Jump to content
Dogomania

Deri (*) już z innymi tyszkami! Za TM coraz więcej naszych kochanych staruszków.....


AlfaLS

Recommended Posts

  • Replies 550
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapytam, albo poczytam w necie. Dziekuje.

Dzisiaj Dercia jest znow slabsza .... rano jej pomoglam wyjsc z budki. Wyszla i napila sie wody.
Potem dostala wode z weglem i Inhepax i nospe.... dzisiaj znow ja cos boli....
Teraz sie polozyla i drzemie.
Jesc nie chciala, sprobuje pozniej.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj do wieczora niunia nie miala apetytu na nic.
Wieczorem pomoglam jej wejsc do budki. W nocy poszlam do niej, lezala w budce, ale slyszalam , ze nie spi i zieje ... chyba bylo jej za cieplo, wiec odslonilam wejscia do budki. Noc byla rzeczywiscie bardzo ciepla.
Rano zastalam ja przed budka na kocyku i na kamyczkach mokry slad ... pewnie po porannym siusianiu.
Dercia dzisiaj rano zjadla garsteczke chrupeczek intestinala.
Pospacerowala troszeczke, zrobila siusiu i kupke. Lezy teraz sobie na kocyku przed budka, swieci slonko i jest cieplutko.
Zaraz zaniose jej tabletke.
Malymi kroczkami jakos chyba sie polepsza .... oby tylko znow sie nie zaczelo cofac.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, chciałam Was zaprosić na bazarek dla podopiecznych z Szarej Przystani, do kupienia różnego rodzaju kartki, sianko, książki, zakładki i wiele innych :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218656-Kartki-kalendarze-sianko-pod-wigilijny-obrus-książki-i-inne-dla-quot-Szarej-Przystani-quot[/URL]-!!

Link to comment
Share on other sites

Derunia jest nadal w domu z nami. Jest slabiutka i od wczoraj nie chce jesc.
Na szczescie sama pije wode z miseczki.
Ostatnio zjadla w poniedzialaek garsc chrupeczek intestinala. Wczoraj wieczorem dostala wysokiej temperatury 40,2 st.
Po telefonie do pani doktor popedzilam do apteki po Nurofen dla dzieci w czopkach. Temperartura zaraz spadla do 38,5 st.
Dzisiaj Dercia nie chciala jesc, wiec kupilam jej zupki dla niemowlakow - rosolek z jagnieciny z ryzem.
Niestety jakies 2 godziny po jedzeniu wszystko zwraca.
Ponadto zaparzylam siemie lniane i podaje jej do mordki.
Temperatura utrzymuje sie na 39 st.
Ale pojechalam z nia dzisiaj wieczorem, mimo wszystko, do lekarza na badanie USG.........
Diagnoza zwalila mnie z nog.....
Dercia ma niestety nowotwor watroby..........
Pan doktor kazal oswoic sie z ta mysla i, jak sie wyrazil, nie zwlekac zbyt dlugo, bo w przypadku watroby, choroba postepuje szybko .....
Niunia dostala kroplowke z glukoza i srodkiem przeciwbolowym.
Dostalam tez jedna buteleczke do podania jutro.
Jest mi bardzo przykro, ze mam takie zle wiesci ....... bardzo ....
Dercia jest przekochana psinka ..... tak bardzo dobrze sie u nas czula, byla otwarta, wesola, pewna siebie ..... dlaczego tak krotko ????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...