Jump to content
Dogomania

Lorka, sunia w typie szpica, znalazła cudowny domek :)


handzia

Recommended Posts

[quote name='handzia']U mnie w rodzinie taka tradycja, że różnica wieku między rodzeństwem jest 15 lat, więc może jeszcze to szczęście przede mną :evil_lol:. Dudje, Ty takie fajne posty piszesz, że myślałam, żeś Ty dwudziestolatka :evil_lol:[/QUOTE]

O matyldo!!! handzia!!! to Ty masz takie duże dziecię???!!! a w życiu bym nie powiedziała!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda82']O matyldo!!! handzia!!! to Ty masz takie duże dziecię???!!! a w życiu bym nie powiedziała!!!![/QUOTE]
Ale jesteś miła :) Aż mi się lepiej będzie spało, choć wiem, że to życzliwość tylko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda82']O matyldo!!! handzia!!! to Ty masz takie duże dziecię???!!! a w życiu bym nie powiedziała!!!![/QUOTE]

a o dusje to nawet nie wspomnę... w szoku jestem bo myślałam ze my trzy to prawie rówieszniczki z mała różnicą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Ale jesteś miła :) Aż mi się lepiej będzie spało, choć wiem, że to życzliwość tylko ;)[/QUOTE]

nie życzliwość... toż bym nic nie pisała jak by było po Tobie widać żeś taka wiekowa :eviltong: Jak Bozię kocham!!! Normalnie teraz czuję się jak jakiś przedszkolak przy Was kobiety :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']U mnie w rodzinie taka tradycja, że różnica wieku między rodzeństwem jest 15 lat, więc może jeszcze to szczęście przede mną :evil_lol:. Dudje, Ty takie fajne posty piszesz, że myślałam, żeś Ty dwudziestolatka :evil_lol:[/QUOTE]

Caly czas dwudziestolatka ino wczesnie zaciazylam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a o dusje to nawet nie wspomnę... w szoku jestem bo myślałam ze my trzy to prawie rówieszniczki z mała różnicą[/QUOTE]

Nie dzieli nas zadna roznica...jej nie ma, nie istnieje :cool3: Szykuj sie na 24/h balange,lekko nie bedzie :evil_lol:

[video=youtube;aWaJ0s0-E1o]http://www.youtube.com/watch?v=aWaJ0s0-E1o[/video]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki kochane :D
Ja też myślałam że dusje to małolata dopóki sobie kiedyś nie pogadałyśmy :D Straciłam starego kompa a nie dorobiłam się jeszcze nowego i nie mam gdzie zainstalować skypa ;/ A tak bym chcętnie z cioteczką pogadała :) Tyle razy co mnie wspierała i pomogła inaczej spojrzeć na rzeczywistość... Jeśli kiedyś będę miała okazję to Cię ciotka wyściskam za wszystkie czasy !!!!!
Handzia też mi się wydawała małolatą :evil_lol: Ale nie ważne ile kto ma , ważne na ile się czuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dawno Lorciu u ciebie nie byłam,
ale wiesz jak to jest,różnie w życiu bywa.

Wróciłam i jestem zdziwiona okrutnie,
domek dla Lorci nawalił okrutnie.

Wszystkie wiedźmy nawołuję do wytężonej pracy,
bo jak wiemy bez "pracy nie ma kołaczy" :diabloti:.

Jako małolata czuję się onieśmielona
w towarzystwie tak szacownych wiedźm,
więc ze zdwojona siłą
będę odczyniać czary me [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7158/dobrawrkaowek.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamamuminka']Dawno Lusieńko u ciebie nie byłam,
ale wiesz jak to jest,różnie w życiu bywa.

Wróciłam i jestem zdziwiona okrutnie,
domek dla Lusieńki nawalił okrutnie.

Wszystkie wiedźmy nawołuję do wytężonej pracy,
bo jak wiemy bez "pracy nie ma kołaczy" :diabloti:.

Jako małolata czuję się onieśmielona
w towarzystwie tak szacownych wiedźm,
więc ze zdwojona siłą
będę odczyniać czary me [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7158/dobrawrkaowek.jpg[/IMG][/QUOTE]

jak to domek dla Lusieńki nawalił okrutnie???przecież na Lusieńkowym wątku nic nie pisze... coś nike tak z adopcją?

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie trochę, a tu widzę, ze i domek się dla Lorci szykował:)
Dziewczynka sliczna, to się nie dziwię:)
Jka sie nie zdecydował, to niecxh załuje:eviltong:
A i wątek uroczy - az przyjemnie się tu zagląda.
Nie dośc, ze suczka uratowana, to jeszcze pozbyc sie mozna kompleksu wieku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Nie było mnie trochę, a tu widzę, ze i domek się dla Lorci szykował:)
Dziewczynka sliczna, to się nie dziwię:)
Jka sie nie zdecydował, to niecxh załuje:eviltong:
A i wątek uroczy - az przyjemnie się tu zagląda.
Nie dośc, ze suczka uratowana, to jeszcze pozbyc sie mozna kompleksu wieku:evil_lol:[/QUOTE]

niech ta pańia zaluje bo drugiej takiej Loretty nie znajdzie, a malutka bedzie miała domek z prawdziwego zdarzenia, już nasza w tym głowa:-)

Link to comment
Share on other sites

Koniec tej ciszy na antenie
Wnet tutaj szybko cos zmienie
Wracajcie wiedzmy i czarownice
Niech Wasze glosy szybko uslysze

Lorcia nie moze byc osamotniona'
Dosc juz przez zycie zostala zraniona
Szukamy domku dla slicznej laluni
Takiego z miloscia i sercem mamuni

Hokus Pokus,na nasze zawolanie
Niech domek rzeczywistym sie stanie
Jak sie nie zjawi i Lorci nie pokocha
Oj, mocno i gleboko jeszcze zaszlocha

Link to comment
Share on other sites

Mile Wiedzmy :lol:

Wykupilam dla Loruni pakiecik ogloszen sztuk 60.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207552-Ogłoszenia-30-5zł-60-10zł-na-Dyzia-i-Mishkę-do-17-05-do-g.22.00[/URL]

Ktora z wiedzm zapoda jakis swiezy tekscik,wrzuci foteczki i dane kontaktowe? Nie chce nic sugerowac, ale jakos bardzo intensywnie mysle o [B]wire fox [/B]:cool3:

Moze zrobic jej na inne wojewodztwo/wielkopolskie,krakowskie? Prosze slicznie,wypowiedziec sie w temacie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...