl na ochrone przeciw kleszczowa, u Gosi niestety pelno tego cholerstwa a chlopak nie zabiecpieczony raczej.
Potem deklaracje na docelowy hotel...nie wiem czy damy rade:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']A docelowy hotel jaki? Macie coś na oku? jamor?[/QUOTE]

Narazie nic:(

[quote name='mala_czarna']Fur, jak chcesz to dam Ci namiary na ten hotel, o którym Ci wczoraj mówiłam, tyle tylko, że cena wysoka :([/QUOTE]

Ile to bylo miesiecznie?
Zero deklaracji...nie damy rady za wieksze pieniazki go utrzymac:(

[quote name='mala_czarna']Sory za szczerość, ale się nie powstrzymam i to napiszę: jaja bym urywała tym właścicielom za to co robią z psami. Na święta im się chciało wyjechać więc znaleźli dobry powód żeby sie pozbyć psa.[/QUOTE]

Ehhh i to jakos masowo zaczeli sie tych psow pozbywac;/

[quote name='paulinken']U yumanji ceny są ok, ale boksy.[/QUOTE]

U Yum jest ten 5 letni z podpisu i musze go zabrac bo burczy na nia jak chce go do kojca odstawic...wiec nie podesle jej kolejnego psa ktory moze sprawiac takie problemy ehh
Trzeba kogos kompetentnego, znajacego sie na rzeczy....byc moze bedziemy musieli podejmowac ciezka decyzje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']
Ile to bylo miesiecznie?
Zero deklaracji...nie damy rady za wieksze pieniazki go utrzymac:(

[/QUOTE]

$50 złotych (bez karmy). Masa pieniędzy niestety :( Jamor z tego co wiem nie ma miejsca, ale trzeba sprawdzić u źródła. Z tym, że tez tanio nie będzie. Nie mam juz pojęcia jak pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...